ne znam ime teme :/

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
moram da priznam da ne volim kada neko pita shta da uradi povodom tog i tog problema,ali mene nervira taj i taj problem...tako da moram pitati...


pokushacu ukratko,

on i ja bili zajedno mesec i po dana.raskinuli nemam pojma zbog chega(dok ne saznam!!),a bilo je 3 dlake do savrshenstva.to je bilo u decembru.

1.i 2.januar mi na novoj i mi se tu ljubili,ali ne i smuvali. chuli se jednom,pozvao me u bioskop,ja ga odbila(nisam ni znala da li je ozbiljan ili ne...nema veze).onda sam ja pokushavala,ali on stavio zid!

onda bio njegov rodjendan,ja mu chestitala extra porukom i on me to veche zvao na zxurkicu.bila,savrsheno obuchena,nekoliko puta smo se poljubili u obraz,igrali po 7 sekundi i to je to!
a onda sam ja krenula njega da kuliram,zxestoko!!!


njegove najbolje drugarice idu samnom u razred, i nedavno mi je jedna rekla da se ja njemu i dalje svidjam,mnoooooooogo,ali on to meni ne mozxe da kazxe jer misli da je meni ravno do kosova i da je on raskinuo samnom zato shto se uplashio ozbiljnosti te veze(pre mene mu je najduzxa veza bila 7 dana...).


onda sam ja krenula drugu taktiku!
sve slatko sa njim,nekoliko savrshenih poruka=bukvalno sam mu 200 puta rekla SVIDJASH MI SE,ali na malo indirektniji nachin!!!!


onda mu je ta drugarica rekla da se meni on josh svidja,a on nije poverovao,a onda kasnije jeste...
onda sam ga ja na ulici startovala i rekala mu da sam ja u poslednje vreme protumachila da se ja njemu svidjam.tachno ili ne?!a on mi je samo rekao"rekao sam da te necu slagati,ali ti nisam rekao da cu ti reci"i pobegne...


on se pre 2 nedelje smuvao sa nekom malom 90god.(btw,mala je slatka,nishta posebno i bila je sa svim njegovim drugovima!)kada je prichao sa drugaricom rekao je da je ta slatka,ali da mu nije nishta special sa njom,a prema porukama on je extra kulira...


a te iste nedelje kad se on smuvao sa njom,ja sam izashla sa nekim likom i on me je video...
nedavno je pitao tu drugaricu da li mi se taj svidja,da li cu biti sa njim....sa smor facom!


ja znam da se njemu svidjam,ali on je previshe komplikovan za mene i smotan!!!
bilo kako bilo,iako je proshlo 7 meseci od nas dvoje,on se meni i dalje JAKO svidja!!!uzxasno mi nedostaje shetnja,drzxanje za ruku,onaj fluid,leptirici u stomaku...ON MI NEDOSTAJE!!! :cry: :( :(


zato mi treba savet!!!da li da pokushavam ishta? da li da mu po 201 put kazxem otvoreno da mi se svidja i da mi nedostaje(a opet dodajte da mi opet mozxe pobeci),da me ne zanima njegova devojka...SHTA??? ponovo,dodajem,da mi se MNOOOOOOOOOOOOOOOGO svidja!!!


p.s.
volela bih i mushki odgovor,kako bi oni odreagovali...,a i zxenski,naravno :wink:


hvala
 
Ma reci mu bre kako stoje stvari,a on ako pobegne opet onda ebiga...nemoj sebe da opteretjujes jer je greska do njega a ne do tebe...on je znachi neozbiljan,a i cim si rekla da je njegova najduza veza bila 7 dana onda to govori kakav je on...a opet na drugu stranu mozda je on sve pogresno protumacio sto si ti izasla sa tim nekim...
 
Master_Chief:
Ma reci mu bre kako stoje stvari,a on ako pobegne opet onda ebiga...nemoj sebe da opteretjujes jer je greska do njega a ne do tebe...on je znachi neozbiljan,a i cim si rekla da je njegova najduza veza bila 7 dana onda to govori kakav je on...a opet na drugu stranu mozda je on sve pogresno protumacio sto si ti izasla sa tim nekim...
ali on ima devojku,a ja nisam sa tim...ja sam samo izashla!!!


a ako bi tebi,postavi se da si on :wink: ,ja rekla sve iskreno,shta bi mi ti,iskreno,rekao????

p.s.89 si!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
dete,kakav ti je ovo fazon da stavljas svoju temu na sve podforume?! :shock: mislim,gde gori? :lol:
inace,mislim da lupas gluposti! sta ce ti taj neodlucni klinac,nadji si starijeg baju i dovedi se u red 8)
 
peach:
dete,kakav ti je ovo fazon da stavljas svoju temu na sve podforume?! :shock: mislim,gde gori? :lol:
inace,mislim da lupas gluposti! sta ce ti taj neodlucni klinac,nadji si starijeg baju i dovedi se u red 8)
slazem se, sretjice poslusaj sta ti peach kaze,nadji starijeg "baju" pa tjes da vidis sta je postovanje i prava ljubav...
 
jos jedan glas protiv doticnog!

ne traci vreme na likove koji ne znaju sta zele. da te voli ne bi furao ni sa kim drugim.

+ to kakva je necija veza da li je jaka ili ne, zna samo taj ko je u vezi, tako da je debilno da sa strane posmatras i analiziras... :wink:
 
problem je u tome srce ne kapira pojam vremena... :wink: neka cekanja su uzaludna... :roll:
nista, nek radi na tome da prihvati opciju da postoje i druga bica koja bi bila srecna da budu sa njom /osim pomenutog/ :wink:
 
Queen_:
hanibal77:

Da, da :lol:

"I baš danas me je TRI puta pogledao na velikom odmoru, a kad smo išli kući, namerno me dodirnuo ramenom na izlazu (nema veze što nas se šestoro guralo na vratima da što pre izađemo, on je izabrao baš MOJE rame da se očeše) :lol:

Da... kako nam je ranije malo trebalo i kako nam je i svaki pogled bio VELIKI I BITAN ZNAK.... bas bih voleo da malo evociram taj "innocent sense of falling in love"...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top