Ne znam sta da radim-iskustva su razlicita,kome verovati....
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Ne znam sta da radim-iskustva su razlicita,kome verovati....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Ne znam sta da radim-iskustva su razlicita,kome verovati....

Posle jako puno premisljanja i sabiranja,jedva se nekako dogovorismo da nam destinacija za ovo leto bude Tunis,pocetkom oktobra..Ali..Jedna prijateljica koja je bila prosli mesec,nas bacila u frku sa pricom da je more grozno,puno meduza i da su zbog toga bazeni u hotelima krcati da ni ne mozes uci u njih..Ulice jako prljave i bla,bla..Nisam sve ni zapamtila,jer sam se skroz sk..Ima li neko nekih lepsih vesti,ili da opet se smaram trazeci neku novu destinaciju..Molim vas!!!!

Queen_
    Guest

Podrazumevano

ja obožavam Tunis, bila sam dva puta u protekle četiri godine, a sledeće ću. nadam se, opet!
    Proputovala sam ceo Tunis, od gradova mi je najlepši Hamamet i Port el Kantaui. Sus mi se uopšte ne sviđa, industrijski je i prljav. O meduzama nemam pojma, nama je more i kupanje bilo super. Predložila bih ti Yasmin Hamamet, tamo je sigurno čisto, (mada je i sam Hamamet čist i lep)a hoteli su novi

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

znas kako se kaze--100 ljudi, 100 cudi..Citala sam pre neki dan na jednom sajtu komentare o nekom mestu i hotelima : javi se jedna osoba i kaze : "hotel je divan, klopa odlicna, osoblje ljubazno, itd, a onda neko sledeci : " hotel je uzasan, klopa takodje, osoblje neljubazno"..
    ja se na to ne bih obazirala, gledaj samo da je ok aranzman, a svoje utiske ces steci sama...nema nista idealno
    pozz i lepo se provedi
    Poslednji put ažurirao/la Strela : 21.08.2008. u 18:26 Razlog: zabranjeno je reklamiranje drugog sajta

Obećava valhalla (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ja sam bila u mestu koje se zove Mahdia,juzno od Monastira.Isli smo preko Kontikija,sredinom septembra.Bili smo u hotelu Vinci Nur Palace.Mahdija je relativno mali grad,miran ali je prilicno lep.Ovaj hotel je odlican,hrana je fenomenalna,plaza je takodje jako dobra.
    MEDJUTIM cujem od prijatelja koji su se vratili iz Susa pre par dana da nisu bas odusevljeni.Pricaju mi da je osoblje u hotelu bezobrazno i nemarno,da je hrana u hotelu sa 5 zvezdica nedopustivo jednolicna.
    Sto se tice meduza nisam videla ni jednu.

Slične teme

1. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2008., 00:15
  2. koliko verovati ,, bilo kome
    Autor avesic u forumu Filozofija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 03.08.2007., 08:29
  3. ne znam sta da radim...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007., 16:31

Pravila za slanje poruka