Volite li da se tusirate sa devojkom tj. deckom?

Ma prelazim i ja na temu ,no me ova Rebecca kao i uvek prekida!heh!
:? Da pojasnim!
:roll: Ona ode tako na tusiranje(posle dzogingovanja),a ja si pekoh paprike! :(
Nakon ,pa ebemu misha ,nekih 10 minuta ,zacuh ja neko zapomaganje!
:?: :?: Cini mi se glas dopire iz tojaleta ,oslusnem onako,na kratko(nabijo uvo na vrata kujpatila :) ),kad imam sta da cujem:*ju ju ju ju,hladno hladno hladnoooooooo!*-to si Rebecca zapomaze!
:o Uletim u kujpatilo,onako spreman da je spasem,uhvatim onu *zmiju od kablovi sto prstase na sve strane,ali ne reci -mish,voda hladna ko led!!Skvasi me svog od glave do peta ,onako na hladno,!!! :? ,A Rebecca si i dalje viche *ju,ju ,ju ju,hladno hladno!(i to onako da vam kazem pristojno-ko od majke rodjena)Meni nista ona voda hladna beshe ne smetala,kad je onako vidu :lol: (gde da mi smeta ,nisam je ni osetio ,iako sam upo ceo u kadu :lol: )!Njojzi je smetaala,smetala toliko ,da je skakutala ko da je videla mishevi! :?
I dolazim na kraj one priche(gde je onaj lik pre na forumu reko Rebecci da ona ne zna nishta !
Vidis Rebecca ,on si je mislio kao na ovaku scenu sto se nama desila!
Tebi je smetala hladna voda ,u takvu situjaciju!
E ,a meni nije smetala zbog neki licni razlozi,u tu nasu situaciju!!! :lol:
Ja bi istrpea i jos ladnija voda ,samo da te vidim onako lepu ,dok si skakuces u kadu ,ko leptiri na cvetici!!
:lol: Zakljuchak:moze neki put ladno tushiranje i da prija mushkarcima poput mene,al u posebne situjacije! :lol:
Naposle,odgovor na temu ,sam dao i kroz ovu nashe malo dogadjanje i nazvo bi ga onako iz srca-NEPLANIRANO,ALI PREDIVNO KUPANJE U DVOJE!!
:D U podnaslov cu stavim-S topal i ladan tush- :lol:

:roll:
 

Back
Top