Marchelo

novi album treba sutra da mi stigne, ali mogu vec da ocekujem vrh!!!OBOZAVAM GA On definitivno ima najnajnajbolju liriku! Obozavam i njegov glas i njega kao pojavu...tekstovi su mu extra!!!!
 
i ovi moji debili ga slusaju, ali me zbog toga oni nerviraju...mislim sramota me je kada cujem neku zescu fenserku kako peva neku njegovu pesmu....valjda je toliko dobar da ga svi slusaju!!!:)
MARCHELLO ZAKON
Definitivno najbolja lirika!!!
 
Ne bih sad bas znala baciti neku profi kritiku posto inace ne slusam (bas mnogo) rep ali znam da vec 3 dana ne vadim Shock puzzle iz playera. Nabolja stvar mi je Gola vera. A Sveti bes je skroz potresna,a Geto kad cujem 1.23 min. se smejem :)) Ma svaka ostavlja utisak. Sve mi deluje malo zrelije nego na De factu. Super zvuci
 
cula sam, imam novi
znaci, odusevila sam se!!!!
odusevila sam se kad sam cula ziljave *****, najvise mi se svidja rekvijem i pozoriste, ostale mi se isto tako mnogo dopadaju, ali su mi ove prve usle u glavu
sve u svemu EXTRAAAAA
 
Ko god namerava da nabavi ovaj album od Marchela nece pogresiti.Po meni najtalentovaniji reper i tekstopisac.Treba ga vise ceniti i postovati.Sve naj za njega i njegov rad.Neka samo tako nastavi.
Peace :-D
 
koliko vam prostora zauzima ceo album na hardu(u MP3 formatu),posto imam neki link za album na megauploadu,ali je veliki 130MB,pa me zanim da li je to to:lol:
 
ja imam na cd-u pa nemam pojma

@Don Tadic
sta oces ovde, kretenu???

ma, odusevila me je pema ziljave *****, znaci tako sam lepo nasla nekoliko osoba u tim redovima!!!!xexexexexe
rekvijem mi se mnoooogo dopada
smejala sam se kad sam cula one dve kola i geto
gola vera je mnooogo jaka pesma!
ma, sve su extra
 

Back
Top