FOTKE MADE IN BG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982

























drugari...kachite vase fotke..Made in BG 8-)


c015.gif
 
shishmish01:
MASTERMIND:
e,stvarno neznam zasto su ti u citatu izasli thumbnail-ovi razdvojeni,u postu su svi poredjani u 3 reda po 5 kom.,a mozda je problem kod sajta za netscape zato sto u pozadini idu midi melodije(mozda je to),nisam profi pa nemam pojma kako se prilagodjava svim browserima,to je odradjeno na freewebs-u,a tamo mislim da nema opcije za optimizovanje ili prilagodjavanje browserima,mozda im je po default-u IE,mada isli su na sajt i preko opere i o.k :roll:
ja sa operom ne mogu na tvoj sajt i uopshte na sajtove koji su na freewebs-u, mada meni naleti tako sajt koji opera nece da otvori !!!!! !!!! a to nema veze sa redirekcijom ..... jer preko bilo kog servera da idesh opet morash da dodjesh do freewebs-a !!!
PA STA DA TI KAZEM VI SA OPEROM SLUSAJTE PAVAROTIJA :wink:
 
Sarah I3:
MASTERMIND:
Sarah I3:
Fotke su stvarno fenomenalne, nisam upoznata da li se ti profesionalno bavis fotografijom? :roll:
Ma ne,kako mozes profesinalno sa Samsung-om d370 :wink: ,cisto iz hobija :idea:

Mislila sam u sledecem kontekstu: ako tako slikas sa samsungom kako li tek slikas sa pravim aparatom... :)
E,TO CEMO DA VIDIMO KAD MI POKLONIS "PRAVI" APARAT :wink: ANYWAY THANK'S FOR COMMENT :D
 
buranija:
Yo Mater...dobro je da si tu...
A kako se to radi??? :oops:
Mislim...Taj tumbanejl...ili kako vec.... :?
Odes na http://imageshack.us i registrujes se ,mada i ne moras,ako uploadujes jednu fotku,ali ako hoces vise bolje je da se reg.,jer dobijas account gde se pakuju sve tvoje fotke ,sve je apsolutno FREE,kad uploadujes fotku sa compa oni ti generisu gomilu kodova za tu fotku(thumbnail za forume,sajtove,direktan link za fotku itd.)Skokni tamo i pogledaj prosto je :arrow:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top