da li bi ste se ozenili u 19-oj...

Chan Shaolin Si:
kada bi na putu bilo nezeljeno dijete greskom zaceto a vasa djevojka nece da abortira sta bi ste uradili
da li bi se zenili ili bjezali od kuce
Šta god da uradiš ne valja, tako da biraj između dva zla manje. Biću toliko slobodan da ti dam i jedan savet, upotreba termina "neželjeno dete" čini da onaj koji ga koristi izgleda kao poslednji bednik, možda je bolje "neplanirano".
 
sunrise:
Chan Shaolin Si:
kada bi na putu bilo nezeljeno dijete greskom zaceto a vasa djevojka nece da abortira sta bi ste uradili
da li bi se zenili ili bjezali od kuce

eh sad je kasno... posle *ebanje nema kajanje... i uopste kako moze za dete da se kaze da je ne zeljeno??? svasta... ma najzalosnije sto bog decu daje takvima, a neki se lece godinama i nakraju nista..........

aj dobro pa nemoj te me optuzivat pogrijesio sam i sta sad da radim izvinjavam se eto.
 
uopste ne shvatam ljude kao sto ste ti i tvoja devojka.kad stupis u seksualne odnose to ne znaci da si vec zreo/la i da mozes da se vodis svojim instiktima slobodno.potrebno je mnogo vise!!zrelost se ogleda u necem drugom, u cemu se vi nazalost niste pokazali!zar niste culi za kontracepciju-covece vec je 21 vek!!!stvarno uzas!!!sramota!!!!to je bahatost zbog koje ce vase dete ispastati!!!sledeci put pre nego sto umocis razmisli o posledicama.ipak nisi bas toliko mali da ne znas neke stvari!!!!
 
books:
uopste ne shvatam ljude kao sto ste ti i tvoja devojka.kad stupis u seksualne odnose to ne znaci da si vec zreo/la i da mozes da se vodis svojim instiktima slobodno.potrebno je mnogo vise!!zrelost se ogleda u necem drugom, u cemu se vi nazalost niste pokazali!zar niste culi za kontracepciju-covece vec je 21 vek!!!stvarno uzas!!!sramota!!!!to je bahatost zbog koje ce vase dete ispastati!!!sledeci put pre nego sto umocis razmisli o posledicama.ipak nisi bas toliko mali da ne znas neke stvari!!!!

ti se vrati na pocetak pa procitaj da li se radi o meni ili ne i jos nesto dijete je vec ocisceno cura je abortirala.
 
sunrise:
Chan Shaolin Si:
books:
uopste ne shvatam ljude kao sto ste ti i tvoja devojka.kad stupis u seksualne odnose to ne znaci da si vec zreo/la i da mozes da se vodis svojim instiktima slobodno.potrebno je mnogo vise!!zrelost se ogleda u necem drugom, u cemu se vi nazalost niste pokazali!zar niste culi za kontracepciju-covece vec je 21 vek!!!stvarno uzas!!!sramota!!!!to je bahatost zbog koje ce vase dete ispastati!!!sledeci put pre nego sto umocis razmisli o posledicama.ipak nisi bas toliko mali da ne znas neke stvari!!!!

ti se vrati na pocetak pa procitaj da li se radi o meni ili ne i jos nesto dijete je vec ocisceno cura je abortirala.

eh, pa vidim da ti je drugitj pravi SAVREMENI MUSKARAC poshto ti se vetj pohvalio kako mu se curicha vetj ocishtila.... shtrasno....
:evil: :evil: :evil:

jeßi ga omaklo se covjeku nije namjerno a ti sta bi matere ti uradio da si u tom polozaju bio da li bi se ozenio bi ja mislim 100% bjezi cuti tu covjece pa zar nije grdna Yugoslavija poznata po BIJELOJ KUGI pa kud nas je taj jad nasao sad i ovaj VIJETNAMSKI SINDROM.

i nemoj molim te da pricas neke gluposti samo zato da bi drugi procitali kako si ti dobar decko reci brate jeßo bi joj mater dok nebi abortirala
 
Za tvoju informaciju, sunrise je dama, a ne kromanjonac...

A drugo, niko ne moze znati kako bi odragovao u takvoj situaciji... Ja sebe smatram mladim za zenidbu, ali opet, debelo bi porazmislio kad bi se nasao u ovakvoj situaciji... I kao sto vec rekoh, ako volim cicu, zasto da je ne ozenim? ... U svakom slucaju, ne bih vrsio pritisak, vec bi to resili zdravom konverzacijom...

ccc... poplava izbaci razne likove...
 

Back
Top