Zasto su nase devojke odvratno arogantne

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Dosta sam bio po svetu za moje godine ima prilike da upoznam, vidim i druzim se sa mnogim devojkama, vidim kakve su. I mogu otvoreno da kazem da su nase devojke prve na listi po arogantnosti.

Prosetajte beogradom izadjite negde i videcete aroganciju na sve strane, dignute noseve , nasih nedostiznih Srpkinja. Kojima je njihova nedostiznost udarila u glavu.

Sta milite da li je to zbog muskaraca ili one imaju problem u glavi???

Onako su odvratno arogantne, obozavaju da izigravaju kucke , naravno posle se bude kad dobiju adekvatan tretman tj. tretman kakav kucka zasluzuje ali ne pokusavaju nista da promene u svom ponasanju i dalje su nedostizne ribe i opake kucke.

U autobusu pitas devojku ispred tebe da li silazi, odgovori ti takvim tonom kao da si pitao ne znam ja sta recimo : "Da li cemu u hotel da te kresnem". Zaboga ko si ti da se njoj obracas.

Momak pridje grupi lepih devojaka i one ga zajebavaju, podjebavaju, ponizavaju.

Verujte mi na rec u drugim zemljama mozete komotno da pridjete grupi najlepsih devojaka i NEMA SANSE, ali ne zamislivo je da vas ponizavaju ili vam kazu nesto ruzno.To je za njihove devojke nezamislivo.
Kod nasih je to pravilo.
 
Luciferko, a koji je to Mefisto tebe terao da se igras zmurke :D :D :D :D :D Zavisi... mozda si gusator... ili frustriran... ili neokupan... svakako zracis nesto lose, zato te i tera maler...

Sori, but, yebiga... al' tako je...

Idi drmni neko pivo, iscooliraj neko vreme i shvatices da Srpkinje nisu arogantne bez osnove i bez potrebe... Varas se... :D
 
Luciferko nije valjda baš tako crno. Možda si ipak u poslednje vreme nailazio na devojke koje su imale razloga da se tako postave(loše iskustvo, neprijatnosti s nepoznatim osobama). Ima kod nas lepih, vedrih devojaka , normalnih koje i da hoće ne umeju da budu kučke, samo ih potraži. :wink:
 
e, a ovakvih tema mi je pun ku...kufer :lol:
Aj sad svi da ga tešimo... :?
Mislim, lepo ti je guda rekla: obrij se, okupaj, ispravi leđa, ucickaj se i budi opušten i duhovit i neće te nijedna ispaliti, bar ne na takav način.
Ili to, ili se krećeš po mestima koja ti ne odgovaraju...
 
Lucif. u pravu si 100%.
Nigde u Evropi nema takvog ponašanja kao u BG.
Bezobrazluk i arogancija i nadr.kanost su na ceni jedino ovde.

Neobjašnjivo, ali istinito.
Svaki put kad doputujem u BG treba mi bar nedelju dana
da se naviknem na tu atmosferu... Bezvezno skroz, i nadam
se da će se promeniti jednog dana.
 
Ne znam iz koje ste vi to lepe druge drzave dosli pa ocenjujete beogradske ribe? Gde se ja trenutno nalazim ribe nisu arogantne, zato sto su glupe i zato sto ih tako uce u skoli, samo javno jer je ovde sve "fake". Iza ledja ce da ti kaze sve ono sto je mislila kada te ugledala. Pa ti se odluci hoces li srpsku arogantnu ribu koja ti odmah kaze da te ne je.. ni 2% ili bi ti radije neku demokratizovanu evropljanku koja ce te par dana vuci za nos pa ce ti onda posle na lep ne arogantan nacin reci 'izvini ali mi ne rastemo zajedno razilazimo se' u prevodu je.. se?????????????????????????[/size][/size][/color]
 
Ne znam kakvi su stavovi drugih, ali mislim da postoji mala nekultura kad je komunikacija u pitanju...

Tačno je da će u slučaju prilaza stranim devojkama , muškarac dobiti u najmanju ruku kulturan i fin stav odbijanja , i tako ga ostaviti u raspoloženju da pridje sledećoj.
Osim ovog ubijanja raspoloženja nekulturom, prisutno je i sledeće muško osvećivanje. Kad riba arogantno odbija mladiće , ona obično sve više raste u svojim očima....
Tako se kad hoćete da sprečite devojku da dozvoli nekome prolaz to veće, kad neće vama već , podignete joj nos i onda će po inerciji i iznerviranosti odbijati sve to veće.....
Jer ne postoji vraćanje negativnog raspoloženja , a da deo ne ostane vlasniku....

Stereotip je ovoga puta stvoren isključivo od strane devojaka i nema nikakvu realno utemeljenje.
Recimo prilaz u prevozu je ocrnjen do maksimuma , ja ne shvatam zašto....Čak uopšte nije retko kupljenje u prevozu (na nivou strasti i mangupa) ali emotivni kontakt je prezren....
 
u stvari ja mislim da je suprotno...da muskarci bas ne prilaze arogantnim devojkama jer misle da su manje vredni od njih.ali onda neko pomisli...ma da mogu ja to da iznesem i onda shvati da ipak ne moze kad ga devojka odbije.
svako treba da trazi sebi para.
ako ne volis arogantne ko ti tera da im prilazis.ima puno normalnih,veselih i druzeljubivih devojaka koje cak i ako su intelektualno,materijalno i obrazovno na visem nivou nikada ti to nece staviti do znanja.
 

pa za takvo ponasanje su krivi MUSKARCI!koji ste vi foliranti!!!Prvo ne vodite racuna o svom izgledu.GROZNO IZGLEDATE.gym -nista,kozmetika -nista,knjige- ma kakvi.Ja imam master,lepa sam,idem 4x sedmicno u teretanu, govorim 4 jezika, tusiram se 2x dnevno, divno mirisem,idem kod manikira i pedikira.....PA NARAVNO DA CU DA BUDEM AROGANTNA u ovakvoj okolini.Muskarac koji moze mene da zabavi,sarmira i da me zainteresuje tesko da je slobodan.
Pre par meseci mi se desilo da me tip startovao na ulici,kao vec dugo je to planirao.... ODUSEVIO me.Nista nije bilo jer nije moj tip(Iako je lep kao bog)mladji je 5 godina,ali smo popili pice zajedno,odvezla a kuci i cesto se cujemo i vidjamo po gradu.
E, to se retko desava- uz to sto ste nikakv frajeri jos nemete ni petlju za start!
Naravno da cu da budem arogantna - znam da vredim mnogo vise od vas mamiih razmazenih sincica u kariranim kosuljicama, naslonjenim na sank u "Absinu"(lazni japiji sa tek otkrivenim Mohito koktelom).
VI STE AROGANTNI ALI BEZ RAZLOGA!
 
peticija:

pa za takvo ponasanje su krivi MUSKARCI!koji ste vi foliranti!!!Prvo ne vodite racuna o svom izgledu.GROZNO IZGLEDATE.gym -nista,kozmetika -nista,knjige- ma kakvi.Ja imam master,lepa sam,idem 4x sedmicno u teretanu, govorim 4 jezika, tusiram se 2x dnevno, divno mirisem,idem kod manikira i pedikira.....PA NARAVNO DA CU DA BUDEM AROGANTNA u ovakvoj okolini.Muskarac koji moze mene da zabavi,sarmira i da me zainteresuje tesko da je slobodan.
Pre par meseci mi se desilo da me tip startovao na ulici,kao vec dugo je to planirao.... ODUSEVIO me.Nista nije bilo jer nije moj tip(Iako je lep kao bog)mladji je 5 godina,ali smo popili pice zajedno,odvezla a kuci i cesto se cujemo i vidjamo po gradu.
E, to se retko desava- uz to sto ste nikakv frajeri jos nemete ni petlju za start!
Naravno da cu da budem arogantna - znam da vredim mnogo vise od vas mamiih razmazenih sincica u kariranim kosuljicama, naslonjenim na sank u "Absinu"(lazni japiji sa tek otkrivenim Mohito koktelom).
VI STE AROGANTNI ALI BEZ RAZLOGA!

Lepo je kad covek vidi takvu devojku.
Samo,svakog leptira privlaci odredjeni cvet.Cvet opet zeli odredjenog leptira.
Mozda tvoje sare privlace pogresne.

Lepse je sa obicnijom devojkom.Zato sto je opustenije sa njom.Zapitaj se,da li bi se neko mogao opustiti pored tebe? Sa takvim stavom,izgledom...

Zato,nema mesta tvoj aroganciji.
 
peticija:

pa za takvo ponasanje su krivi MUSKARCI!koji ste vi foliranti!!!Prvo ne vodite racuna o svom izgledu.GROZNO IZGLEDATE.gym -nista,kozmetika -nista,knjige- ma kakvi.Ja imam master,lepa sam,idem 4x sedmicno u teretanu, govorim 4 jezika, tusiram se 2x dnevno, divno mirisem,idem kod manikira i pedikira.....PA NARAVNO DA CU DA BUDEM AROGANTNA u ovakvoj okolini.Muskarac koji moze mene da zabavi,sarmira i da me zainteresuje tesko da je slobodan.
Pre par meseci mi se desilo da me tip startovao na ulici,kao vec dugo je to planirao.... ODUSEVIO me.Nista nije bilo jer nije moj tip(Iako je lep kao bog)mladji je 5 godina,ali smo popili pice zajedno,odvezla a kuci i cesto se cujemo i vidjamo po gradu.
E, to se retko desava- uz to sto ste nikakv frajeri jos nemete ni petlju za start!
Naravno da cu da budem arogantna - znam da vredim mnogo vise od vas mamiih razmazenih sincica u kariranim kosuljicama, naslonjenim na sank u "Absinu"(lazni japiji sa tek otkrivenim Mohito koktelom).
VI STE AROGANTNI ALI BEZ RAZLOGA!

A sta si zavrsila???
Da li bi mogao da prodje neki mladic koji je recimo dokror i lepo izgleda ali nema mnogo love??? Pazi tiploma DR i dobar izgled. Naravno da ne. Jer ti trazis savrsenstvo.

GYM. Kaze se teretana na Srpskom, ako hoces tipa koji ide u gym i koji izgleda savrseno onda idi u gym. Neko ko studira, cita knjige, ozbiljno zeli da se ostvari na intelektualnom planu nema vremena da provodi 5 sati dnevno u teretani.

Mozes da nadjes intelektualnca koji pristojno izgleda ali intelektualca koji lici na misicavu zutu masu to tesko.

Znam gomilu takvih riba evo i dan danas sa 35 su same posto nisu nasle MR savrsenog.

Usput cisto onako psiholosko - psihijatrijski nalaz da ti dam.

"DA SI TI ZADOVOLJNA SOBOM NE BI IMALA RAZLOGA DA SE PONASAS AROGANTNO I TO NABIJAS DRUGIMA NA NOS"

4 jezika sto se tice, neko bi mozda zeleo da uci 4 jezika da je imao para za kurseve. Ali zalost ti zivis u zemlji gde POSTENI ljudi, nadam se da ti nije sve jedno kako je sponzor dosao do para, ne mogu sebi da plate kurseve jezika. Jesi li nekad razmisljala da neko nema para da sebi plati kurs jezika???

Ja sam italijanski za solo pevanje ucio sam jer nisam imao novac za kurs.
 
E sada da vam ja otkrijem tajnu.

Ne samo u vezi devojaka nego u vezi svih ljudi i muskaraca i zena.

Osoba koja je zadovoljna sobom , svojim zivotom a posebno sobom, ostvarena, koja je postigla nesto u zivotu nikad nece da ponizava druge ljude zato sto za to nema razloga, vec je dovoljno iznad i nema razloga da sebe izdize na racun drugih. Takva osoba takodje nece biti arogantna. Osobe koje su zadovoljne sobom ostvarene sigurne u sebe obicno su nasmejane i vesele.

Nase devojke su nezadovoljne sobom to je pre svega, nisu ostvarene i bas zato su arogantne , nadmene, napaljene i vole da ponizavaju. To je cist odraz njihove ne ostvarenosti u zivotu. I toga sto su nezadovoljne sobom.
 
Luciferko:
E sada da vam ja otkrijem tajnu.

Ne samo u vezi devojaka nego u vezi svih ljudi i muskaraca i zena.

Osoba koja je zadovoljna sobom , svojim zivotom a posebno sobom, ostvarena, koja je postigla nesto u zivotu nikad nece da ponizava druge ljude zato sto za to nema razloga, vec je dovoljno iznad i nema razloga da sebe izdize na racun drugih. Takva osoba takodje nece biti arogantna. Osobe koje su zadovoljne sobom ostvarene sigurne u sebe obicno su nasmejane i vesele.

Nase devojke su nezadovoljne sobom to je pre svega, nisu ostvarene i bas zato su arogantne , nadmene, napaljene i vole da ponizavaju. To je cist odraz njihove ne ostvarenosti u zivotu. I toga sto su nezadovoljne sobom.

Preterujes.
Kako da uspe devojka u zivotu i da ima kvalitetnu vezu?

Nekako mi deluje to tesko.Teze nego muskarcu
 
inspirion:
Luciferko:
E sada da vam ja otkrijem tajnu.

Ne samo u vezi devojaka nego u vezi svih ljudi i muskaraca i zena.

Osoba koja je zadovoljna sobom , svojim zivotom a posebno sobom, ostvarena, koja je postigla nesto u zivotu nikad nece da ponizava druge ljude zato sto za to nema razloga, vec je dovoljno iznad i nema razloga da sebe izdize na racun drugih. Takva osoba takodje nece biti arogantna. Osobe koje su zadovoljne sobom ostvarene sigurne u sebe obicno su nasmejane i vesele.

Nase devojke su nezadovoljne sobom to je pre svega, nisu ostvarene i bas zato su arogantne , nadmene, napaljene i vole da ponizavaju. To je cist odraz njihove ne ostvarenosti u zivotu. I toga sto su nezadovoljne sobom.

Preterujes.
Kako da uspe devojka u zivotu i da ima kvalitetnu vezu?

Nekako mi deluje to tesko.Teze nego muskarcu

Kako da uspe u zivotu i da ima kvalitetnu vezu??? Pa problem sa nasim devojkama je sto bi one sa momkom da se vidjaju svaki dan po 3-4 sata i sto im je vecini to jedina preokupacija. A ne mogu da shvate da taj neko studira, radi i da bas nema toliko slobodnog vremena ko one.

Da malo redukuju pricanje telefonom i da pokazu malo razumevaja tj sa svai dan svedu vidjenja na 3 puta nedeljno od toga jednom nesot duze mogle bi sve da postignu. I da budu ispujnene i zadovoljne sobom.
 
peticija:

pa za takvo ponasanje su krivi MUSKARCI!koji ste vi foliranti!!!Prvo ne vodite racuna o svom izgledu.GROZNO IZGLEDATE.gym -nista,kozmetika -nista,knjige- ma kakvi.Ja imam master,lepa sam,idem 4x sedmicno u teretanu, govorim 4 jezika, tusiram se 2x dnevno, divno mirisem,idem kod manikira i pedikira.....PA NARAVNO DA CU DA BUDEM AROGANTNA u ovakvoj okolini.Muskarac koji moze mene da zabavi,sarmira i da me zainteresuje tesko da je slobodan.
Pre par meseci mi se desilo da me tip startovao na ulici,kao vec dugo je to planirao.... ODUSEVIO me.Nista nije bilo jer nije moj tip(Iako je lep kao bog)mladji je 5 godina,ali smo popili pice zajedno,odvezla a kuci i cesto se cujemo i vidjamo po gradu.
E, to se retko desava- uz to sto ste nikakv frajeri jos nemete ni petlju za start!
Naravno da cu da budem arogantna - znam da vredim mnogo vise od vas mamiih razmazenih sincica u kariranim kosuljicama, naslonjenim na sank u "Absinu"(lazni japiji sa tek otkrivenim Mohito koktelom).
VI STE AROGANTNI ALI BEZ RAZLOGA!


Zaljubio sam se :oops:
Steta sto nemam prodju...
 

Back
Top