da li da se pomirim sa bivsom curom

sunrise:
Chan Shaolin Si:
savjet samo da ili ne ako je "DA" zasto a ako je "NE" opet zasto...
ti si isti onaj koji je pisao OSTAVILA ME ZENA MOG ZIVOTA... eh chudan si..... tamo smo se valjda svi slozili oko toga da treba da je definitivno zaboravish, a sada pitash pitash da se mirish.... eh :arrow: 8)

nema od ove teme posla buraz ona je definitivno veceras otisla u proslost.
MODERATOR a dje je kljucic???
 
hteo ti to da priznas ili ne, ne zavisi samo od tebe da li ce te se pomiriti ili ne. ne zaboravi da se ona sada krese sa nekim sa estrade, a ti provodis vreme za kompjuterom tugujuci.
znaci nije pitanje da li da se pomirimo ili ne, nekog da li bi ona ponovo bila sa tobom ili ne.
mislim da ti kao kuce cekas njenu milostinju, ali dzaba....
 
posmatrac:
hteo ti to da priznas ili ne, ne zavisi samo od tebe da li ce te se pomiriti ili ne. ne zaboravi da se ona sada krese sa nekim sa estrade, a ti provodis vreme za kompjuterom tugujuci.
znaci nije pitanje da li da se pomirimo ili ne, nekog da li bi ona ponovo bila sa tobom ili ne.
mislim da ti kao kuce cekas njenu milostinju, ali dzaba....

Ej Posmatracu, sve je ovo tacno...mada nije ni malo utesno...nego *bes bivse, ja sam uvek za nesto novo :lol: ...
 
Tinna:
Chan Shaolin Si:
savjet samo da ili ne ako je "DA" zasto a ako je "NE" opet zasto...
Nikad se nevracaj nazad,idi samo naprijed .
Da tako svi kazu.Nemoj da okolina utjece na tvoja osjecanja prema drugoj osobi.Razmisli dobro zasto hoces da se pomiris
Odgovor imas u sebi.Ako ti je sudjena od boga pomirit ces se sa njom.SRETNO:

ih Tina kasno si se ti mene $etila nema od mirenja nista otisla je nijesam je prebolio da kazem jesam slagao bi te no sto da cinim ko ju jeße bas me briga lako mi je nac drugu, sad ganjam jednu arapkinju.
 
e brate nemoj da se toliko lupas zbog zenske nije nijedna vrjedna toga
a sto se tice tog pomiorenja nemoj nikako i nemoj nikada da se vracas nazad samo trazi novu
kad ti je ona jednom to napravila moze i opet nezaboravi
a nju ces vrlo brzo zaboraviti i visee neces htjeti ni da cujes za nju
to ti govorim iz iskustva
 

Back
Top