Referendum na Krsti: Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
RS je entitet a entitet nije drzava dok postoji BiH ovakva kakva je da je, bit ce i RS..kad se bude raspadala RSi ako se ikada bude raspadala budi siguran da nece ostati u ovim granicama,sjeti se mojih riječi[/QUOTE]

:hahaha::hahaha:
Vi muslimani ste mlooogo zahjebani igrači :mrgreen:
greska u pravopisu. Mudžosi su mnogozahebani igraći

- - - - - - - - - -

RS je entitet a entitet nije drzava dok postoji BiH ovakva kakva je da je, bit ce i RS..kad se bude raspadala RSi ako se ikada bude raspadala budi siguran da nece ostati u ovim granicama,sjeti se mojih riječi[/QUOTE]

:hahaha::hahaha:
Vi muslimani ste mlooogo zahjebani igrači :mrgreen:
Greska u pravopisu. Mudžosi su mnogo zahebani igraći
 
Не постоји никакав рационалан разлог за тако нешто.Да ли би се ти Погрешно Скретање,венчавао поново са бившом женом?Можете да будете у најбољим односима,али зашто се поново венчавати?
Руку на срце ни емотивни разлози нису баш прејаки и они су у протеклом комунистичком периоду доживели велике промене на штету заједничког живота.Цетиње -Дедиње је у томе доста допринело,а и онај стари виц када сретну два Црногорца у београду па један пита другог ."Ђе руководиш?"
А што мсе тиче мора,мислим да је прецењено.Ето Швајцарска нема море и не видим да јој је то неки хендикеп.
Можемо ми бити и у много бољим и братскијим везама као државе,али две одвојене државе које себи праве сопствене будућности.
Мало смо се уморили,а и нисмо због братсва никада цењени него подцењивани,Да одморимо мало.
 
ДА ЖИВЕЛА ВЕЛИКА СРБИЈА!

zivela:)))))))))))))))))))))))
koliko ja vidi sve je manja i manja

- - - - - - - - - -

I Srpska je oduvek naša. ;)

Naravno da je tema trenutno daleko od realnosti, ali tvoja argumentacija je rezultat malodušnosti i sebičnosti.



to je jednostavno moje misljenje ne mislim da bi to ista doprinelo da eto ja recimo bolje zivim ili da budem srecniji ili ljudi oko mene
 
Slaba ti karta. U Srbiji nema više od 30% pravih Srba. Sve ostalo su drugi i mnoge varijacije na SRBIN !!!!

Карта је одлична. Шта значи појам "прави Срби"? (Ко су онда лажни?) На којим чињеницама темељиш тврдњу да нема више од 30% "правих" Срба? Неко истраживње, попис, контрола крвних зрнаца...?
 
zivela:)))))))))))))))))))))))
koliko ja vidi sve je manja i manja

- - - - - - - - - -





to je jednostavno moje misljenje ne mislim da bi to ista doprinelo da eto ja recimo bolje zivim ili da budem srecniji ili ljudi oko mene
Немој Ставросе да се секираш,Србија је увек велика,ма колика била.Ево питај наше душмане ако не верујеш,и да цела стане у Калемегдански парк,била би им још увек превелика.:rumenko:
Па видиш да треба свима да се извињавамо што смо живи и што нас још увек има.
 
Vidim da niko ne razmatra da ovako ostane jos dugo a to je najrealnije. Nije neko resenje ali je bolje od rata. Sacekajte moze da se desi za jedno 20 godina svasta. Moze da bude da ih Bosnjaci mole da se odcepe ili Srbi da se pomire sa Bosnjacima a za to je potreban samo 1 pravi covek na pravom mestu.

Tacno tako. Na kraju krajeva rat izmedju Srba i Bosnjaka nije nista resio, tek je poluvreme
 
RS je nastala Dejtonom ksada je vazila deviza bolje i loš mir nego dobar rat,danas je situacije drugačija ....moze da se i prekroje entiteti ...veliki brat moze sta hoće

Руси су сад економски преузели Републику Српску и неће дати да се она укине. Још ако се узме у обзир сарадња између РС и Израела...

- - - - - - - - - -

Republici Srpskoj je najbolje da bude nezavisna ili eventualno u nekoj federaciji sa Srbijom, ali sa velikim ovlascenjima

И због нас и због њих нек нам економије остану одвојене... За остало је уреду ако буде заједно.
 
Odgovor na pitanje iz ankete - da i zao mi je sto ovde cesto citam ruzne stvari o nasim sunarodnicima s one strane Drine. Bilo bi dobro da zivimo u jednoj drzavi, dobro za sve nas.

Та особина да људи из матице имају ружно мишљење о њиховим сународницима из региона није само српска бољка...
 
Руси су сад економски преузели Републику Српску и неће дати да се она укине. Још ако се узме у обзир сарадња између РС и Израела...

Sad ruska je imovina ali nema neke veze dali je u RS ili u unitarnoj BiH ta firma.
 
Skoro pa su i spojene.Išao sam u RS mnogo puta i nikada nisam imao osećaj da sam napustio Srbiju....

Ја се увек изненадим колико тамо тробојки има, стављају их на куће, на продавнице... Код нас српску заставу видим само на згради општине и код Цркве и државним предузећима.
 
Ја се увек изненадим колико тамо тробојки има, стављају их на куће, на продавнице... Код нас српску заставу видим само на згради општине и код Цркве и државним предузећима.
Aha,pa kod nas je srpska trobojka simbol klerofašizma...
 
Ovo su malo zesce gluposti. Isto kao sto su velike sile potpisale RS kao entitet isto tako su potpisale garancije za drzavu BiH, ne postoji nikakav mehanizam za osamostaljenje rs-a prema tome nestanak Bih nuzno znaci velike sanse za nestanak RS. Neka mi netko jos objasni po kojoj logici Srbija nakon potpisane kapitulacije i medjunarodnog priznanja Kosova ima pravo trazit dvije stvari? Ako se zeli samo samostalna rs pod geslom da su tu srbi vecina i da tu zive stoljecima, zar isto ne vazi za Kosovare i Madjare u Vojvodini, kao i za samu Vojvodinu? Da ste bar posteni ljudi i da kazete mi hocemo Kosovo jer je dio Srbije itd ili mi hocemo RS kao nadoknadu, vi bi jedno i drugo i trece, sutra bi trazili Karlovac i Viroviticu. Jos se Srbi nisu otrijeznili koliko vidim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top