koji je bolji???

i 3510 ima polifone melodije, cini mi se da je isti kvalitet zvuka na oba telefona :cry: , znaci sto se melodija tice nema razlike :!:
3510i ima MMS,

ukratko ako ti treba telefon za razgovor i poruke kupi Siemens :lol:

salim se naravno, Nokia je ipak Nokia, za tu razliku u ceni izmedju 3510 i 3510i dobijas color display, MMS, java igrice,... mislim da ima jos ponesto ...
tako da se isplati, ali to ne menja cinjenicu da je telefon sam po sebi ruzan, i da ces brzo pozeleti da ga menjas .... :cry:
 
Razlika izmedju 3510 i 3510i je mnnogo veca nego sto je razlika u njihovim cenama. Razlika se moze primetiti tek kada se koristi gprs. Mogucnost skidanja java igrica, mms i kolor ekran daje veliku prednost 3510i, ali sto se tice polifonih melodija tu su isti. Medjutim i sama cinjenica da je 3510i jedan od najjeftinijih telefona sa kolor ekranom govori dovoljno o telefonu.
 
Nokia 7210 je daleko od 'cool' telefona... doduse, to vise i nije telefon... Opasno mu je nestabilan OS, i znam BRDO ljudi kojima je sve to puklo posle nekog vremena, pa onda nazad do ovlascenog servisa... pa ga oni nekako skrpe do sledeceg njesra koje ce ti uraditi... Stvarno je nestabilan i slab telefon, sto je velika retkost kod Nokia-e...
 
Ne slazem se uopste sa tobom Incognito. Koristim 7210 4 meseci: instalirao sam i brisao preko 200 aplikacija i igara sa Ic portom, surfujem preko GPRS-a i skinuo sam do sada oko GB i po podataka i nikad mi se nije zablokirao.
Kupio sam ga u Francusku. E sad sto ljudi kupuju telefone koji su dekodirani ili poticu sa ne znam kog sivog trzista, to je drugi problem.
7210 je sjajan telefon.
 
Kenny:
Ne slazem se uopste sa tobom Incognito. Koristim 7210 4 meseci: instalirao sam i brisao preko 200 aplikacija i igara sa Ic portom, surfujem preko GPRS-a i skinuo sam do sada oko GB i po podataka i nikad mi se nije zablokirao.
Kupio sam ga u Francusku. E sad sto ljudi kupuju telefone koji su dekodirani ili poticu sa ne znam kog sivog trzista, to je drugi problem.
7210 je sjajan telefon.

Gde si skinuo tih 200 aplikacija?I jel mozes da ih negde 'okacis na net za download? :(
 

Back
Top