ZANIMLJIVE ULICE

npr. ulica velike stepenice...
pa prvomajska na novom beogradu...
pa male poprecne ulice sa po jednim ulazom...
ili je ovo jeftiniji novinarski research za samo jos jedan clanak u novinama?
 
ja zna ulice sa chudnim nazivima... zashto bi neko ulicu nazvao baba vishnjina??? ne kontam... a inache nema ludih zgrada koliko ima ludih ljudi kada se samo jednom provozash autobusom 56... idi tamo pa ih pitaj gde zive...
 
ma divlja svaki kraj je zanimljiv u to sam se uverila kad je bio popis imala sam cast da popisujem jedno parcence vrachara tu red nekih stracara a onda vila, pa stracara, pa vila. heheh sad me zanimaju pare. ali nije to nego kao deluje obicno i bez veze ulica a kad zavirish u pedeset stanova onda je zanimljivo.

ne znam mozda senjak meni je to zanimljivo bash..i vracar..
i onaj deo ispod 29 novembra i dj djakovica, mislim da se to ne zove dorcol nego nekako.

je l ti to novinarski zadatak

he pa idinegde de ljudi sede napolju da ne morash da im lupas na vrata tako ce pre da ti prichaju
 
?:
ma divlja svaki kraj je zanimljiv u to sam se uverila kad je bio popis imala sam cast da popisujem jedno parcence vrachara tu red nekih stracara a onda vila, pa stracara, pa vila. heheh sad me zanimaju pare. ali nije to nego kao deluje obicno i bez veze ulica a kad zavirish u pedeset stanova onda je zanimljivo.

ne znam mozda senjak meni je to zanimljivo bash..i vracar..
i onaj deo ispod 29 novembra i dj djakovica, mislim da se to ne zove dorcol nego nekako.

je l ti to novinarski zadatak

he pa idinegde de ljudi sede napolju da ne morash da im lupas na vrata tako ce pre da ti prichaju
A šta ako naleti na nekog HEROJA ULICE, a ima i takvih, pa pred nekom kućom, umesto piva popije batine ?!? :lol:
 
krvolok:
?:
ma divlja svaki kraj je zanimljiv u to sam se uverila kad je bio popis imala sam cast da popisujem jedno parcence vrachara tu red nekih stracara a onda vila, pa stracara, pa vila. heheh sad me zanimaju pare. ali nije to nego kao deluje obicno i bez veze ulica a kad zavirish u pedeset stanova onda je zanimljivo.

ne znam mozda senjak meni je to zanimljivo bash..i vracar..
i onaj deo ispod 29 novembra i dj djakovica, mislim da se to ne zove dorcol nego nekako.

je l ti to novinarski zadatak

he pa idinegde de ljudi sede napolju da ne morash da im lupas na vrata tako ce pre da ti prichaju
A šta ako naleti na nekog HEROJA ULICE, a ima i takvih, pa pred nekom kućom, umesto piva popije batine ?!? :lol:

Ja vidim da ti Krvavice dobro poznajes BG , kao i stanovnike BGD-a ! :lol: :lol:
 
20.gif

7.gif
7.gif
7.gif
7.gif
 
shta se ti nogatash... :D
imitirash hod po chudnim beogradskim ulicama ili sanjash kako se vozish 56-icom do kraja... a usput pochne pljusak, i prodje pljusak, i nigde drugde ne pada ni kap osim tamo gde je tvoj bus (u zarkovu)... (inache ovo je true story...u toj 56-ici svashta moze da te zadesi :roll: )
 
Naj zanimljivija ulica na svetu je po meni Mladenovacka ulica u Zharkovu. Tu mosesh sve da vidish. Ulica koja je duga cekih 40-ak metara ima: Frizera, mesarsku radnju, 2 prodavnice, 4 privatne garaze i verovali ili ne 8 stambenih zgrada. Ajde neka mi neki arhitekta objasni kako je to moguce???

Ziveo Beograd i urbanizam :lol: :lol: :P :D :shock: :shock:
 

Back
Top