Foliranje zar ne ?

Why_me

Obećava
Poruka
60
Da li ste se nekad zapitali gledajući neki talk
show ili takve emisije na "gledanim" kanalima da ih
sada ne nabrajam,bože znaju li ti ljudi nešto drugo
da rade, da li im neko iz bliže rodbine makar skrene
pažnju da su veštački,prenafrakani,neukusno obučeni,
da svaka druga devojka na štrafti,privlačnije izgle-
da od njih i ko daje za pravo urednicima šljaštećih
scenografija da formiraju "modu" i stilove, dovode-
ći javne egocentrike na TV.
 
od kako je Minimax otisao, neka mu je vecna slava, ovi talk show emisije su postale cista sprdacina :x

ima na pinku neka emisija vodi je Bosko i neka extra riba...ja prosto ne verujem sta ljudi rade :shock: ...oni se samo zezaju a publika im tapse kao neki debili...ma gosti su 8) oni se super zezaju...ali me brine ona publika...gde nalaze onake idiote :?
 
loop:
od kako je Minimax otisao, neka mu je vecna slava, ovi talk show emisije su postale cista sprdacina :x

ima na pinku neka emisija vodi je Bosko i neka extra riba...ja prosto ne verujem sta ljudi rade :shock: ...oni se samo zezaju a publika im tapse kao neki debili...ma gosti su 8) oni se super zezaju...ali me brine ona publika...gde nalaze onake idiote :?

Delimično si u pravu!!!

Činjenica je da je Minimax zaista bio najveći šoumen i radio voditelj u Jugoslaviji. Iako je imao i neke goste ispod nivoa normalnosti, prvi je puštao strane hitove najpopularnijih grupa u svojoj emisiji (TUP-TUP).
Ali ima i danas dobrih talk-show emisija na našim tv stanicama: Timofejev, Ovo vas još nisam pitala...
 
Strasno :roll: imaju istu ekipu gostiju koja se pojavljuje iz emisije u emisiju, bilo da je rec o estradi, seksu, politici, odeci, hrani uvek su tu Isidora Bjelica i Verica Rakocevic na primer, one znaju sve o svemu... emisije su smejurija.
 
Ma najgore od svega sto jedne nedelje sve televeizije imaju manje vise iste teme(ustvari svaka emisije ima istu temu)pa iste nedelje isti gosti gosutuju u svakoj emisiji ponovljajuci svoje budalastine.
A tek publika,samo cekam da jednog dana neko u studiju kaze "vi ste budale" a da oni pocnu freneticno da aplaudiraju.
 
Voditeljka koja se najvise folira bi mogla biti ona sto vodi "U trendu" na BK. Jos joj je i emisija dosadna, mozda je to smaranje posledica njenog foliranja.

Pomalo se folira i Sanja Marinkovic, nesto malo je pormenila u programu i rekla da je ostalim voditeljkama dala "zadatak". Misli da je napravila nesto sto jos nije vidjeno...
a zapravo je dobra kopija necega sto u drugim zemljama postoji vec decenijama...
 

Back
Top