ZALJUBITI SE PREKO NET-a

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Ko se zaljubljuje preko Net-a?

Kako uopste dolazimo do saznanja da smo se zaljubili u nekog, sa kim komuniciramo na ovaj nacin?

Da li je mozda ova zaljubljenost mnogo ''dublja'' od one koja se zasniva na fizickoj reakciji kad vidimo neku osobu uzivo?
 
Zaljubljivanje preko neta je kada ti se neko dopadne zbog onoga sto je izabrao da napise ili zbog nacina na koji je izabrao da se ponasa. mahom, to ima malo veze sa fizickom privlacnoscu, ali ne treba potcenjivati sklonosti i istinitost izjava.

pazi kad nisam pomenuo vanilice?!
 
NatasaNatasa:
Ko se zaljubljuje preko Net-a?

Kako uopste dolazimo do saznanja da smo se zaljubili u nekog, sa kim komuniciramo na ovaj nacin?

Da li je mozda ova zaljubljenost mnogo ''dublja'' od one koja se zasniva na fizickoj reakciji kad vidimo neku osobu uzivo?
Eh kakvo ti je to pitanje ko se zaljubljuje...pa ljudi se zaljubljuju..svasta.

I kako znas da si zaljubljen moze ladno da se postavi kao posebna tema...za filozofiranje dusu dala.

Da psihicka zaljubljenost je jaca od fizicke.
 
:lol: ima tona,nema slike...varijanta za projekcije,simulacije,surogate emotivnih potreba,preslikavanje,dopunjavanje pozeljnim karakteristikama osobe,samozavaravanje,iluzije...UBILO SE! :roll:
osobu moras upoznati kompletno da bi se zaljubio u nju.pretpostavljam.sta ja znam o zaljubljivanju,kad bolje razmislim.nego,meni preko neta neko moze da bude samo manje ili vise simpatican... :?
a ja cak i kontam nesto da je ova tema vec bila...ili slicna neka,a? :?
 
Vragolasta Amfibija:
Devilishgirl:
pa videli se i tek onda bilo..
da se primetiti u profilu moda da jos uvek traje

ako se to tebi desilo...drago mi je.ali obicno nije tako.tebi se posrecilo !
ljudi jednostavno imaju sklonost ka fantaziranju i zamisljanju bajkica.

Е, па не мора да буде тако...Људи могу да фантазирају и о особи коју свакодневно виђају ако им је до бајки и фантазија, као што могу и на даљину да упознају неког јаааако добро. :)
 
Imam teoriju po kojoj, oni koji te 'obuzmu' ili impresioniraju, ili na koji god nacin vec ostave utisak u nekom sajber spejsu, velika je verovatnoca da ce ti se svideti i 'in person'....
Doduse, to ne iskljucuje mogucnost da je mozda zgoljav, krezub, ili su mu prsti zuti od duvana... :P
 
Groucho_Marx:
Da, odbij odmah onog ko je žgoljav ili su mu prsti žuti od duvana, to je baš razlog za odbijanje :roll:
To me podseti na onu reklamu za šampon, devojka hoće da smuva tipa a drugarica joj kaže 'ne bi rekla. Ti imaš perut' :D :roll:
Strašno...
Aaaa... ok, prsti zuti od duvana mogu da prodju.

Ne budi bukvalista...
Strasno. :roll:

Naravno, vecina nedostataka postaje totalno zanemarljiva, ako je tip, shta?
sh...sh...sh...?

sharmantan 8)
 
Pera_Zdera:
NatasaNatasa:
Ko se zaljubljuje preko Net-a?

Kako uopste dolazimo do saznanja da smo se zaljubili u nekog, sa kim komuniciramo na ovaj nacin?

Da li je mozda ova zaljubljenost mnogo ''dublja'' od one koja se zasniva na fizickoj reakciji kad vidimo neku osobu uzivo?
Eh kakvo ti je to pitanje ko se zaljubljuje...pa ljudi se zaljubljuju..svasta.

I kako znas da si zaljubljen moze ladno da se postavi kao posebna tema...za filozofiranje dusu dala.

Da psihicka zaljubljenost je jaca od fizicke.

bravo, nema potrebe nista vise reci, osim mozda nekog licnog iskustva...
 

Back
Top