Programiranje
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Programiranje

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Programiranje

DuX-FoX Team Vam nudi uslugu izrade programa po Vasim potrebama. Programi se rade profesionalno u programskim jezicima C, C++, Delphi, Visual Basic. Imamo 7 godina iskustva. Zainteresovani neka dostave svoje zahteve na email filiphr@gmail.com sa opisom programa koji zele, kako bi smo zajedno i Vi i mi mogli da odredimo cenu programa.

S postovanjem DuX-FoX Team

--

filiphr@gmail.com

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

zainteresovani nek razmisle da li bi neko 'sa iskustvom od 7 godina' spamovao po forumima gde stigne...

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

A i naslov topica mu je zesci. Ja iz principa i ne citam postove koje otvaraju ljudi koji nemaju bar 100 poruka.

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Eh, zbog takvih strucnjaka sam i batalio rad u zemlji... Posle se jos pojave sa nekom smesnom cenom, pa mi posle neki potencijalni kupac kaze, "pa to sve mogu da dobijem za 100 evra.."
    A spamovanje me posebno "veseli". No, valjda im je to jedini nacin da mozda "navatavaju" musterije? Masala!

Aktivan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Pjer_Nis
    A i naslov topica mu je zesci. Ja iz principa i ne citam postove koje otvaraju ljudi koji nemaju bar 100 poruka.
    Sto to???
    I ja sam imao manje od 100 poruka...

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Pjer_Nis
    Jes' vid'o...
    Uvredi coveka na pravdi Boga

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Izvinjavam se ali nije spam, nego par puta je izlazio error a ja sam pritisnuo F5 refresh...

Da bi neko ima >= 100 poruka prvo nekako mora stici do tih 100 tako da to sto si reko je cista glupost...

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

No, valjda im je to jedini nacin da mozda "navatavaju" musterije? Masala!
    Nije nam jedini nacin da "nahvatamo" musterije spamovanjem koje je ucinjeno nenamerno.
    A sto se tice programiranja, software je uredu i ne traze se "smesne" cene, tako bi te zamolio da ne luptes o necemu s cim nisi upoznat, ako neki tako rade ne znaci da i mi tako radimo.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

kako to bre 'slucajno'????
    odes u forum programiranje i reklamiras sebe???
    znas sta ja mislim? mislim da u svoj softver guras gomilu spyware-a i slicnih gluposti. Aa cim 'vi tako radite', mislim da spamujete svuda, jasan mi je 'kvalitet' vaseg rada....pazi slucajno u 15 foruma reklama.,...hahhaha

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio TheSaler
    No, valjda im je to jedini nacin da mozda "navatavaju" musterije? Masala!
    Nije nam jedini nacin da "nahvatamo" musterije spamovanjem koje je ucinjeno nenamerno.
    A sto se tice programiranja, software je uredu i ne traze se "smesne" cene, tako bi te zamolio da ne luptes o necemu s cim nisi upoznat, ako neki tako rade ne znaci da i mi tako radimo.
    Nije spam? Onda se izvinjavam, ocigledno ne znam sta je spam...
    A sto se tice greske - rodilo se i u devojke dete greskom - pa omanes oglase za par kilometara?...
    I verujem ti da ti "navatavanje" musterija bas nije jedini nacin, verovatno se reklamiras i preko novina i TV, to je ok, samo spam mi smeta.
    Dobro, necu vise da "luptem" kad ti kazes. Imas li jos neki "nenamerni" oglas ili da zakljucimo diskusiju?

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Izvinjavam se ali nije spam, nego par puta je izlazio error a ja sam pritisnuo F5 refresh...

Da bi neko ima >= 100 poruka prvo nekako mora stici do tih 100 tako da to sto si reko je cista glupost...
    Ko razume shvatice.

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pazi slucajno u 15 foruma reklama
    15? Ja koliko znam ja sam reklamirao samo na ovom, a moguce da je kolega reklamirao na SerbianCafe oglasima, za druge forume neznam...?!

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Necesh daleko stici u bizMisu ako nastavish da se ovako prepiresh

Primećen član Login Killer (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Programiranje

DuX-FoX Team Vam nudi uslugu izrade programa po Vasim potrebama. Programi se rade profesionalno u programskim jezicima C, C++, Delphi, Visual Basic. Imamo 7 godina iskustva. Zainteresovani neka dostave svoje zahteve na email filiphr@gmail.com sa opisom programa koji zele, kako bi smo zajedno i Vi i mi mogli da odredimo cenu programa.

S postovanjem DuX-FoX Team

--

filiphr@gmail.com
    ------------------------

Hmmm. 7 godina iskustva. Ako je to neka ozbiljna firma ,koja radi 7 godina, imala bi sajt(koji nije besplatan) i ne bi koristila E-mail adrese tipa GMAIL, YAHOO, MAIL.RU I SLICNO a u ovom slucaju GMAIL. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    SMATRAM DA JE OVA TEMA CIST SPAM.
    GDE SU OVI CISTACI FORUMA
    Na godisnjem?

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nasa firma je sajt imala do pre nekih mesec dana. Trenutno smo u fazi prerade sajta, pa zato domen nismo produzili.
    Inace adresa sajta je bila www.duxfox.net i dok je on radio koristili smo mailove @duxfox.net , tako da to sto se rekli postovani nije tacno. A trenutno moramo da koristimo mailove tipa @gmail.com posto sajt jos uvek nije gotov. Sledeci put pre nego sto pocnete da optuzujete nekog proverite. Ovako sam blamirate sebe.
    No zaista mi je zao sto cu da vam pokvarim igru ali nemam(o) vremena za raspravu. Ja (mi) smo okacili oglas. Kome se ne svidja neka ga zaobidje.

Hvala

P.S.: krstarica filtrira adrese tako da stanice na link i videcete koji je domen...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

predlazem ti da napravis mali FM predajnik, lako se pravi, i da se i tako reklamiras. Sto placati reklamu na radiju, kada sam mozes da emitujes u etar. Jos ako emitujes na tudjoj frekvenciji, jos bolje.
    To sto ti radis, mislim na reklamu naravno, se PLACA ovde na Krstarici.
    U slucaju da si propustio:
    Reklamiranje proizvoda i usluga na Forumu je strogo zabranjeno. Ukoliko želite da se reklamirate na Krstarici, kontaktirajte Marketing Krstarice.
    http://forum.krstarica.com/faq.php#6

Primećen član Login Killer (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nasa firma je sajt imala do pre nekih mesec dana. Trenutno smo u fazi prerade sajta, pa zato domen nismo produzili.
    Inace adresa sajta je bila www.*.net i dok je on radio koristili smo mailove @*.net , tako da to sto se rekli postovani nije tacno. A trenutno moramo da koristimo mailove tipa @gmail.com posto sajt jos uvek nije gotov. Sledeci put pre nego sto pocnete da optuzujete nekog proverite. Ovako sam blamirate sebe.
    No zaista mi je zao sto cu da vam pokvarim igru ali nemam(o) vremena za raspravu. Ja (mi) smo okacili oglas. Kome se ne svidja neka ga zaobidje.

Hvala

P.S.: krstarica filtrira adrese tako da stanice na link i videcete koji je domen...
    Kad vama treba mesec dana da rekonstruisete sopstveni sajt, koliko ce trebati da napravite jedan program ?
    Ako hoces vec da se reklamiras na krstarici idi na http://forum.krstarica.com/viewforum.php?f=154 pa se tu reklamiraj a ne ovde u temi "PROGRAMIRANjE".
    -----------------------------------------------------
    ZESCI SPAM.

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sto se mene (nas) tice ,nema nikakvih problema. Nema potrebe za nerviranjem. Zao mi je ako smo ikog uvredili ovom reklamom na forumu. Molio bih moderatore da obrisu temu, kako se ostali ,doticni, ne bi nervirali.

Sve informacije vezane za nase proizvode i rad Dux-Fox Company mozete dobiti na filiphr@gmail.com ( filiphr at gmail dot com)

Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

S filiphr@gmail.com ( filiphr at gmail dot com)
    Aaaaaaaa ... dobro si napisao ono u zagradi! Nikako da posaljem mail, jer ne umem da ga interpretiram kad napises ovo komplikovano filiphr@gmail.com ...
    Tako, lepo mi prevedi sta to znaci, pa da se pisemo.
    Stvarno si profesionalac, nema sta.
    Za koje debile ti smatras ljude ovde, jel' mislis da ljudima to treba posebno objasnjavati?
    Tc...

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

to u zagradi sam napisao iz prostog razloga mozda krstarica filtrira email adrese kao i www adrese.
    zaista nema potrebe za svadjom i nerviranjem. Kao sto sam rekao, neka moderatori obrisu temu i njene poruke posto se ne svidja ostalima. Zao mi je sto sam ovde reklamirao. Nema nikakvih problema da se Krstarici plati za reklamu.

S postovanjem Dux-Fox

Obećava
    Učlanjen
    09.05.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

@TheSaler
    Ma pusti budale vidis na nemaju pojma
    I ja da sam na tvom mestu ja bi ovde reklamirao a to sto su oni ljubomorni... ma pusti ih da lupaju, neopterecuj se time

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

ljubomorni na sta?
    na nekulturu?
    dobro, onda, ljubomorni smo...

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ovo nicemu ne vodi.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

naravno da ne vodi...lepo si se izvinio svima, trazio da se obrise tema (sto vec nije?) i ok...
    nego ovi sto se posle javljaju, mame im ga :)

Slične teme

1. programiranje EXCEL programiranje
    Autor benitez u forumu Programiranje
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 16.10.2017., 19:58
  2. PLC programiranje
    Autor prolaznik u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 20.10.2011., 12:58
  3. Objektno programiranje,baze podataka,web programiranje.
    Autor unisoft u forumu Programiranje
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 01.12.2008., 01:16
  4. programiranje
    Autor maki19 u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.02.2006., 23:20
  5. Programiranje IR-a
    Autor Nepoznati u forumu Programiranje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.05.2004., 15:25

Pravila za slanje poruka