zivkanje obrisacu ovo

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
evo nema vise poruke. bilo je kad vas mnogo cimaju. inace mislim da su sise oni koji brisu svoje poruke ali ne mogu da citam eventualna sr.anja ovde od zena koje su osetile **** u sebi. izvinjavam se. prihvatam kritike da sam razmazeno derishte. trebalo bi da se zaposlim. medjutim nije bilo delete nego Cut, josh uvek je tu poruka

ali ustanovila sam sam takva jer sam se druzila s tim likovima i da kad ih teram onda postajem drugacija. bez veze
 
a jel' se ti hvalish samo ili ...?
logichno, ako ti se svidja-javi se kad se malo smirish...
ako ti se ne svidja-javi se odmah i suptilno :wink: mu stavi to do znanja...
muchish nekoga kome si zanimljiva :? :( ...
 
Queen_:
Ako sam dobro shvatila, tebe neko zivka i želi te?
Yeeeee, srećno! Ja iskreno navijam za tebe! Ne nećkaj se mnogo

ma pusila sam mu pa oce jos, na to se svodi iako volim lika u sustini
a zivka me i ovaj drugi ali mi je bolesno da me neko toliko zove. eto sednem i biram
da da jadna jagodice ne neckaj se ko se tebi okrene njega moras da prihvatis tom logikom sam i isla nekad.
ma sranje najbolje bi bilo da umrem, nezahvalno ali sta cu. i izigravam zhrtvu. aj da vidimo amfibiju sta je rekla
 
CaLiMeRo:
?:
ako vam se neko svidja a onda krene milion puta da zivka na mob koji je ugasen ili utisan je l ga prijavite telekomu. ja ocu iako emotivno to ne osecam ali bolje. mada nisam u stanju ?

zivka te neko poznat? :)
ili nepoznat? :?
ili šta? :D

mislim, a što se ne javiš na poziv??? :roll:

ne znam, necu opet da pusim...ako neko hoce, povezacu vas nije problem. u slucaju "pa ajde idi itd" nisam bas potpuno sisala vesla..tj nisam pojela camac
mislim, hocu, ali ne vidim cemu to vodi.? ma tripovi..ne mogu dda procenim da li je ot ok uovom trenutku za mene ili ne pa ne idem. nebitno. ne vidim vise smisao u forumu inace tako da ...neko ce mozda odahnuti
 
?:
Queen_:
Ako sam dobro shvatila, tebe neko zivka i želi te?
Yeeeee, srećno! Ja iskreno navijam za tebe! Ne nećkaj se mnogo

ma pusila sam mu pa oce jos, na to se svodi iako volim lika u sustini
a zivka me i ovaj drugi ali mi je bolesno da me neko toliko zove. eto sednem i biram
da da jadna jagodice ne neckaj se ko se tebi okrene njega moras da prihvatis tom logikom sam i isla nekad.
ma * najbolje bi bilo da umrem, nezahvalno ali sta cu. i izigravam zhrtvu. aj da vidimo amfibiju sta je rekla

Ja sam najdobronamernije napisala gornju poruku. Uopšte ne smatram da si jadna, već pretpostavljam po tvom dosadašnjem načinu pisanja, da mnogo i previše razmišljaš o najbanalnijim stvarima, pa sam zato rekla da se ne nećkaš mnogo. Nekada se i prepusti, zna da bude jako lepo :wink:
 
ne zovu oni mene da se shetamo, ovaj jedan ne.
ma razmisljam i previse pa je verovatno najpametnije da ucim

da povodljiva sam toga se i plasim

ali sad ce da se pojavi neka pametna a sve gledamo iz jednog ugla pa.. nepotrebna tema
 

Back
Top