Studio B

images
 
Донета одлука да се прода београдска телевизија "Студио Б". Сав капитал који Град Београд има у том предузећу биће приватизован, одлучено на седници градске Скупштине.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/1877982/%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%98%D0%B5+%22%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE+%D0%91%22.html

beograd nema vise svoju televiziju
svi glasovi koji su se protivili privatizaciju su utihnuli
 
Донета одлука да се прода београдска телевизија "Студио Б". Сав капитал који Град Београд има у том предузећу биће приватизован, одлучено на седници градске Скупштине.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/1877982/%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%98%D0%B5+%22%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE+%D0%91%22.html

beograd nema vise svoju televiziju
svi glasovi koji su se protivili privatizaciju su utihnuli

Kao i protivnici parade, kao i svi ostali.
Pa bice da su ovi i hteli da bunjava postoji dok su opozicija a da se ne cuje niko ziv dok su na vlasti - sada.

Studio B je sada onakav kakav je bio pred 5. oktobar - unisten.
 
malopre citam svoj post pre 2 godine...
tad sam bio za to da se ugasi Studio B...
pitam se zasto i prisetim se da je pre neki dan bio prilog sa "slucajnim" prolaznicima...
dakle, i pre 2 godine sam bio u pravu...
 
Стигла одлука од ММФ-а, али није шала, буквално је тако.

Локалне самоуправе не смеју да имају своје медије.

Нигде не видим ни логику ни смисао.
 
Стигла одлука од ММФ-а, али није шала, буквално је тако.

Локалне самоуправе не смеју да имају своје медије.

Нигде не видим ни логику ни смисао.

To je ušlo i u Zakon, Vlada donela na sednici, ne samo odluka od MMF.



meni je to strasno.kao da smo marionete.

I jesmo kada nam funkcionisanje države zavisi od kredita koje oni nam daju, a ne od od rezultata naše privrede :aha:
 
meni je to strasno.kao da smo marionete.

Sto patriotskije to marionetskije.
Mislim na politicare, ne na iskreni narod.

- - - - - - - - - -

Pa kad su "demokratski" opljačkali i prodali sve što je vredelo ...

... a onda su dosli 'patriote' pa su uradili to isto, samo mnogo gore.

Nije problem sto pravi proevropljani rade pa brljaju jer jesu pod kontrolom javnosti, problem je sto se politickim patriotama slepo veruje. To slepilo nas kosta neizmerno mnogo i tek ce da nas kosta.

- - - - - - - - - -

Gledajte i pamtite sta sve javlja Studio B, belezite izvore, jer cete za koji mesec morati sami da 'prevrnete' po par sajtova svako jutro. To vise nece raditi gradska televizija umesto vas.
 
Gledajte i pamtite sta sve javlja Studio B, belezite izvore, jer cete za koji mesec morati sami da 'prevrnete' po par sajtova svako jutro. To vise nece raditi gradska televizija umesto vas.

Nije STB više što je bio, odavno je tako, nažalost. Ništa se bitno neće promeniti.
 
Nije STB više što je bio, odavno je tako, nažalost. Ništa se bitno neće promeniti.

Dobicemo stanicu sa 5 do 10 minuta vise reklama po satu a kvalitet programa ce znatno da opadne. Bolje reci, sve sto ne donosi pare ce da bude bataljeno. Pribojavam se cak i za stare emisije od kulture, kao sto je Agape. Ili ce da bude ispresecano i skoro obesmisljeno reklamama ili ga nece biti.
 
žao mi je što neće biti studia b...ipak je to (mislim na radio, pre svega) na neki način bila jedna od beogradskih institucija :) ali, toliko bitnih stvari u našim životima više nema, ne postoje, zaboravljene su, upropaštene....:aha: sve je otišlo u honduras.

Gledajte i pamtite sta sve javlja Studio B, belezite izvore, jer cete za koji mesec morati sami da 'prevrnete' po par sajtova svako jutro. To vise nece raditi gradska televizija umesto vas.

pa ja to odavno radim....
 
Poslednja izmena:
Dobicemo stanicu sa 5 do 10 minuta vise reklama po satu a kvalitet programa ce znatno da opadne. Bolje reci, sve sto ne donosi pare ce da bude bataljeno. Pribojavam se cak i za stare emisije od kulture, kao sto je Agape. Ili ce da bude ispresecano i skoro obesmisljeno reklamama ili ga nece biti.

Već sada je recimo Jutarnji program, koji je produžen do podneva u stvari više od pola reklamni prostor, uvijen u oblandu "gostiju" koji pričaju na određenu temu (obično iz medicine ili farmacije, reklamirajući tom prilikom svoju ordinaciju ili proizvod). Svako to gostovanje se dobrano naplaćuje. Na TV-u se reklamno vreme meri u sekundama i one su preskupe.

Vesti više ne počinju Beogradskim vestima, već je prvo gosn premijer i ostale vesti koje sve TV prikazuju, vesti iz Beograda su na kraju.

Onih nekoliko dobrih emisija, Agape, Moj Beograd, Nivo 23, Duhovnici, Willimon u 5...su praktično jedino što je ostalo od starog studija B, tako da ako novi vlasnik i to ukine, pukli su načisto.
 
Već sada je recimo Jutarnji program, koji je produžen do podneva u stvari više od pola reklamni prostor, uvijen u oblandu "gostiju" koji pričaju na određenu temu (obično iz medicine ili farmacije, reklamirajući tom prilikom svoju ordinaciju ili proizvod). Svako to gostovanje se dobrano naplaćuje. Na TV-u se reklamno vreme meri u sekundama i one su preskupe.

Vesti više ne počinju Beogradskim vestima, već je prvo gosn premijer i ostale vesti koje sve TV prikazuju, vesti iz Beograda su na kraju.

Onih nekoliko dobrih emisija, Agape, Moj Beograd, Nivo 23, Duhovnici, Willimon u 5...su praktično jedino što je ostalo od starog studija B, tako da ako novi vlasnik i to ukine, pukli su načisto.

Sada su vec prilicno unazadjeni. Kazem, moguce je da ce vecina pomenutih emisija da opstane, ali ce da budu ispresecane sa 5-6 reklama... i na racun toga ce verovatno sam sadrzaj da bude kraci.

Potpuno se slazem da su "rts1 broj 2", po vestima. Gradska televizija nema nista sa republickim vlastima. Ako treba da gledamo granonacelnika svaki dan - gledacemo - ali premijera, predsednika i ministre necemo.
 
iskreno rečeno, uopšte ne gledam tv studio b ....slika je mutna (nedovoljno jasna) a i mrzi da se ukalupljujem u te njihove nazovi domaćinske atmosfere...dalje, nemam vremena da sedim i da ih gledam. radio je ok, ali radio očigledno i nije ovde tema :aha:

još samo ovo da kažem - pre neki dan sam na pres konferenciji čula (i videla) kako je gosin vučić novinaru studija b rekao ''vašu televiziju posebno poštujem i cenim'' sa posebnim osmejkom...rekoh sebi - '' vidi vidi....ovi sa 'krste' su u pravu kad kažu da je studio b podrepaški medij'' :lol:
 
još samo ovo da kažem - pre neki dan sam na pres konferenciji čula (i videla) kako je gosin vučić novinaru studija b rekao ''vašu televiziju posebno poštujem i cenim'' sa posebnim osmejkom...rekoh sebi - '' vidi vidi....ovi sa 'krste' su u pravu kad kažu da je studio b podrepaški medij'' :lol:

Pa tako je došao i otišao Timofejev sa demokratama, a sada je to Ivančica :lol:
 
kako je gosin vučić novinaru studija b rekao ''vašu televiziju posebno poštujem i cenim'' sa posebnim osmejkom...rekoh sebi - '' vidi vidi....ovi sa 'krste' su u pravu kad kažu da je studio b podrepaški medij'' :lol:

ne znam za tv,ali za radio ne bih rekla da su podrepasi...u jutarnjem programu voditelj koji je i glavni urednik itekako dobro i jasno potkaci glavane,a da ne pricam o subotnjoj emisije `slucaj b`...g roganovic je kralj!
 
ne znam za tv,ali za radio ne bih rekla da su podrepasi...u jutarnjem programu voditelj koji je i glavni urednik itekako dobro i jasno potkaci glavane,a da ne pricam o subotnjoj emisije `slucaj b`...g roganovic je kralj!

ovaj novinar je bio sa tv studio b....pa sam i mislila na tv, a ne na radio.
mada, mnogima ne mogu da zamerim podrepaško ponašanje ako im je egzistencija ugrožena....ovo su baš teška vremena.
 
Nisu ni na TV-u baš takvi, umeju i oni, naročito Neša Đurđević da ih opletu, ali sveukupno, TV je postao kao RTS. Pa juče prenose ono s...e iz Skupštine !!! Na gradskoj tv !!!

Vlast je čudo...niko nije imun. Zaprepastila sam se kad sam čula da je Dragan Bujošević aplicirao za direktora RTS-a ! :eek:
 
ovaj novinar je bio sa tv studio b....pa sam i mislila na tv, a ne na radio.
mada, mnogima ne mogu da zamerim podrepaško ponašanje ako im je egzistencija ugrožena....ovo su baš teška vremena.

Poltroni se nadaju da ako budu dovoljno dobri, da ce ih vlast sacuvati... a nekako im je promakla cinjenica da ce da budu prodati. Prethodna grupa upravljaca Studijom B se borila protiv toga.
A kad budu prodati, moze da bude otpusten svako, od portira do direktora i nece se zahtevati nikakvo obrazlozenje.
 

Back
Top