Mastrubiram na Cecu, pomoc!

Poruka
6
Molim vas da mi pomognete, imam opsesiju, nikako nemogu da prestanem da mislim na Cecu, slusam je po ceo dan, i sanjam je... Neznam sta da radim...
Problem je u tome sto ja to ne radim svesno, jednom mi se desilo dok sam bio na splavu i cuo njenu pesmu da sam dobio erekciju i morao sam da idem do wc-a, devojka me je ostavila zbog toga..
Neznam stvarno sta da radim ljudi, pomozite.
Volim je...
 
Marko_Markovic_Zuba:
Molim vas da mi pomognete, imam opsesiju, nikako nemogu da prestanem da mislim na Cecu, slusam je po ceo dan, i sanjam je... Neznam sta da radim...
Problem je u tome sto ja to ne radim svesno, jednom mi se desilo dok sam bio na splavu i cuo njenu pesmu da sam dobio erekciju i morao sam da idem do wc-a, devojka me je ostavila zbog toga..
Neznam stvarno sta da radim ljudi, pomozite.
Volim je...

Ja mislim da ces morati da platis autorska prava Ceci!
 
Vragolasta Amfibija:
najbolja je ona tehnika lecenje preplavljivanjem...onda polepi postere ali da su ok..pa drqaj 10-15 puta dnevno pa ce da ti zgadi !!!

Ti si zensko jel da ? vidi se odma .... ako te poslusa bice ko onaj vic o muji kad je teo da ubije fatu sexom ... po 10 puta na dan i tako posle 29 dana fata pevusi dok prostire ves a mujo je gleda polu mrtav i kaze ma pevaj pevaj za nekolko dana kvrc... e to ide tako kad je ona tu a kad je nema a ti je zalis ... jakooo onda moze da se baca u nesvest i po 10-15 puta na dan pa nista samo ti jos vise fali da je dohvatis i da je ulubis od sexa :roll:
 
Marko_Markovic_Zuba:
Ne, stvarno, najozbiljniji sam, kako da prestanem da mislim na nju, kako da pocnem da zivim normalno. Ona je jednostavno prelapa, ahh.... a tek njena muzika.
Jedva sam skupio hrabrosti da uradim ovaj potez.. nemojte olimvas da mi se ismevate zbog toga.

Ma dobro de... cim poalis neku dobru ribu, zaboravices je!
 
Marko_Markovic_Zuba:
Molim vas da mi pomognete, imam opsesiju, nikako nemogu da prestanem da mislim na Cecu, slusam je po ceo dan, i sanjam je... Neznam sta da radim...
Problem je u tome sto ja to ne radim svesno, jednom mi se desilo dok sam bio na splavu i cuo njenu pesmu da sam dobio erekciju i morao sam da idem do wc-a, devojka me je ostavila zbog toga..
Neznam stvarno sta da radim ljudi, pomozite.
Volim je...


Imam ja za tebe Cecu.......javi se i ponesi 100e :wink:
 

Back
Top