Minimalizam

... ja moju necu ovde kaciti! ... isuvise je
smilie_krank_002.gif
... ali bilo mi je do ludiranja pa sam je poslala :roll:
 
Za tu fotku sam mislila da je Blajbinger-ova.:lol:

... :zcepanje: pa da - tipicno bi bilo za njega! Ali nije glasao za nju ... cini mi se da nije njegov tip :mrgreen:

Nego, tu zensku sam vidjala svaki dan kada sam isla na plazu, da je tu sedela - suncala se na krovu uvek. Zgrozavala sam se jer to je ipak 5, 6 sprat bio :eek: ... i pomislila odmah na decu i koji los primer im daje :dash: ... tamo negde posle nedelju dana je vise nisam videla - mozda je otputovala a mozda je i pala :mrgreen: ... ali ako je vise nema - evo je ovde, ja sam je sad ovde uvecila :p
 
Poslednja izmena:
... :zcepanje: pa da - tipicno bi bilo za njega! Ali nije glasao za nju ... cini mi se da nije njegov tip :mrgreen:

Nego, tu zensku sam vidjala svaki dan kada sam isla na plazu, da je tu sedela - suncala se na krovu uvek. Zgrozavala sam se jer to je ipak 5, 6 sprat bio :eek: ... i pomislila odmah na decu i koji los primer im daje :dash: ... tamo negde posle nedelju dana je vise nisam videla - mozda je otputovala a mozda je i pala :mrgreen: ... ali ako je vise nema - evo je ovde, ja sam je sad ovde uvecila :p

Ovde se nesto prica o meni iza mojih ledja? :eek:

A zasto bi tipicno bilo za mene? :ceka:

Pa ja ne slikam gole zenske, to slika onaj profesonalac Sciliano...ili kako se vec zove, sto ovde po nekada svrati.....

Sad ste me jako postideli i bacili u velika razmisljanja..:sad2:

Neko mene ovde satanizuje, vidim ja...:besan2:
 
Ona tvoja je bila visoko i daleko,pa sam je loše procenila.A i nisam stavila odgovarajuće naočare.Obećavam Blajbingeru da ga do sledećeg takmičenja neću spominjati.:mrgreen:

Pa da je bila blize ne bi bila kao "minimalizam" nego "maximalizam" - kao ova Blajbingerova - mozda ne bas takva sexi-granata kakva bi se Blajbingeru svidjala ali da je ova njegova sedila na krovu, sigurno bi mi dao 5 poena :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top