Droljice i Svetice

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
a sta je drolja/svetica?
svetica nikad na qurac nije pomislila u zivotu?
drolja? sa koliko muskaraca/zena treba zena da spava da bi bila drolja?

i na sve to palanacki mentalitet "ajde priznajte"....hahaha....

a posle skacete po efendiji...potpuno isto razmisljanje...
mislim, sta znaci probuditi drolju u sebi? yeboteee....sta? otkrile ste sex?

"svetice" ...posebna prica...da li je moguce da zene i dalje misle da vise vrede ako imaju manje sexualnog iskustva?

tema za medalju, klap, klap....
 
anakin:
a sta je drolja/svetica?
svetica nikad na qurac nije pomislila u zivotu?
drolja? sa koliko muskaraca/zena treba zena da spava da bi bila drolja?

i na sve to palanacki mentalitet "ajde priznajte"....hahaha....

a posle skacete po efendiji...potpuno isto razmisljanje...
mislim, sta znaci probuditi drolju u sebi? yeboteee....sta? otkrile ste sex?

"svetice" ...posebna prica...da li je moguce da zene i dalje misle da vise vrede ako imaju manje sexualnog iskustva?

tema za medalju, klap, klap....

hm...klavir,rakija,sex,...a jesi li to probala sve u isto vreme??moze...provereno!!!
 
da...i jos jedan paradoks...

muskarci kao sto znamo a oni nece da priznaju vise vole nevine...mislim...da ih zene i da sa njim zasnivaju porodicu.
e onda ,kad ozene takvu zenu koja nema pojma sa zivotom dok su oni prosli sito i reseto...traze od nje sve moguce sexualne vestine...ako to ne dobiju onda kukaju kako ih njohova zena ne zadovoljava,kako je non-stop boli glava...kako non stop ima mecu i sl.i onda su ..naravno jadni primorani da je varaju !!!

a ja ne znam sta su ocekivali?

od svetice koju su ozenili da potpisivanjem bracnog ugovora automatski postane drolja koja bi ih zadovoljavala u krevetu? :shock:

ako vec volite zene koje vole sex...onda budite dovoljno otvoreni da prihvatite da su te zene imale sex i pre vas i da zato znaju zasto ga vole.

i bicete mnogo srecniji...i zadovoljniji..!
 

Back
Top