Minimalizam

Nikad mi nije bilo jasno kakve veze ima zeko sa jajima... (da ne idemo u detalje sada :lol: )
Šta ti je zapad, svaki paradajiz isti... "ko jaje jajetu" :D

!JO, dobre ti rukavice... :D

Minimimalizam završava kad moraš da lutaš pogledom po slici i posmatraš stvari :D

Emocije, lepo boje ova crna i narandžasta..
 
Imamo mi ovde i normalnog vanzemaljskog paradajza :cool:

IMG_2874.JPG
 
Dobro je što su se razleteli paradajzi po podu,odmah se razvije diskusija.:D,pa stignemo i do heklanih rukavica.:super:

@-Admiral Hvala,to sam juče uslikala.Htela sam cveće i insekte,a vratila se sa ovim fotkama.:lol:


....

Volim da fotografišem teksture,da li i one pripadaju ovde?
 
Nista vas ja ne razumem ...

tomate1.jpg


- - - - - - - - - -

Dobro je što su se razleteli paradajzi po podu,odmah se razvije diskusija.:D,pa stignemo i do heklanih rukavica.:super:

@-Admiral Hvala,to sam juče uslikala.Htela sam cveće i insekte,a vratila se sa ovim fotkama.:lol:




....

Volim da fotografišem teksture,da li i one pripadaju ovde?

Sve je dozvoljeno - samo izvoli draga Emo. :)
 
Dobro je što su se razleteli paradajzi po podu,odmah se razvije diskusija.:D,pa stignemo i do heklanih rukavica.:super:

@-Admiral Hvala,to sam juče uslikala.Htela sam cveće i insekte,a vratila se sa ovim fotkama.:lol:


....

Volim da fotografišem teksture,da li i one pripadaju ovde?

Eto :whistling:... izgleda da sam stvarno inficirana ... sve pocela da gledam kroz objektiv - kesa pukne i ja vidim odmah motiv i :fotograf: ... pucale su i ranije kese i raznoraznog se toga prosipalo ... padale case i lonci ... i ja odmah skok- odmah sve pocistila i spremila - a sada moram prvo da naslikam pre nego sto spremim :dash: ... :eek:
 
Nikad mi nije bilo jasno kakve veze ima zeko sa jajima... (da ne idemo u detalje sada :lol: )
Šta ti je zapad, svaki paradajiz isti... "ko jaje jajetu" :D

!JO, dobre ti rukavice... :D

Minimimalizam završava kad moraš da lutaš pogledom po slici i posmatraš stvari :D

Emocije, lepo boje ova crna i narandžasta..

... znaci, ovih nekoliko paradajzcica spadaju jos pod minimalizam? ... ovde lutanje po slici stvarno nije potrebno - ima samo plocice i paradajz... a to da ima vise paradajza ne odlucuje? :think: ... po mome ne ili mozda - da ... ???:think:
 
Poslednja izmena:
Napravila sam gresku da sam fotke okacila jednu pored druge - sve izgleda jako nemirno pa nam se mozda zato cini da je pretrpano i da ne spada vise pod minimalizam?
 
Napravila sam gresku da sam fotke okacila jednu pored druge - sve izgleda jako nemirno pa nam se mozda zato cini da je pretrpano i da ne spada vise pod minimalizam?
jeste ih malo u onosu na pun kamion, ali svedi na minimal, dakle jedan

a ti ako hoces mozes ga nazvati kako god hoces
 
Za mene je minimalizam zaista minimalan.
Od mojih fotki samo par njih odgovara toj definiciji.Ali me to nije sprečilo da postavim i ostale.:lol:


Možda ove

Ova srednja mi se sviđa,samo kada je nastala nisam ni razmišljala o minimalizmu.Otići ću opet tamo,pa ću probati da je bolje uradim.:manikir:
 
Za mene je minimalizam zaista minimalan.
Od mojih fotki samo par njih odgovara toj definiciji.Ali me to nije sprečilo da postavim i ostale.:lol:


Možda ove

Ova srednja mi se sviđa,samo kada je nastala nisam ni razmišljala o minimalizmu.Otići ću opet tamo,pa ću probati da je bolje uradim.:manikir:

... mislis na most?
... he, he - ima 7 zica :mrgreen: ... da vidim sta ce bakyy na to rci - da nece reci da svedes samo 1 zicu ;)
 
... mislis na most?
... he, he - ima 7 zica :mrgreen: ... da vidim sta ce bakyy na to rci - da nece reci da svedes samo 1 zicu ;)

Srednja je onaj crveni zid sa gvozdenim vratancima.Samo bih volela da mi je zidna površina mnogo veća.Ne znam da li će to biti izvodljivo...

Mogli bi proći svi oni paradajzi,na jednobojnom podu i da budu u samo jednom uglu.
Meni je recimo i ova moja fotka pretrpana(iz istog razloga),lepa ali nije baš za minimalizam.
 

Back
Top