Takmičenje na temu "MINIMALIZAM"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Em.

Buduća legenda
Poruka
27.550
Da bi već mogli da počnemo pripreme za sledeće redovno takmičenje,kao pobednik poslednjeg,postavljam novu temu.:manikir:

Motiv je nebitan u ovom slučaju,samo je bitno da odgovara minimalizmu.

Evo par slikovitih primera:


Pogledajte prilog 278398 Pogledajte prilog 278396 Pogledajte prilog 278400 Pogledajte prilog 278404

i još puno takvih...

minimalizam


Pravila:
1. Pravo učešća imaju svi članovi i članice foruma Krstarica
2. Fotografije moraju biti vaše delo.
3. Zabranjeno je stavljati potpis na fotografiju.
4. Fotografija mora biti 800x600 (ili približne) rezolucije.
5. Dozvoljena je obrada u Photoshopu ili u nekom od sličnih programa
6. Mozete poslati 1 ( jednu) fotografiju
7. Fotografija mora odgovarati zadatoj temi.
8. Prilikom glasanja ne moze se glasati za svoju fotografiju
9. Pobednik takmičenja bira sledeću temu..
10.Ne mogu se slati fotografije koje su se već postavljale na Forumu Krstarice.

Fotografije šaljete moderatoru Han van Zem-u, najkasnije do 13. Aprila u ponoć.

P.S.Ako vam se ne sviđa tema,negodujte,pa je valjda mogu i promeniti.:lol:


:bye:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo je tema za koju će malo ko naći odgovarajuću fotografiju među već postojećim,i meni se baš to dopada.Da se proba nešto novo,da se svet na trenutak pogleda drugačije.

Stvarno ne bi bilo dobro da mnogi takmičari ne učestvuju zbog izbora teme.Zato sam i napisala da može da se menja ako nema dovoljno zainteresovanih.
 
Može sve,motiv je nebitan,i mislim da nismo mnogo ograničeni ni opremom,svako potraži ono što može da vidi kroz svoj objektiv,može macro,pejsaž....danju,noću...Mogućnosti su velike,samo treba težiti jednostavnosti.

Upravo mi se cini da bi temi pre odgovarao naziv JEDNOSTAVNOST.

Minimalizam me vise podseca na nesto sitno ili jako sitno, sto mi je i bila prva asocijacija kada sam procitao naslov nove teme.
 
Poslednja izmena:
Naziv teme je mozda mnogima neobican i zato malo zbunjuje ali u principu su fotografije potpuno jednostavne. Nismo samo svesni da smo svi vec nesto minimalisticno naslikali. :)
Na temi "pogodi sta je na slici" ima dosta primera: hulahop, cepovi, sijalica ... ;)
 
Već sam počela sa pripremama.
Čekajući na semaforu posmatrala sam neku veliku,metalnu,rebrastu površinu,sa zarđalom,malom pločicom i šarafima na njoj.
Odmah sam napravila imaginarnu fotku.Jedino mi je nedostajala odgovarajuća svetlost,pljuštala je kiša.:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top