...greshke u ljubavi...

Sanjalica_88

Obećava
Poruka
97
Da li ste ikada uchinili (ili niste) nshto zbog chega se i dalje kajete??? Da mozete da vratite vreme, shta biste promenili???

Ja sam recimo propustila priliku da budem srecna... A tako mi je malo falilo (doslovno)! Sada se kajem, dala bih sve da se taj trenutak vrati, da zaboravim na sve shto me okruzuje i da se potpuno prepustim trenutku koji je (nazalost) odleprshao... Sada ON odlazi i sa njim svaka nada za nashu zajednichku srecu... Mislila sam da nema smisla, da ce proci, da ne treba to da chinim, medjutim - POGRESHILA SAM! :cry: :cry: :cry:

Sada ste vi na redu... Da li imate neshto slichno da podelite sa ostalima???
 
zivot i cine ti trenuci koji prohujaju sa vetrom. gresio sam, ali se ne kajem. sve je to skola zivota. moja je greska sto sam raknuo sa devojkom iz pogresnih razloga. meni su delovali sasvim logicni, ali sada, sa distance, i nisu narocito pametni ili sta vec.
 
Posle ... 'prolivenog mleka' nema kajanja. :lol:
Zar pored neizbežnog osećanja tuge u saznanju o propuštenim momentima sebe opteretiti još i grižom savesti!? I šta onda sa tolikom količinom negativne energije? Razboleti se? :(
A ko nam to garantuje da bismo bili srećni da smo postupili drugačije? Zar svaki naš novi dan ne zahteva neke reakcije? Zar svaki sat ne zahteva naše reagovanje? Zašto preispitivati hipotetičke situacije iz prošlosti, kad mi sami nismo više ono što smo bili, i mi se menjamo, isto kao i Ta Druga Osoba. :? Bolje je potruditi se da priuštimo sebi radost u tekućim trenutcima, pa ćemo osetiti i sreću (jer to je ono što očekujemo u i od Ljubavi).
Uupss, ovo nije podforum Filozofija? :shock:
 
i kada bih mogao da se vratim kroz vreme u te trenutke srece,nista ne bih menjao.izgubio sam je i nastavio dalje.ta moja sreca me je napustila i naucila nesto.nikada curi ne brebaS reci:"VOLIM TE", I najvaznije(ovo vazi i za cure i za muskarce):KO ME NECE TAJ ME BRE NE ZASLUZUJE.a da zamalo da zaboravim......ako tada i u to vreme nije sve ispalo kako bi trebalo.....zasto bih se ja trudio da nesto menjam.mozda to nije bila prava sreca?
 
Ne znam dali vredi kajati se zbog necega sto smo uradili namerno ili nepromisljeno...mislim da nema nikakvog smisla,jedino sto se moze promeniti je da se te greske koje smo ucinili ne pocinimo opet,i nije istina to sto se kaze da voz srece prolazi samo jednom,stvar je u nasoj psihi,kada se razocaramo mislimo da je to bio zadnji voz,ustvari ubedimo sebe u to,i tako da ne zelimo da prihvatimo ideju da je sreca ipak blizu nas..ja sam puno gresila,ako ima Boga ja cu sigurno u pakao..ali stvar je u tome sto se ja ne kajem,moze da mi bude zao zbog nekih stvari,ali se ne kajem,zivot je prekratak da bi ostavljali prostor za kajanje,ZATO SE NEMOJTE KAJATI;ZIVOT JE JEDAN;I KAJANJA NIJE VREDAN...Pozdrav svim ROMANTICARIMA
 
Pričao bih ti o sebi
kad su hladne noći duge.
Toliko je tog u meni -
slušao sam vječno druge.

Pričao bih ti o sebi -
vinom te i bolom trujem,
a ti se ko u snu smiješiš;
što od tebe očekujem
kad si i ti kao i sve druge
slučajno pored mene.

Ne vjeruju ništa tvoje oči zaljubljene
kad si i ti samo noćni putnik,
što daleko svjetlo prati.
Svatko priča svoju priču -
tko će koga saslušati.

Pričao bih ti o sebi
što se ne zna, što se ne smije.
Ti si bila prevarena -
lagale su moje pjesme.
Pričao bih ti o sebi,
ali noć se bliži kraju.

Opet će nas naći jutro
u šutnji i zagrljaju.
 
jinxy:
moja je greska sto sam raskinuo sa devojkom iz pogresnih razloga. meni su delovali sasvim logicni, ali sada, sa distance, i nisu narocito pametni ili sta vec.

Isto samo ne s devojkom. :) Kajem se jer ne znam sta je moglo biti, samo da nisam bila glupa i pogubljena tih dana... :cry: Ali nema opravdanja, a ni nazad. Samo napred.
 
MvS:
Ja u ljubavi neprestano gresim. Valjda zato sto nisam navikla da sam srecna, da imam srecu! :(

Barem dva tri puta sam ispustila decka i sad mogu samo da se kajem... :cry: :cry: :cry:

ista pricha ovde... :roll: yebesh ti to... dok trepnesh okom bacish nehsto shto si trazio tako dugo... :x :x :x ali netju da se kajem... :? ko zna zashto je to dobro... :wink: mada... :roll:
 
Jooooj, moji slatkiši!!! Ljubi vas JA! :P A vi tako sigurni da je TO ono što ste tražili taaaako dugo? Šta bi bilo kad bi bilo!? :P Ma glavu gore, svako TO koje je ono pravo uvek traje! Verujte mi na reč, jer ne znam kako da vas ubedim, a ni ne želim. :lol: Ali sve što je dobro dugo traje! 8)
 
Miss_Jo:
jinxy:
moja je greska sto sam raskinuo sa devojkom iz pogresnih razloga. meni su delovali sasvim logicni, ali sada, sa distance, i nisu narocito pametni ili sta vec.

Isto samo ne s devojkom. :) Kajem se jer ne znam sta je moglo biti, samo da nisam bila glupa i pogubljena tih dana... :cry: Ali nema opravdanja, a ni nazad. Samo napred.

a da mozes znati sta bi moglo biti? koliko bi ti onda bilo tesko? a sad probaj da to sebi predocis i predstavis sebi kako je meni. samo sto od mene i nje nema vise nicega, samo secanje.
Miss_Jo:
upravo tako!
 
Sanjalica_88:
Da li ste ikada uchinili (ili niste) nshto zbog chega se i dalje kajete??? Da mozete da vratite vreme, shta biste promenili???

Ja sam recimo propustila priliku da budem srecna... A tako mi je malo falilo (doslovno)! Sada se kajem, dala bih sve da se taj trenutak vrati, da zaboravim na sve shto me okruzuje i da se potpuno prepustim trenutku koji je (nazalost) odleprshao... Sada ON odlazi i sa njim svaka nada za nashu zajednichku srecu... Mislila sam da nema smisla, da ce proci, da ne treba to da chinim, medjutim - POGRESHILA SAM! :cry: :cry: :cry:

Sada ste vi na redu... Da li imate neshto slichno da podelite sa ostalima???


:lol: :lol: :lol:
Nisi nista propustila!!! Naprotiv, samo si naucila da znas da ti se tako neshto nece dogoditi... Da iste greshke necesh ponavljati... Kao i svi vi!!!

PoZ od tvoje Sacrificed Mimmy
 

Back
Top