Minimalizam

Joooj !JO :telefon: kako sam se malopre sama sa sobom u kanc. ismejala...evo mi suze krenule...
A vidi stvarno, nije. ;)

Jeste, ima lepo oko i ima dobar aparat...cek dok se mi namunjimo, polako.:mrgreen:

- - - - - - - - - -

nije prefarbana - na crvenoj se vide ekseri ;)
lepe su - Emocija je talenat, mogla bi pocet da zaradjuje njima ;)

- - - - - - - - - -




... da nisi ti mozda poslala onu ... :mrgreen:

:D:D mozda :mrgreen:
 
... a vidis ja sam poslala onu iznad one koja je ispod one sto je iznad, iznad tvoje ... :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ja vec uveliko kopiram Emociju - rekla sam joj vec jednom da sam njen fan :)
 
Propustila sam druženje :bye: zbog palačinki.

:eek: i prefarbala si je na brzaka!

p.s.odlicne su...meni ovde nesto svaka deluje bolja nego na takm.:confused:
Ima i na takmičenju lepih,samo nisu moje.:lol:
Nema potrebe da farbam,pun je grad ovakvih roletni.Do sada nisam ni primećivala njihovu "lepotu".:zcepanje:
nije prefarbana - na crvenoj se vide ekseri ;)
lepe su - Emocija je talenat, mogla bi pocet da zaradjuje njima ;)

- - - - - - - - - -



... da nisi ti mozda poslala onu ... :mrgreen:
Kakvo zarađivanje...u poslednje vreme posećujem i neki drugi foto forum,skoro sam se rasplakala kada sam videla koliko treba da učim,tj.koliko ne znam.:rida:
Dobro,bar volim to što radim...:whistling:
... da nisi ti mozda poslala onu ... :mrgreen:
Ta je možda moja.:rumenko:Ako misliš na one koje su među prvima sa donje strane.Danas sam morala da saberem poene,da vidim da li ću biti zadnja.:brus:
 
N7xRM.jpg


82ODm.jpg
 
imala sam i ja jednu...al od garaznih vrata..sa minijaturnom bravicom:zcepanje:

Moja roletna se odmah zaljubila u tvoja garažna vrata.Ne smeta minijaturna bravica,ipak su to garažna vrata.:zaljubljena:


P.S.Na ovom minimalizmu je maksimalno zezanje.:lol:

...

Sada sam se setila da su garažna vrata ženskog roda :eek:.Ja se navikla na mađarski jezik(nema rodove),pa sam po boji zaključila da su muška vrata.:zcepanje:
Ne samo što mi redosled reči u rečenicama već ne štima,počela sam da brkam i rodove...:dash:
 
Poslednja izmena:
Moja roletna se odmah zaljubila u tvoja garažna vrata.Ne smeta minijaturna bravica,ipak su to garažna vrata.:zaljubljena:


P.S.Na ovom minimalizmu je maksimalno zezanje.:lol:

...

Sada sam se setila da su garažna vrata ženskog roda :eek:.Ja se navikla na mađarski jezik(nema rodove),pa sam po boji zaključila da su muška vrata.:zcepanje:
Ne samo što mi redosled reči u rečenicama već ne štima,počela sam da brkam i rodove...:dash:

Raspoznavacemo se po bojama, (i po hrabrosti) !:rtfm:
 
Moja roletna se odmah zaljubila u tvoja garažna vrata.Ne smeta minijaturna bravica,ipak su to garažna vrata.:zaljubljena:


P.S.Na ovom minimalizmu je maksimalno zezanje.:lol:

...

Sada sam se setila da su garažna vrata ženskog roda :eek:.Ja se navikla na mađarski jezik(nema rodove),pa sam po boji zaključila da su muška vrata.:zcepanje:
Ne samo što mi redosled reči u rečenicama već ne štima,počela sam da brkam i rodove...:dash:

Izgleda da imamo slican problem ... ;) ... ja brkam mnogo vise i ponekad ne ide bez recnika
smilie_les_063.gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top