Studio B

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.317
Da li ste za to da ta televizija ostane gradski servis ili da se privatizuje?
Ja sam za to da ostane kakav je po mogucstvu da smanje stranacku obojenost.
 
Da li ste za to da ta televizija ostane gradski servis ili da se privatizuje?
Ja sam za to da ostane kakav je po mogucstvu da smanje stranacku obojenost.
slazem se sa tvojim misljenjem,a boldovanim posebno.

slabo gledam tv,ali slusam radio.lepo bi bilo da i timofejev kao direktor neki put (zavisi ko vodi) slusa pre podne i da pojedine voditelje zameni
 
shto se mene tiche nek stave katanac!
. . .
ja sam Beogradjanin,i ako je studio B Beogradska televizija,
. . .
znachi katanac!!! :evil:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Beograd mora da ima nekakvu svoju televiziju, manje bitno koja ce to da bude, sustina je vazna. Ipak, posto je Studio B tu vec 43 godine - neka to bude to.

Mnogo je bolji od komercijalnih televizija i dobro sluzi svrsi. Svestan sam da ce takav kakav je uvek da naginje u izvesnoj meri ka trenutnoj gradskoj vlasti, ali ne vidim da je to neki nepremostiv problem. Dvadeset puta vise Djilasa ima u Kuriru nego na gradskoj televiziji.
I svakako, ako bi neko mogao da da neki primer, u kojoj emisiji ili koji voditelj(i) imaju naviku da naginju ka sadasnjoj gradskoj vlasti (DS / SPS), jer ja vrlo tesko mogu da primetim bilo sta u tom smislu.

Sto se serija tice, meni svakako skace po zivcima da se kod nas zvanicno emituju hrvatske serije... dok oni nase mogu da vide tek na youtube-u. A imamo i vrlo neprijatnu istoriju, njih prema nama.
 
shto se mene tiche nek stave katanac!
. . .
ja sam Beogradjanin,i ako je studio B Beogradska televizija,
. . .
znachi katanac!!! :evil:

molim moderaciju kada vec ispravlja moj post,
onda neka ga ispravi tako da se zna shta sam hteo reci...
znachi,dokle god pushtaju rvatske serije,nek se teraju u rvatsku!
Zhivela slobodna Srbija!!!
 
sve dok ukidamo sami svoje medije, nismo slobodni...nema to veze sa serijama :neutral:

Ako se budemo oslanjali samo na komercijalu, onda smo ugasili. Normalna televizija mora da ima svoje vesti, svoje reportere, svoju sliku i svoj zvuk... a ne da copy paste prenose od AP, AFP, CNN, BBC itd. U barem 20 najznacajnijih zemalja moraju da imaju stalne izvestace.
Bio sam licno vrlo zadovoljan kada je npr. Lazanski bio u Libiji, bas u vreme rata tamo. Vest iz prve ruke je jedino sto valja.
 
Normalna televizija mora da ima svoje vesti, svoje reportere, svoju sliku i svoj zvuk....

šta to znači ''normalna televizija'' u opštoj besparici? to što navodiš jako mnogo košta, a opšte je poznato u kakvim uslovima funkcionišemo decenijama već, na žalost.
ako želite studio b kao ''normalnu tv'' postoje 2 opcije:
1. privatizacija (i onda to više neće biti gradska tv kakvu zamišljamo) ili
2. finansiranje iz budžeta grada skoro u kompletu (onda će to biti otrpilike tv kakvu zamišljamo).

ne vidim druge opcije.

p.s. televizije koje navodiš (AP, AFP, CNN, BBC) nisu gradske televizije, brate mili :lol: šta će studiju b izveštači iz 20 zemalja....
 
Poslednja izmena:
Komentarisano u nizu poruka za celu drzavu.

A gradska televizija bi trebala u gradu da uvek stigne prva... U poslednjih mesec dana su zaista stizali.

Misljenja sam da se to nista ne bi pokretalo da je kojim slucajem republicka koalicija na vlasti u Beogradu. Ali posto nije - onda imamo rat do istrebljenja.
 
sve dok ukidamo sami svoje medije, nismo slobodni...nema to veze sa serijama :neutral:

takvi mediji mi ne trebaju...
gledam svakodnevno ljude otimaju se za dzabe novine,24 sata,svi chitaju...
odakle pare za te novine,i ko odredjuje shta ce se u njima naci?
neki poshten novinar?ne nazhalost...
isto je i sa televizijom...pa makar to bio i Studio B...
 
kako ja pamtim studio B bio je ok
ovo danas kako se veliki T. opario (na koju foru ne znam :D ) ne lici vise na ono sto mi je nekada predstavljao
mada, bice da sam omatorio, pa gadan deda rastem
 
Svaki dan prikazuju beogradske mostove, verovatno racunaju da ljudi pale televizor pre izlaska iz grada da bi videli da li ima guzve na mostovima? .... znaci televizija vrh, nemam reci
 
Studio B je jedna od retkih domaćih TV stanica na kojoj još uvek ima emisija vrednih gledanja.
Dok je Đilas bio na vlasti, zaista su preterivali sa hvalospevima, i samo što nisu išli sa njim,
"tamo gde i car ide sam" :lol:
Sada su malo "smanjili doživljaj".

Kada prikazuju nešto što ne volim, ja jednostavno promenim kanal.
 
Studio B je jedna od retkih domaćih TV stanica na kojoj još uvek ima emisija vrednih gledanja.
Dok je Đilas bio na vlasti, zaista su preterivali sa hvalospevima, i samo što nisu išli sa njim,
"tamo gde i car ide sam" :lol:
Sada su malo "smanjili doživljaj".

Kada prikazuju nešto što ne volim, ja jednostavno promenim kanal.

Ako moze par primera, posto ih ja ne videh tako cesto.

Studio B je ukoren jer je u pogresno vreme jednom pustio jednu emisiju o Ada mostu... A sada svaki dan gledamo (istina, kracu veziju, ali svaki dan je svaki dan) reklamu one fatamorgane na vodi.
 
Studio B je jedna od retkih domaćih TV stanica na kojoj još uvek ima emisija vrednih gledanja.
Dok je Đilas bio na vlasti, zaista su preterivali sa hvalospevima, i samo što nisu išli sa njim,
"tamo gde i car ide sam" :lol:
Sada su malo "smanjili doživljaj".

Kada prikazuju nešto što ne volim, ja jednostavno promenim kanal.

s kim
 
Ako moze par primera, posto ih ja ne videh tako cesto.

Studio B je ukoren jer je u pogresno vreme jednom pustio jednu emisiju o Ada mostu... A sada svaki dan gledamo (istina, kracu veziju, ali svaki dan je svaki dan) reklamu one fatamorgane na vodi.

Par primera čega ? Emisija ?
Evo : Agape, Moj Beograd, 2 emisije u kojima je voditelj Velja Pavlović (Nivo 23 i Duhovnici), Willimon u 5,
Jutarnji program kao gradski je najbolji, niko drugi se ne bavi problemima u Beogradu kao oni...itd..

Uskoro kreće nova programska šema, nadam se boljem.


nedavno.kad sam pisala post-bio je

On je otprilike u to vreme i smenjen.




Sa Sinišom, ne iskače mi iz frižidera kad god ga otvorim :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top