Problem kod instalacije programa

ljubomir47

Zainteresovan član
Poruka
272
Odem na neki sajt,download-ujem neki program,i kod instalacije nastane problem;naime,program nemože da se instalira i pokazuje mi sledeće:
"The Windows installer Service could not be accessed.This can occur if you are running Windows in safe mode,or if the Windows Installer is not correctly installed.Contact your support personel for assistance."
Ili prozor Install Shield-a kaže sledeće:
"1607:Unable to install InstallShield Scripting Runtime"
Gde je po vama problem,i šta bi trebalo da uradim da osposobim proces instaliranja?Napominjem da mi se ovaj problem pojavio prvi put juče,nakon dve godine ispravnog funkcionisanja računara i desetina instaliranih programa,i to pri pokušaju instaliranja Kerio firewall-a,a posle toga i Sygate firewall-a.
 
ljubomir47:
Кулиража:
Treba ti neka zdrava verzija installera.

Odakle da je skinem?
http://www.microsoft.com/downloads/...78-F8B0-457F-96CD-39C8428C2AEE&DisplayLang=en
Na ovoj adresi bi trebao biti prvi na listi.To je najnovija verzija 3.1.Nadam se da ces resiti
problem.Obrati paznju i cekiraj ovo(No, do not validate Windows at this time, but take me to the download.)kada ti bude trazio notifikaciju.A posle sva tri fajla koja su ponudjena download-ujPozdrav.P.S.Zasto nemogu da ti posaljem mail na gmail(nesto nije u redu)
 

Back
Top