Crnogorska drzava u srednjem veku

a chemu sve to?
ako te bash jako zanima istorija crne gore, marsh u biblioteku pa trazhi.
ako ocjesh da se prepucavash sa igrachinom, kao shto su ovde otvarane teme da bi ocrnjivale muslimane, sve zbog abdula i srebrenice, onda marsh u obdanishte jer se ponashash na tom nivou.
 
obracjaju se kome i kad hocju.
a ti ako nemash pametnog odgovora bolje cjuti.
a ako nemash pametniju, konstruktivniju i "kreativniju" temu kako ti to volish recji, ako nemash nishta bolje osim nechega shto hocje samo shiriti razdor, onda takodje bolje cjuti i ne otvaraj glupave teme.
 
Nista ne znam o istorijskim podacima king koje trazis.Znam za jednu cinjenicu od skoro(pre dvadesetak-tridesetak godina).Jel se secas kada je bio onaj zemljotres u Crnoj Gori?Mom pokojnom ocu i stotinama hiljada radnika iz Srbije su OSAM godina odbijali od plate za pomoc Crnoj Gori.Ljudi su to dobrovoljno davali,i zamisli samo radnici iz Srbije.I sad ovaj magarac koji sebe naziva igracinom ***** kako mu mi ne valjamo.Sram ga bilo!!! :roll: :roll: :roll:
 
crni djordje:
Nista ne znam o istorijskim podacima king koje trazis.Znam za jednu cinjenicu od skoro(pre dvadesetak-tridesetak godina).Jel se secas kada je bio onaj zemljotres u Crnoj Gori?Mom pokojnom ocu i stotinama hiljada radnika iz Srbije su OSAM godina odbijali od plate za pomoc Crnoj Gori.Ljudi su to dobrovoljno davali,i zamisli samo radnici iz Srbije.I sad ovaj magarac koji sebe naziva igracinom ***** kako mu mi ne valjamo.Sram ga bilo!!! :roll: :roll: :roll:
To ti je bilo sa Makedonijom, gradili smo Kosovo i pomagali " najnerazvijenije podrucje ". E sad mi se zamera ovaj post kao provokacija. Hocu samo da kaze svoje poreklo i stvarnu istoriju i da rascistimo sa ovim.
 
King 7:
crni djordje:
Nista ne znam o istorijskim podacima king koje trazis.Znam za jednu cinjenicu od skoro(pre dvadesetak-tridesetak godina).Jel se secas kada je bio onaj zemljotres u Crnoj Gori?Mom pokojnom ocu i stotinama hiljada radnika iz Srbije su OSAM godina odbijali od plate za pomoc Crnoj Gori.Ljudi su to dobrovoljno davali,i zamisli samo radnici iz Srbije.I sad ovaj magarac koji sebe naziva igracinom ***** kako mu mi ne valjamo.Sram ga bilo!!! :roll: :roll: :roll:
To ti je bilo sa Makedonijom, gradili smo Kosovo i pomagali " najnerazvijenije podrucje ". E sad mi se zamera ovaj post kao provokacija. Hocu samo da kaze svoje poreklo i stvarnu istoriju i da rascistimo sa ovim.
Ovde se desava sukob misljenja i to je po meni u redu.Ali sve vas molim ne nasedajte na provokacije,samo mudro protiv likova koji bi izgleda ponovo da ratuju,isfrustriranih moralnih kepeca kao sto je onaj abdurahman,igracina,srebro,mile kuronjic...Sami ce oni da se sklone odavde
 
crni djordje:
Nista ne znam o istorijskim podacima king koje trazis.Znam za jednu cinjenicu od skoro(pre dvadesetak-tridesetak godina).Jel se secas kada je bio onaj zemljotres u Crnoj Gori?Mom pokojnom ocu i stotinama hiljada radnika iz Srbije su OSAM godina odbijali od plate za pomoc Crnoj Gori.Ljudi su to dobrovoljno davali,i zamisli samo radnici iz Srbije.

Crni Djordje je najveci srpski lažov, mitoman i bajkoman na Krstarici.
Ubjedljivo najveći.

TITO,
je naredio da se iz SVIH bivsih YU republika izdvaja po 1% za Crnu Goru poslije zemljotresa.

Izdavajali su po 1% 10 godina.

Srbija
Slovenija
Hrvatska
BIH
Makedonija

Crni Djordje laže kao i uvijek.
On zna najvažniju srpsku poslovicu: "Laž nas je održala, njojzi hvala" !

Srbija i Srbi nikada nista nijesu ucinjeli za CG ! NIKADA.

Srbija je poslije WW1 ukrala ogromne ratne reparacije koje su bile pripale Crnoj Gori kao drzavi pobjednici u WW1 !


Crni djordje i njemu slicni Srbi najvise mrze na svijetu istinu.
Oni se boje istine, pa je zato mrze iz dna duše.
Ko im kaže istinu taj im je najveći neprijatelj !
 
King 7:
i vidjeniji Crnogorci srednjevekovne Crne Gore kao i granice iste drzave; Crnogorski junaci u Kosovskom boju,

Crnogorci nijesu ucestvovali na kosovskom boju.

Balsici i njihova vojska nijesu ucestvovali na kosovskom boju.

Crnogorci i Srbi se nikada nijesu ZAJEDNO borili ni u jednoj bici u tim vremenima protiv Turaka.

Ni u jednoj zajedno protiv Turaka.

To ti sve samo kazuje.
 
igracina:
crni djordje:
Nista ne znam o istorijskim podacima king koje trazis.Znam za jednu cinjenicu od skoro(pre dvadesetak-tridesetak godina).Jel se secas kada je bio onaj zemljotres u Crnoj Gori?Mom pokojnom ocu i stotinama hiljada radnika iz Srbije su OSAM godina odbijali od plate za pomoc Crnoj Gori.Ljudi su to dobrovoljno davali,i zamisli samo radnici iz Srbije.

Crni Djordje je najveci srpski lažov, mitoman i bajkoman na Krstarici.
Ubjedljivo najveći.

TITO,
je naredio da se iz SVIH bivsih YU republika izdvaja po 1% za Crnu Goru poslije zemljotresa.

Izdavajali su po 1% 10 godina.

Srbija
Slovenija
Hrvatska
BIH
Makedonija

Crni Djordje laže kao i uvijek.
On zna najvažniju srpsku poslovicu: "Laž nas je održala, njojzi hvala" !

Srbija i Srbi nikada nista nijesu ucinjeli za CG ! NIKADA.

Srbija je poslije WW1 ukrala ogromne ratne reparacije koje su bile pripale Crnoj Gori kao drzavi pobjednici u WW1 !


Crni djordje i njemu slicni Srbi najvise mrze na svijetu istinu.
Oni se boje istine, pa je zato mrze iz dna duše.
Ko im kaže istinu taj im je najveći neprijatelj !
Eto vidite sta se desi kada mentolcina padne u vatru.To vam kazem samo mudro protiv ovih sto ne zelim ni da im se obratim. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
crni djordje:
igracina:
crni djordje:
Nista ne znam o istorijskim podacima king koje trazis.Znam za jednu cinjenicu od skoro(pre dvadesetak-tridesetak godina).Jel se secas kada je bio onaj zemljotres u Crnoj Gori?Mom pokojnom ocu i stotinama hiljada radnika iz Srbije su OSAM godina odbijali od plate za pomoc Crnoj Gori.Ljudi su to dobrovoljno davali,i zamisli samo radnici iz Srbije.

Crni Djordje je najveci srpski lažov, mitoman i bajkoman na Krstarici.
Ubjedljivo najveći.

TITO,
je naredio da se iz SVIH bivsih YU republika izdvaja po 1% za Crnu Goru poslije zemljotresa.

Izdavajali su po 1% 10 godina.

Srbija
Slovenija
Hrvatska
BIH
Makedonija

Crni Djordje laže kao i uvijek.
On zna najvažniju srpsku poslovicu: "Laž nas je održala, njojzi hvala" !

Srbija i Srbi nikada nista nijesu ucinjeli za CG ! NIKADA.

Srbija je poslije WW1 ukrala ogromne ratne reparacije koje su bile pripale Crnoj Gori kao drzavi pobjednici u WW1 !


Crni djordje i njemu slicni Srbi najvise mrze na svijetu istinu.
Oni se boje istine, pa je zato mrze iz dna duše.
Ko im kaže istinu taj im je najveći neprijatelj !
Eto vidite sta se desi kada mentolcina padne u vatru.To vam kazem samo mudro protiv ovih sto ne zelim ni da im se obratim. :lol: :lol: :lol: :lol:
A to da sam lazov i mitoman...A sta ti radis ovde?Jel ne postoji neki sajt za tebe u sajber spejsu?A da evo ti malo da se obrazujes www.komentar.co.yu,a ako neces udari glavom u taj monitor,slomi tastaturu i idi da se lecis od sizofrenije :lol: :lol: :lol:
 
crni djordje:
crni djordje:
igracina:
crni djordje:
Nista ne znam o istorijskim podacima king koje trazis.Znam za jednu cinjenicu od skoro(pre dvadesetak-tridesetak godina).Jel se secas kada je bio onaj zemljotres u Crnoj Gori?Mom pokojnom ocu i stotinama hiljada radnika iz Srbije su OSAM godina odbijali od plate za pomoc Crnoj Gori.Ljudi su to dobrovoljno davali,i zamisli samo radnici iz Srbije.

Crni Djordje je najveci srpski lažov, mitoman i bajkoman na Krstarici.
Ubjedljivo najveći.

TITO,
je naredio da se iz SVIH bivsih YU republika izdvaja po 1% za Crnu Goru poslije zemljotresa.

Izdavajali su po 1% 10 godina.

Srbija
Slovenija
Hrvatska
BIH
Makedonija

Crni Djordje laže kao i uvijek.
On zna najvažniju srpsku poslovicu: "Laž nas je održala, njojzi hvala" !

Srbija i Srbi nikada nista nijesu ucinjeli za CG ! NIKADA.

Srbija je poslije WW1 ukrala ogromne ratne reparacije koje su bile pripale Crnoj Gori kao drzavi pobjednici u WW1 !


Crni djordje i njemu slicni Srbi najvise mrze na svijetu istinu.
Oni se boje istine, pa je zato mrze iz dna duše.
Ko im kaže istinu taj im je najveći neprijatelj !
Eto vidite sta se desi kada mentolcina padne u vatru.To vam kazem samo mudro protiv ovih sto ne zelim ni da im se obratim. :lol: :lol: :lol: :lol:
A to da sam lazov i mitoman...A sta ti radis ovde?Jel ne postoji neki sajt za tebe u sajber spejsu?A da evo ti malo da se obrazujes www.komentar.co.yu,a ako neces udari glavom u taj monitor,slomi tastaturu i idi da se lecis od sizofrenije :lol: :lol: :lol:
Ebote,covek je poludeo...Ej salio sam se,ne izivljavaj se na kompu :lol:
 
igracina:
Srbija i Srbi nikada nista nijesu ucinjeli za CG ! NIKADA.

vi crnogorci ste dobili dosta od vojvodine, koja ipak pripada srpskoj teritoriji. posle drugog svetskog rata je gomiletina vas doshla ovde i naselila kucje proteranih shvaba i madjara. tako da, eto dobili ste od srba malo teritorije i besplatne kucje, chak i njive ;-) koje je uzgred trebalo orati. a znamo koliko vi volete orati :lol:... epilog je da svaki ne-crnogorac ovde, ali bukvalno svaki, optuzhuje crnogorshtinu zato shto je ovde sve propalo. to naravno nije cela istina. ali dobrim delom jeste.
 
Keeper:
igracina:
Srbija i Srbi nikada nista nijesu ucinjeli za CG ! NIKADA.

vi crnogorci ste dobili dosta od vojvodine, koja ipak pripada srpskoj teritoriji. posle drugog svetskog rata je gomiletina vas doshla ovde i naselila kucje proteranih shvaba i madjara. tako da, eto dobili ste od srba malo teritorije i besplatne kucje, chak i njive ;-) koje je uzgred trebalo orati. a znamo koliko vi volete orati :lol:... epilog je da svaki ne-crnogorac ovde, ali bukvalno svaki, optuzhuje crnogorshtinu zato shto je ovde sve propalo. to naravno nije cela istina. ali dobrim delom jeste.
Pusti coveka,pojeo je hard disk.Neka se jase tamo na www.komentar.co.yu sa vesticama,ajde mi malo da radimo nesto dobro,da se politicki kultivisemo,vreme je,izbori su u najavi
 
Keeper:
igracina:
Srbija i Srbi nikada nista nijesu ucinjeli za CG ! NIKADA.

vi crnogorci ste dobili dosta od vojvodine, koja ipak pripada srpskoj teritoriji. posle drugog svetskog rata je gomiletina vas doshla ovde i naselila kucje proteranih shvaba i madjara. tako da, eto dobili ste od srba malo teritorije i besplatne kucje, chak i njive ;-) koje je uzgred trebalo orati. a znamo koliko vi volete orati :lol:... epilog je da svaki ne-crnogorac ovde, ali bukvalno svaki, optuzhuje crnogorshtinu zato shto je ovde sve propalo. to naravno nije cela istina. ali dobrim delom jeste.

Vojvodina je postala srpska zato sto je najveci srpski vladar u istoriji - TITO (prema anketi kod samih Srba),
u njoj naselio Srbe, poslije WW2.

Prema tome ISTORIJSKI gledano, ne mogu Srbi da pridikuju Crnogorcima sto su se tamo naselili.
 
igracina:
King 7:
i vidjeniji Crnogorci srednjevekovne Crne Gore kao i granice iste drzave; Crnogorski junaci u Kosovskom boju,

Crnogorci nijesu ucestvovali na kosovskom boju.

Balsici i njihova vojska nijesu ucestvovali na kosovskom boju.

Crnogorci i Srbi se nikada nijesu ZAJEDNO borili ni u jednoj bici u tim vremenima protiv Turaka.

Ni u jednoj zajedno protiv Turaka.

To ti sve samo kazuje.
]
- Reci nam poreklo Balsica i pod kojom krunom su bili?
- Zasto se niste borili protiv turaka kada se branio krst?
Nisi dao granice i drzavna obelezja Crne Gore u srednjem veku
- Nisi dao dokaz kada se prvi put pominje kao drzava i kraljevina
- od kada datira CPC i njeni istorijski podaci manastiri i crkve
 
igracina:
Keeper:
igracina:
Srbija i Srbi nikada nista nijesu ucinjeli za CG ! NIKADA.

vi crnogorci ste dobili dosta od vojvodine, koja ipak pripada srpskoj teritoriji. posle drugog svetskog rata je gomiletina vas doshla ovde i naselila kucje proteranih shvaba i madjara. tako da, eto dobili ste od srba malo teritorije i besplatne kucje, chak i njive ;-) koje je uzgred trebalo orati. a znamo koliko vi volete orati :lol:... epilog je da svaki ne-crnogorac ovde, ali bukvalno svaki, optuzhuje crnogorshtinu zato shto je ovde sve propalo. to naravno nije cela istina. ali dobrim delom jeste.

Vojvodina je postala srpska zato sto je najveci srpski vladar u istoriji - TITO (prema anketi kod samih Srba),
u njoj naselio Srbe, poslije WW2.

Prema tome ISTORIJSKI gledano, ne mogu Srbi da pridikuju Crnogorcima sto su se tamo naselili.
Bravo!Bravo!Bravo!Jedini Titov pionir.Nosi on stafetu i peva.I nema veze sto se Podgorica zvala TITOGRAD
 
igracina:
Vojvodina je postala srpska zato sto je najveci srpski vladar u istoriji - TITO (prema anketi kod samih Srba),
u njoj naselio Srbe, poslije WW2.

Prema tome ISTORIJSKI gledano, ne mogu Srbi da pridikuju Crnogorcima sto su se tamo naselili.

srbi su u vojvodini bili daleko pre tita i WW2. da si pazio u shkolici chuo bi na chasovima istorije da su se na teritoriji vojvodine nalazili srbi koji su branili austro-ugarsku od turaka, na samoj granici. naravno, to je bio pochetak, vremenom ih je bilo sve vishe.
vojvodina bash i nije srpska. postala je to istorijskim spletom okolnosti, iako je to oduvek bila madjarska teritorija. od drugog svetskog rata je to definitivno teritorija u okviru srbije chije ste dobro parchence i vi dobili. shto je i prirodno, s obzirom da ste i vi na kraju krajeva srbi ;-)
osim par vas pod milovim okriljem koji ste nastali pre svih, verovatno od dinosauroglupaurosa.
 
Keeper:
igracina:
Vojvodina je postala srpska zato sto je najveci srpski vladar u istoriji - TITO (prema anketi kod samih Srba),
u njoj naselio Srbe, poslije WW2.

Prema tome ISTORIJSKI gledano, ne mogu Srbi da pridikuju Crnogorcima sto su se tamo naselili.

srbi su u vojvodini bili daleko pre tita i WW2. da si pazio u shkolici chuo bi na chasovima istorije da su se na teritoriji vojvodine nalazili srbi koji su branili austro-ugarsku od turaka, na samoj granici. naravno, to je bio pochetak, vremenom ih je bilo sve vishe.
vojvodina bash i nije srpska. postala je to istorijskim spletom okolnosti, iako je to oduvek bila madjarska teritorija. od drugog svetskog rata je to definitivno teritorija u okviru srbije chije ste dobro parchence i vi dobili. shto je i prirodno, s obzirom da ste i vi na kraju krajeva srbi ;-)
osim par vas pod milovim okriljem koji ste nastali pre svih, verovatno od dinosauroglupaurosa.
Izgleda da covek hoce da se kandiduje za predsednika montenegra.Sve bi on lepo resio,pronasao bi dokaze da su Srbi potekli sa Lovcena i ti neki sto su ukrali nesto,ubili nekog i koje su takvi kao on oterali iz Montenegra odose i napravise Srbiju,sve jad i beda.I namnozise se,a samo pravi junaci(kao on)ostali u montenegru.Svi koji nisu valjali nastanili Srbiju i postala ta famozna Dusanova drzava.A i taj Lazar i on je bio Crnogorac valjda?
I ne razmislja covek da Djordje Petrovic Karadjordje nosi isto prezime kao i Petar Petrovic.U stvari lupam,mozda se to Petrovic drugacije izgovara kod njega u Montenegru?
 
Molim vas da ne padate vi u vatru nego bar ovde da pokusamo da isteramo ovu gnjavazu na cistac. Izgleda da za svaki problem moramo da se obratimo Nemanjicima. Sad se kajem sto sam ovo postavio, nisam ocekivao bas da ispadne kako uvek ispada. Pustimo igracinu da nam iznese svoju istoriju i poreklo. Ako hoce da bude ono sto misli neka mu, niko mu ne brani.
 
Keeper:
igracina:
Vojvodina je postala srpska zato sto je najveci srpski vladar u istoriji - TITO (prema anketi kod samih Srba),
u njoj naselio Srbe, poslije WW2.

Prema tome ISTORIJSKI gledano, ne mogu Srbi da pridikuju Crnogorcima sto su se tamo naselili.

srbi su u vojvodini bili daleko pre tita i WW2. da si pazio u shkolici chuo bi na chasovima istorije da su se na teritoriji vojvodine nalazili srbi koji su branili austro-ugarsku od turaka, na samoj granici. naravno, to je bio pochetak, vremenom ih je bilo sve vishe.

Naravno da su Srbi bili u Vojvodini daleko prije Tita.

Kada su Srbi postali vecina u Vojvodini ?

Za vrijeme cije vlasti ??
 
igracina:
Naravno da su Srbi bili u Vojvodini daleko prije Tita.

Kada su Srbi postali vecina u Vojvodini ?

Za vrijeme cije vlasti ??

ja nisam chak ni siguran da su srbi ovde neka vecjina. shto severnije idesh, sve su vishe u manjini, tako da mislim da u vojvodini imash manje vishe jednak broj srba i jednak broj ostalih nacionalnih manjina.
uostalom, zar je to bitno?
chinjenica je da ste dobili parche srpske teritorije (nebitno od koga i na koji nachin i zashto) i podosta ga upropastili.
 

Back
Top