Srecan rodjendan Sasha :-))))

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
FAK JUUUUUUUUU :x
taman sam zavrshio SVOJU temu za rodjendan sashi, dobro je shto sam video pre no shto sam poslao, inache bismo imali dve teme :p
naravno, ne morash da se yebesh, izvinjavam se, bilo je u afektu :D
uostalom, nije problem iskopirati ;-)

~ovde je ishao uvodni text koji sad nema smisla :p~

sasha, prvo ti zhelim jednog lepog konjicja (znam da imash vecj jednog vatrenog mustanga za tvoja beskrajna izvidjanja po nashim prerijama, al' mislim da cje ti josh jedan dobro docji)...

konjko_resize.jpg


naravno, ovog indijanca dobijesh gratis. celog.
znam da imash muzha indijanca, ali ovaj je pravi indijanac. mozhe ti biti shvaler ;-)
od vishka glava ne boli .

zatim, za ono vreme kad nisi u preriji, trebacje ti neko drugo prevozno sredstvo. devojke na konjima nisu u modi, ali su u modi devojke u :arrow:

porshe.jpg


naravno, ne mozhesh voditi u Porsheu onog indijanca, tako da ti treba i jedna frajerchina dostojna lepotice poput tebe :arrow:

bean.jpg


pardon :oops:
moj glupi "wishlist" je zayeb'o.
ispravka :arrow:

reeves_resize_resize.jpg


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i tako.....
dosta ti je za ovaj rodjus.
javi mi shta ti zafali za sledecji, pa cju ti i to pozheleti ;-) a i moram da ostavim prostora i za zhelje drugih.

srecjan rodjendan.:D
i da te ne chujem kako kukash zbog famozne Trecje Velike Recke. godine nisu bitne dok josh mozhesh da se drzhish u sedlu.
 
SRECJAN RODJENDAN!
smotana sam shto se chestitki tiche. nisam nishta pripremila, a posle Keepera sve cje izgledati beznadezhno... :p

elem... ono shto je bitno je da ti zhelim sve najbolje i najlepshe! (((: da budesh zdrava i vesela...

veeeliki pozdrav (:
 
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif


Eh, nasem najdivnijem i najlepsem modu rodjendan! :D (i to ne pricam samo zato sto mi je zena, vec zato sto stvarno tako mislim)
34.gif


Eh, nisam bio tu oko ponoci pa da ja otvorim temu :( , ali dobro, sta da se radi...

Srecan rodjendan Sale, ostani divna kao sto jesi...
1.gif
1.gif
1.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top