SVE ZA LJUBAV

glamchick

Početnik
Poruka
7
Tako se zove nova emisija koja krece sa emitovanjem na TV Pink od septembra, ali se vec uveliko snima. Voditelji su Milan Kalinic i Sanja Marinkovic, ali je pored njih tu ceo tim koji radi na emisiji.

Sustina emisije lezi u LJUBAVI, u prastanjima, ponovnim susretima, prijateljskim i porodicnim vezama.

Dakle, ko god zeli nekoga da zaprosi na spektakularan nacin, da se nekome izvini jer je napravio neku glupost, da poruci nekome nesto, da nadje decka ili devojku, da pridje nekome i pozove ga/je na romanticnu veceru, ili da vidi nekoga ko je u drugom gradu ili drzavi...

Telefoni za prijave su

011.3544.296
041.106.601

Veliki pozdrav
Dusica!


_________________
011.3544.296 041.106.601 SVE ZA LJUBAV
 

Vi izgleda mislite da smo mi ovde ovce pa da nam nije jasno da je osnovni cilj televizije da namakne sto vecu sumu novca izdajuci reklamni prostor unutar najgledanijih i po obicaju najkretenskijih emisija a ne da se napravi neka normalna emisija koja ce, nedaj boze, nekome i da pomogne - osim naravno gazdi neke televizije.
 
PAMETNI MOJI... NIJE DZERI SPRINGER I NIJE UZIMANJE VELIKIH PARA, KAKO STE NAVIKLI... REC JE, A MORAM VAS IZNENADITI, O POMAGANJU LJUDIMA - PRVI PUT U ISTORIJI NASE TELEVIZIJE.

a AKO MISLITE DA JE PRONALAZENJE ISZGUBLJENIH RODITELJA ILI PRIJATELJA, DONOSENJE RADOSTI NEKOME KO SE DUGO NIJE OBRADOVAO, ILI POKAZIVANJE LJUBAVI STVAR NOVCA I NASE ZARADE, GRDNO SE VARATE...

ONI KOJI RAZUMEJU I SHVATAJU NISU PRIMITIVNE DUSE KAO VI STO PLJUJETE OVAKVE STVARI I PRE NEGO STO SU POCELE.

ZATO, SRAM VAS BILO, PUSTITE ONE KOJIMA JE POMOC POTREBNA DA NAM SE JAVE...
 
Dakle, ko god zeli nekoga da zaprosi na spektakularan nacin, da se nekome izvini jer je napravio neku glupost, da poruci nekome nesto, da nadje decka ili devojku, da pridje nekome i pozove ga/je na romanticnu veceru, ili da vidi nekoga ko je u drugom gradu ili drzavi...


И кажеш да ОВО нема везе са Џеријем Спрингером? ''Просидба на спектакуларан начин''??!!! Е, тим јадним људима сварно треба помоћи! Како племенито од вас!
Извињење преко ТВ? Ох, Боже!
Наћи дечка или девојку у ТВ емисији?

Нема везе са естрадом, чист алтруизам, кажете? :roll:
 
Draga Hellen i ostali malogradjani...

To što je Džeri Springer jedini autor emisije za koga ste vi ikada čuli, nažalost problem je naše nacije... A pošto je ALL YOU NEED IS LOVE jedini nagrađivani format u svetu gde se prava emocija prikazuje na televiziji, a vi to ne znate, samo govori o vaašoj neinformisanosti...

Da je Džeri Springer, sigurno ne bi bila najpopularnija evropska emisija (podvlačim evropska, ne američka!!!)

JEli, Hellen, kada si poslednji put nekome rekla hvala ili izvini? E to je već pitanje koje sama sebi treba pred ogledalom da kažeš.

Reći to javno, pred TV kamerama, nije sramota jer niko to protiv tebe neće iskoristiti, a ti možeš samo izaći iz toga kao hrabra žena (nadam se da maloletna nisi).

Dakle, mešavina, snage, hrabrosti i naših mogućnosti...
e to ti je SVE ZA LJUBAV

Uostalom, vidimo se od septembra na TV Pink...

Veruj mi, sama ćeš shvatiti koliko si grešila.
 
glamchick:
Draga Hellen i ostali malogradjani...

To što je Džeri Springer jedini autor emisije za koga ste vi ikada čuli, nažalost problem je naše nacije... A pošto je ALL YOU NEED IS LOVE jedini nagrađivani format u svetu gde se prava emocija prikazuje na televiziji, a vi to ne znate, samo govori o vaašoj neinformisanosti...

Da je Džeri Springer, sigurno ne bi bila najpopularnija evropska emisija (podvlačim evropska, ne američka!!!)

JEli, Hellen, kada si poslednji put nekome rekla hvala ili izvini? E to je već pitanje koje sama sebi treba pred ogledalom da kažeš.

Reći to javno, pred TV kamerama, nije sramota jer niko to protiv tebe neće iskoristiti, a ti možeš samo izaći iz toga kao hrabra žena (nadam se da maloletna nisi).

Dakle, mešavina, snage, hrabrosti i naših mogućnosti...
e to ti je SVE ZA LJUBAV

Uostalom, vidimo se od septembra na TV Pink...

Veruj mi, sama ćeš shvatiti koliko si grešila.

Хе, хе ...ХВАЛА ( рекох! ) на обавештењу! :lol:
А оно ''малограђани'' такође ћу се захвалити ТВ Пинку! :lol: :lol: :lol:
Немам жељу да знам имена аутора такве врсте шоу програма! И не сматрам то пропустом у свом општем образовању! Напротив!
Друго, популарност емисије не гарантује и њену вредност у било ком погледу! Па и Гранд шоу је популаран, забога! :?
''Хвала'' и ''извини '' нису ствари које се морају говорити пред камерама и у присуству естрадних ликова попут наведених водитеља. Да емисија има било какве амбиције да заиста помогне водили би је психолози, а не квази-глумци из ТВ реклама!

А праве емоције доживљавам уживо, није ми потребна ТВ Пинк за то! :P
 
Ma ne, Helen, nije rec o tome...

Prvo, nikoga ne teramo da se izvinjava pred kamerama, ljudi se sami javljaju... a mi se trudimo da informacija dodje do svakoga ko je zainteresovan.

Takođe, ova emisija se samo emituje na Pinku, a mogla je da bude i na bilo kojoj drugoj televiziji. Žao mi je samo što nas napadate i pre nego što ste videli format - nadam se da ćemo promeniti vaše mišljenje kada emisija počne sa emitovanjem.

Dakle, tu smo za one koji smatraju da smo im potrebni, a u mogućnosti smo da spojimo ljude koji iz nekih razloga ne mogu da budu zajedno. A da li će neko nekoga zaprositi u četiri oka ili pred tv kamerama, složićeš se, stvar je ličnog izbora. Na kraju ipka ostaje samo poruka da je važno pomeriti se iz mesta u kome cupkamo ko zna koliko. Sa nama ili bez nas, svejedno je.

A veruj mi, kroz ovu emisiju upoznala sam toliko različitih ljudi, susrela sa sa raznim pričama i legla mirno da spavam kada je tim uspeo da jednoj devojci pronađe majku koju nikada nije videla - ne pitaj kako smo mi to uspeli, ali mi je drago da se sve lepo završilo.

U svakom slučaju, hajde da se složimo da je sve stvar ličnog izbora, da se više ne vređamo jer ovo ničemu ne vodi.

ko želi i veruje - mi zaista možemo da mu pomognemo, a od njega ne tražimo nikakve pare, a ko ne želi, može sve ovo što mi radimo i sam da osmisli - mi nudimo da to uradimo umesto njega.

Jel može tako?
 

Back
Top