Gana,Afrika

AnamarijaR

Početnik
Poruka
15
Molim vas ako neko ima informaciju gde mogu da izvadim vizu za Ganu neka napise malo opsirnije o tome jer se njihova ambasada u Bgd.zatvorila:dash:,isto tako ako je neko boravio u toj zemlji volela bih da napisete vasa iskustva.
hvala ljudi
 
Mozda mozes da dobijes visu direktno na ulazu u zemlju,tj.na aerodromu?(kao ovde u Keniji)
Nema ti druge nego da googlas i da nadjes informaciju preko neta.Moguce da neka druga ambasada obavlja posliove Gane u Srbiji?Ili negde u Evropi,stvarno ne znam.
Nisam bila ali su mi pricali oni koji jesu,Gana lepa zemlja,hrane koliko volis,moraces da pazis da se ne udebljas;)
Ako saznam nesto javim ti.
 
p.s.Trebala bi agencija gde kupujes kartu da ti da sve informaciji o vizi pa cak i da ti napravi to za tebe.Po pravilu ne bi ti ni prodali kartu ako visa nije osigurana.
 
Dobra vest!!!
Pitala jednog mog prijatelja Ganca koji ovde zivi.Kaze da visu dobijas direktno na ulazu u zemlju, na aerodromu.To je u stvari turisticka viza kao kod nas u Keniji.Kod nas kosta $ 50.
On kaze da je 100 % siguran,a ja sam sigurna 99%,pa ti savetujem da ipak proveris.
Mozda da ukucas u google "turisticka visa gana"?
 
Pa sigurno da ne krenes bez vize.A ne bi te ni pustili da otputujes bez vize, pa da moraju da ti plate put nazad.Mislim avio kompanija.
Zato trazi negde informaciju da se potvrdi ovo sto sam ti rekla.Mora da postoji neki sluzbeni sait Gane i visa.Nemam vremena ja da trazim ali ti mozes.
Ili zasto jednostavno ne pozoves telefonom njihovu ambasadu u Sofiji,ili bilo gde u Evropi,i pitaj da li se visa moze dobiti na ulasku u zemlju za srpske drzavljane.

U Keniji moj rad je prvo uzivanje,drugo takodje uzivanje,zatim volontiranje,umetnost... itd.

Situacija je perfektna!:super:
 
Ako ti jos nije jasno(narocito poglavlje Visitors)na ovom poslednjem,ili da budes 100% sigurna idi na Contacts Us,
Napisi im kratak mail i objasni da nemas blizu ambasadu,cak je i u drugoj drzavi,i da molis da ti potvrde informaciju da mozes da dobijes turisticku visu "on arrival".
Zatim kad ti odgovore,otstampaj taj mail i nosi sa sobom uz pasos.
I putuj!:klap:

- - - - - - - - - -

p.s. napisi i tvoje drzavljanstvo.
 
Nema na cemu i drugi put :manikir:

Bilo bi lepo kad mi nastavila da pises kako idu pripreme i posle sve ostalo,putovanje,Gana,iskustva utisci:)
Mozda ce nekom drugom biti od koristi,a ostalima,kao i meni bice sigurno interesantno da saznamo nesto o Gani iz prve ruke.
Pozdrav i sretan put!!!:bye:
 

Back
Top