Gde u gradu ima da se kupi dobar sendvic,pljeskavica.....

RKF

Početnik
Poruka
8
Interesu je me gde u Novom Sadu ima da se kupi dobar sendvic , pljeskavica .... a da se postigne ono uvek bitno CENA=KVALITET ?

Ja znam za pleskavicarnicu kod Spensa ... Banjalucki cevap ... Index Maja kod Sajma ...

pps. Nadam se da Novosadjani znaju neko dobro mesto....ili ovo pitanje da prepustim nekim DODJOSIMA poput mene...koji se ne hrane vise kod MAMICE I TATICE :)

Hvala
 
RKF:
Interesu je me gde u Novom Sadu ima da se kupi dobar sendvic , pljeskavica .... a da se postigne ono uvek bitno CENA=KVALITET ?

Ja znam za pleskavicarnicu kod Spensa ... Banjalucki cevap ... Index Maja kod Sajma ...

pps. Nadam se da Novosadjani znaju neko dobro mesto....ili ovo pitanje da prepustim nekim DODJOSIMA poput mene...koji se ne hrane vise kod MAMICE I TATICE :)

Hvala

banjalucki u gajevoj, gyros kod janisa u zeleznickoj...
sendvici? u 'adresi' i u 'marini' na trgu mladenaca
 
nesons:
The best sendvic.....u TC Lupus !! ( po porucbini )
The best pljeska ...Bubi gril , Gril 5 !!
The best sladoled....Seherezada ( plazma, nes )
The best palacinke ...Obelix !
The best burek ...Stari grad !
The best peciva ...Fornetti ! ( 200g dovoljno )
The best pizza.....Mama mia ! ( ali cela )

Zaboravio sam na rostilj kobasice u naravno ....Bubi grilu !! The best kobaja ! :lol:
 
NICS:
Retko jedem na ulici suvise mi je seljacki a i jeste kada gledas face osoba koje jedu a lepo ima sto sa 4 stolice ko covek sednes pojedes platis odes a ne na ulici da se briuses jer mora da procuri famozni kecap i senf

Na kakve ti stvari obracas paznju.... Ne mogu da verujem da neko u ovom gradu cak i to gleda!!
Kakva smo mi provincija,a ?
 
NICS:
Retko jedem na ulici suvise mi je seljacki a i jeste kada gledas face osoba koje jedu a lepo ima sto sa 4 stolice ko covek sednes pojedes platis odes a ne na ulici da se briuses jer mora da procuri famozni kecap i senf

Ako znas "kulturno i fino" da jedes , retko ti se desi da ti procuri kecap , senf , ...
A ako ne znas , procurice ti i kad sedis ( sa 4 stolice ) i kad stojis , setas ...
 
GoldenLady:
nesons:
The best sendvic.....u TC Lupus !! ( po porucbini )
The best pljeska ...Bubi gril , Gril 5 !!
The best sladoled....Seherezada ( plazma, nes )
The best palacinke ...Obelix !
The best burek ...Stari grad !
The best peciva ...Fornetti ! ( 200g dovoljno )
The best pizza.....Mama mia ! ( ali cela )

u jeeee pa ti zivis da bi jeo :shock:

Probaj da zivis a da ne jedes !? :lol:
( bila bi to dobra dijeta )

Ne cudi me tvoj komentar , uvek je .... !
 
nesons:
NICS:
Retko jedem na ulici suvise mi je seljacki a i jeste kada gledas face osoba koje jedu a lepo ima sto sa 4 stolice ko covek sednes pojedes platis odes a ne na ulici da se briuses jer mora da procuri famozni kecap i senf

Ako znas "kulturno i fino" da jedes , retko ti se desi da ti procuri kecap , senf , ...
A ako ne znas , procurice ti i kad sedis ( sa 4 stolice ) i kad stojis , setas ...

probaj da uzmes tartar sos sledeci put :D
 
nesons:
GoldenLady:
nesons:
The best sendvic.....u TC Lupus !! ( po porucbini )
The best pljeska ...Bubi gril , Gril 5 !!
The best sladoled....Seherezada ( plazma, nes )
The best palacinke ...Obelix !
The best burek ...Stari grad !
The best peciva ...Fornetti ! ( 200g dovoljno )
The best pizza.....Mama mia ! ( ali cela )

u jeeee pa ti zivis da bi jeo :shock:

Probaj da zivis a da ne jedes !? :lol:
( bila bi to dobra dijeta )

Ne cudi me tvoj komentar , uvek je .... !


:shock: svaki dan me sve vise iznenadjujes :shock:
 

Back
Top