Креманско пророчанство о будућности Србије и света

Samo budale veruju u proročanstva, naročito ona koja pogađaju ono što se već dogodilo, a o budućnosti ni reči...

Izgleda da ovde na balkanu je to masovna pojava,samo neke znakove vide,uroke ,prokletstva,ispunjenja ..Što će to sve jednom čovjeku?

Jedino ako mu fali adrenalina,ali kažem im bolje ti ja bungy jumping ..
 
Izgleda da ovde na balkanu je to masovna pojava,samo neke znakove vide,uroke ,prokletstva,ispunjenja ..Što će to sve jednom čovjeku?

Jedino ako mu fali adrenalina,ali kažem im bolje ti ja bungy jumping ..

Apsolutno tačno. Uzgred, Novi Sad i Vojvodina se ne nalaze na Balkanu. Tako da se distanciram od Balkana i svih balkanskih nebuloza. :ok:
 
Novi Sad je nova Amerika?

ODLIČNO.Kad ćete se odcjepiti od tih dole primitivaca?Ima li nade?

Ne, no Srednja Evropa. Nije Balkan. Evo ti granica Balkana:

Balkan_topo_en.jpg


Promašio si temu. Ne zanimaju me nikakva otcepljenja. Niti bilo kakva politika. Pišam na politiku i sve političare. Ja priznajem samo prirodni zakon i prirodne granice. I pišam na sve proroke i sva proročanstva. Ojha.
 
Ne, no Srednja Evropa. Nije Balkan. Evo ti granica Balkana:

Balkan_topo_en.jpg


Promašio si temu. Ne zanimaju me nikakva otcepljenja. Niti bilo kakva politika. Pišam na politiku i sve političare. Ja priznajem samo prirodni zakon i prirodne granice. I pišam na sve proroke i sva proročanstva. Ojha.

Aha ti si ko Jehovin svjedok,nećeš oružje u ruke a htio bi uživati u plodovima revolucije kad se drugi podmetnu umjesto tebe.

I ja sam takav.
 
Aha ti si ko Jehovin svjedok,nećeš oružje u ruke a htio bi uživati u plodovima revolucije kad se drugi podmetnu umjesto tebe.

I ja sam takav.

Ne dao bog da sam kao Jehovin svedok (ili bilo koji hrišćanin), pa sam bih skočio u kavez sa lavovima kad bih bio toliko degenerisan. :rida: Ja priznajem samo prirodne (geografske) granice, a ne političke. I obojica mašimo temu. Nismo bitni ni ti ni ja, već kyrčevo proročanstvo koje pogađa samo ono što se već dogodilo, a o budućnosti nema pojma. :dash:
 

Шта кажете о речима Јова Тарабића, унука чувених креманских пророка? Мени делује веома занимљиво. Нарочито овај део о Русима.

Колега, немам ништа против тебе, да ме не схватиш погрешно, али мени си рекао да сам претерао, када сам ти послао линк за клетву међу Србима!
Али, више верујем у негативну и позитивну енергију, међу људима.
Но хард филинг!
 
Voja Antonić je rastavio Tarabiće na sastavne delove.... mislim da nema potrebe uopšte raspravljati o tome koliko nemaju veze sa životom. /Uzgred, niko ne može da predvidi budućnost van granica razumnog.../
Воја Антонић је сам себе раставио на делове.:lol:
Он се бавио фалсификатима Тарабићевих пророчанстава а не оригиналним, тако да твоја прича не пије воду.
 
Воја Антонић је сам себе раставио на делове.:lol:
Он се бавио фалсификатима Тарабићевих пророчанстава а не оригиналним, тако да твоја прича не пије воду.

Neće biti. Tarabići su sami sebe pobalegali, jer "pogađaju" samo ono što se već dogodilo... a o budućnosti i budućim događajima - truba. Prc, hrk, drk... Već sam naveliko pisao po ovoj temi o najgoroj podvali zvanoj "Kremansko proročanstvo". A budale neka veruju. :rida:
 
Neće biti. Tarabići su sami sebe pobalegali, jer "pogađaju" samo ono što se već dogodilo... a o budućnosti i budućim događajima - truba. Prc, hrk, drk... Već sam naveliko pisao po ovoj temi o najgoroj podvali zvanoj "Kremansko proročanstvo". A budale neka veruju. :rida:
Подвала је фалсификат а не оригинал њихових пророчанстава.
 
Подвала је фалсификат а не оригинал њихових пророчанстава.

Ne postoje nikakva "njihova proročanstva". Nema ni originala ni falsifikata. Iščitaj celu temu, pa ćemo diskutovati. Ako si u stanju. Kako se nešto već dogodi, kojekakvi balegari izađu iz mišjih rupa i prde kako su oni nešto pogodili. A kad se radi o budućnosti, da kažu šta će se dogoditi - nema ništa. Je6eš proročanstvo koje pogađa prošle događaje. Nabijem na onu stvar svako takvo proročanstvo, prdon, pardon, "proročanstvo". Nabijem na onu stvar sve proroke i sva proročanstva.
 
Подвала је фалсификат а не оригинал њихових пророчанстава.

Original? Originalna imitacija falsifikata...:mrgreen::hahaha:
Selja je svako ko poveruje da selja neki iz nekog sela Kremane može da predvidi brojeve sedam dobitnih na
Lotou...Da je išta mogao da predvidi-obogatio bui se,a sanjao o tome":mrgreen:
Hajde,sad je donekle i moguće algoritmima i računom verovatnoće,ali Tarabići...Zatarabili! ! !:lol::mrgreen:
Treba biti tikvan teški pa vjerovat bukvi u cvatu...:hahaha::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top