molim vas nesto o ribama!
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: molim vas nesto o ribama!

BaBy...!!
    Guest

Podrazumevano molim vas nesto o ribama!

E ljudi da li neko moze da mi pomogne i kaze nesto o muskim ribama? kakve su s kim se slazu i sl....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

cudnes te muske ribe..
    sarmantne i prevrtljve..mada ima dve vrste riba..zavisi na koju naidjes.

AnDrE@
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio mimi7
    cudnes te muske ribe..
    sarmantne i prevrtljve..mada ima dve vrste riba..zavisi na koju naidjes.
    prevrtljive :shock: ?! neee tesko meni! kakva dva tipa

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Romanticni smo i spremni sve za svoju ljubav da ucinimo ! .... ponekad nas ima i vise u jednom telu !!!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio zaljubljen
    Romanticni smo i spremni sve za svoju ljubav da ucinimo ! .... ponekad nas ima i vise u jednom telu !!!
    Jel moze malo opsirnije? :shock:
    Na primer, kako znati kad ste zaljubljeni i sl?
    Horoskop kaze da su Ribe stidljive, pa zato pitam.

MN
    Guest

Podrazumevano

eh divne su ribe... ali je sa njima tako tesko.. tako su komplikovane... zanesene, zamisljene imaju divan snen pogled.....ahhhhh

Nocturna
    Guest

Podrazumevano

Ja mislim da su muske ribe "popustljive" sto se tice ljubavi. Od prilike - sta im kazes, to urade (poveruju). Ali posto oni imaju manjak samopouzdanja, ne smeju to da osete i kod tebe

yu
    Guest

Podrazumevano ribe muskarci

Savrseni partneri. Ja sam jarac

*lilly*
    Guest

Podrazumevano

ja sam skorpija i verujte mi ne postoji nista divnije od muskih riba. mmmmm

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Imam bliske kontakte sa - duplom ribom!
    I tacno je da je nepredvidiv, kao da u njemu ima vise licnosti, povodljiv je, poverljiv prema ljudima - bez ikakve osnove, nesiguran u sebe (ali to vesto skriva), cesto pojma nema sta hoce...
    Ipak...
    Sjajan je ljubavnik, veoma nezan i odgovoran otac (nakon sto mu se brak raspao), dobar covek, neko sa kim je, ipak, lepo deliti trenutke...
    ... Mozda i citav zivot...

kate
    Guest

Podrazumevano

sjajne su u krevetu sa skorpijama

vvesna
    Guest

Podrazumevano

ja sam riba i o njima sve najlepse samo...
    muske ribe pomalo izgledaju prefrigano, mudro,arogantno i ljigavo (odbojne a privlacne). moj savet je: cuvati ih se! nikad ne znas sta misle.

Delfinov san
    Guest

Podrazumevano

Ja sam lav moj muz riba....mogu reci samo o svom iskustvu sa ribom...kada je zaljubljen (a cini mi se da je to cijeli zivot) nema toga sto nece uciniti za osobu koju voli, ne voli pritiske i prodike, to dovodi do svega onog sto ne biste zeljeli...osjetljiviji je nego sto mozete i zamisliti, brizan kada je obitelj u pitanju..bilo njegovi roditelji bilo vi (ako je odlucio sa vama osnovati porodicu)...sposoban, nije mu tesko raditi dan i noc ako osjeca da vi to cijenite i drzite do njega...Dugo mu treba da se osjeca siguran toliko da nema potrebu za presucivanjem ili cak izokretanjem stvari i to sve iz zelje da se izbjegnu konflikti i prigovaranja...Ono sto meni kao lavu ponekada tesko pada je kada dodu njegovi dani neke poristenosti, bezvolje pa cak i neke depresije...ja sam jako dinamicna i lako pronalazim radost u svakom danu...mozda ga moj pozitivan stav cesto izvuce iz takvih situacija, ali kada nesto ne ide onako kako zeli dosta lako se zatvori u svoj svijet. Zna uzivati u sitnicama i vidjeti ljepotu u svemu sto ga okruzuje, rado ce pomoci a posebno kada vidi nemocne osobe..to ga dirne, rastuzi. Ono sto radi, posao, radi dobro i cijenjen je...ima velike ciljeve i koliko god se meni ponekada cinili teski nikada ne treba govoriti protiv njih, reci svoje miljenje, reci sto vidis da je tesko ili tebi cak pretesko, ali nikada se ne postaviti da je nemoguce (jer i nije :-)..)...Svi smo mi osjetljivi ako se prema nama ponasa kao da nesto sto zelimo ne mozemo uciniti, kao da je nemoguce, a ribe su deset puta vise osjetljive na to.
    Eto, moje poznavanje ove ribe :-) ne znam da li su i druge takve..ali ja svoju ribicu volim i cijenim pa sam mozda malo i subjektivna :-)
    Pozdrav svima na ovom Forumu

Christie
    Guest

Podrazumevano

rib3e su mnogo dobre, suvise dobre za ovaj svet. ima izuzetaka i ti su najveca govna, ali su u sustini jako emotivne odane i nezne.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Christie
    rib3e su mnogo dobre, suvise dobre za ovaj svet. ima izuzetaka i ti su najveca govna, ali su u sustini jako emotivne odane i nezne.
    ja koje znam-mislim muške:lažovi,nevernici,prevrtljivci...

I am
    Guest

Podrazumevano

e ovako ljudi.
    ja sam izraziti predstavnik zenskog znaka ribe.
    i ne bih bas puno o sebi sem da zivim za ljubav,da me sitnice povredjuju,da sam spremna da sebe zrtvujem za druge itd...da ne duzim,posto tebe zanimaju muske ribe.....
    dva moja bivsa decka su bili ribe.i slazu se u jednom a to je da su prilicno prevrtljivi,da vole sebe,da uzdizu i cene sebe previse.i jis nekih par losih osobina,pa valjda zato i jesu bivsi.
    toliko.caos.

Početnik
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako su zaljubljeni najbolji na svetu i tesko sa jos nekim znakom moze da bude tako lepo.Ali ako nisu,lazu,varaju...uzas

anakin
    Guest

Podrazumevano

meni fatalan znak, valjda sto mi je Mars u ribama...
    ne smem nista da kazem a da ne pocnem da balim po tastaturi...

Zainteresovan član alexb (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio I am
    dva moja bivsa decka su bili ribe.i slazu se u jednom a to je da su prilicno prevrtljivi,da vole sebe,da uzdizu i cene sebe previse.i jis nekih par losih osobina,pa valjda zato i jesu bivsi.
    toliko.caos.
    Te osobine imaju svi muskarci bilo kog horoskopskog znaka ako nisu zaljubljeni :wink: :wink: :wink:
    A muske ribe ako su zaljubljene znaju da budu bolesno, ali najbolesnije ljubomorne... A zaljubljenost im traje nevijerovatno dugo.

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano molim vas nesto o ribama!

Mislim da ne postoji bolji znak za muskarca od tog, mladji brat mi je ribica, i moja najveca ljubav i jos jedno divno stvorenje koje sam skoro upoznala.Ako trazis nekog da te voli, iskreno, ludo......privrzeno, ako mu pridjes, i skonta da si ti ta, shvatices da si najbogatija i najsrecnija osoba na svetu, samo, nemoj da ga izneveris , umeju da budu ljubomorne, ne sme ni trunku posumnjati u tvoju vernost...cak ni u provokaciji i sali....znaci voli i imaces najvecu paznju i ljubav koju jedna devojka moze doziveti.

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ribice

Mislim da su sarmantne i duhovite, ali nedovoljno sigurne u sebe, povodljive i da dobro plivaju u mutnim vodama.

Zainteresovan član gorannk (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ovako, kao prvo mnogo zavisi, sta je odredjena osoba u podznaku. Ja sam u znaku riba, i mogu reci, da su ribe hiperemotivne. Mnogi ih vide kao cudne,arogantne, mozda malo ekstravagantne osobe, ali to nije istina. Istina je da ih je tesko razumeti u nekim aspektima, ali boze moj, koga nije. I istina je da riba, kada voli, bas voli. To je najnesebicniji znak. Mada opet kazem, sve zavisi i od podznaka.

Slične teme

1. PISITE NESTO O RIBAMA
    Autor jovcke u forumu Astrologija
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 25.07.2008., 15:43
  2. Nesto o ribama muskog roda
    Autor isi the arwen u forumu Astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 03.04.2004., 00:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor