molim vas nesto o ribama!

  • Začetnik teme BaBy...!!
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam bliske kontakte sa - duplom ribom!
I tacno je da je nepredvidiv, kao da u njemu ima vise licnosti, povodljiv je, poverljiv prema ljudima - bez ikakve osnove, nesiguran u sebe (ali to vesto skriva), cesto pojma nema sta hoce...
Ipak...
Sjajan je ljubavnik, veoma nezan i odgovoran otac (nakon sto mu se brak raspao), dobar covek, neko sa kim je, ipak, lepo deliti trenutke...
... Mozda i citav zivot... :?:
 
Ja sam lav moj muz riba....mogu reci samo o svom iskustvu sa ribom...kada je zaljubljen (a cini mi se da je to cijeli zivot) nema toga sto nece uciniti za osobu koju voli, ne voli pritiske i prodike, to dovodi do svega onog sto ne biste zeljeli...osjetljiviji je nego sto mozete i zamisliti, brizan kada je obitelj u pitanju..bilo njegovi roditelji bilo vi (ako je odlucio sa vama osnovati porodicu)...sposoban, nije mu tesko raditi dan i noc ako osjeca da vi to cijenite i drzite do njega...Dugo mu treba da se osjeca siguran toliko da nema potrebu za presucivanjem ili cak izokretanjem stvari i to sve iz zelje da se izbjegnu konflikti i prigovaranja...Ono sto meni kao lavu ponekada tesko pada je kada dodu njegovi dani neke poristenosti, bezvolje pa cak i neke depresije...ja sam jako dinamicna i lako pronalazim radost u svakom danu...mozda ga moj pozitivan stav cesto izvuce iz takvih situacija, ali kada nesto ne ide onako kako zeli dosta lako se zatvori u svoj svijet. Zna uzivati u sitnicama i vidjeti ljepotu u svemu sto ga okruzuje, rado ce pomoci a posebno kada vidi nemocne osobe..to ga dirne, rastuzi. Ono sto radi, posao, radi dobro i cijenjen je...ima velike ciljeve i koliko god se meni ponekada cinili teski nikada ne treba govoriti protiv njih, reci svoje miljenje, reci sto vidis da je tesko ili tebi cak pretesko, ali nikada se ne postaviti da je nemoguce (jer i nije :-)..)...Svi smo mi osjetljivi ako se prema nama ponasa kao da nesto sto zelimo ne mozemo uciniti, kao da je nemoguce, a ribe su deset puta vise osjetljive na to.
Eto, moje poznavanje ove ribe :-) ne znam da li su i druge takve..ali ja svoju ribicu volim i cijenim pa sam mozda malo i subjektivna :-)
Pozdrav svima na ovom Forumu
 
e ovako ljudi.
ja sam izraziti predstavnik zenskog znaka ribe.
i ne bih bas puno o sebi sem da zivim za ljubav,da me sitnice povredjuju,da sam spremna da sebe zrtvujem za druge itd...da ne duzim,posto tebe zanimaju muske ribe.....
dva moja bivsa decka su bili ribe.i slazu se u jednom a to je da su prilicno prevrtljivi,da vole sebe,da uzdizu i cene sebe previse.i jis nekih par losih osobina,pa valjda zato i jesu bivsi.
toliko.caos.
 
I am:
dva moja bivsa decka su bili ribe.i slazu se u jednom a to je da su prilicno prevrtljivi,da vole sebe,da uzdizu i cene sebe previse.i jis nekih par losih osobina,pa valjda zato i jesu bivsi.
toliko.caos.
Te osobine imaju svi muskarci bilo kog horoskopskog znaka ako nisu zaljubljeni :wink: :wink: :wink:
A muske ribe ako su zaljubljene znaju da budu bolesno, ali najbolesnije ljubomorne... :cry: :cry: A zaljubljenost im traje nevijerovatno dugo.
 
Mislim da ne postoji bolji znak za muskarca od tog, mladji brat mi je ribica, i moja najveca ljubav i jos jedno divno stvorenje koje sam skoro upoznala.Ako trazis nekog da te voli, iskreno, ludo......privrzeno, ako mu pridjes, i skonta da si ti ta, shvatices da si najbogatija i najsrecnija osoba na svetu, samo, nemoj da ga izneveris , umeju da budu ljubomorne, ne sme ni trunku posumnjati u tvoju vernost...cak ni u provokaciji i sali....znaci voli i imaces najvecu paznju i ljubav koju jedna devojka moze doziveti.
 
Ovako, kao prvo mnogo zavisi, sta je odredjena osoba u podznaku. Ja sam u znaku riba, i mogu reci, da su ribe hiperemotivne. Mnogi ih vide kao cudne,arogantne, mozda malo ekstravagantne osobe, ali to nije istina. Istina je da ih je tesko razumeti u nekim aspektima, ali boze moj, koga nije. I istina je da riba, kada voli, bas voli. To je najnesebicniji znak. Mada opet kazem, sve zavisi i od podznaka.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top