Sa koliko godina je to normalno???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma nisu bitne godine, bitna je zrelost.
mislim, ajd da ima neko 16 godina pa to uradi, ako je dovoljno zreo i ima dobru vezu. ali nije mi jasno cemu to uopste
danas klinci gledaju samo kako da ga uvale, a klinke da se sto pre nadju pod nekim frajerom ..... cemu to?
mislim, ko ta sto se prcala sa 11 ... daj bre, smirite hormone.
sex dodje kao zavrsna stvar u ljubavi, kao slag na tortu. najbolje je ne misliti uopste o njemu nego ga pustiti da sam dodje i onda ce sve biti OK.
 
Ma laze sigurno ipak jedanaest :shock: :shock: :shock:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 
Chan Shaolin Si:
ne bude li mi buduca zena nevina nema joj ulaska u moj stan moze samo samnom nevinost da izgubi prije braka drugi nacin ne postoji.

a zasto ???
mislim, meni bi bilo svejedno da mi je zena spavala sa 5 njih ili prvi put sa mnom ...
mislis da jedino tako moze da ti bude prava zena, ako si joj ti prvi i poslednji ?
mozda je to tako ... ali ne znam, ja sam ipak malo liberalniji ... :roll:
 
Peruzzi:
Chan Shaolin Si:
ne bude li mi buduca zena nevina nema joj ulaska u moj stan moze samo samnom nevinost da izgubi prije braka drugi nacin ne postoji.
Slazem se u potpunosti.
Ma,daj ne zaje8avajte me! Znate li vi da je taj obicaj iz vremena kad su se devojke udavale sa 14-15 godina? Pa normalno da su bile nevine! A sad kad valjda zivimo u nekom "normalnijem" dobu,zena treba da zivi i dok se ne uda! U ostalom,necu se valjda udati za nekoga ko mi ne odgovara i u krevetu???
 
Pa ja sa 11 nisam znala gde mi je dupe a gde mi je glava (da prostite)...a te stvari mi nisu padale na pamet....

Ala su ova danasnja deca napredna....

Mislim ja znam neku klinku sto je abortirala sa 13 (a verovatno je pocela sa 11 :))

Gluposti!

To treba da uradis kad nadjes decka koga volis!I koji te voli ! I da to bude iskreno...
 
sunrise:
Chan Shaolin Si:
ne bude li mi buduca zena nevina nema joj ulaska u moj stan moze samo samnom nevinost da izgubi prije braka drugi nacin ne postoji.
]

Izvini mali sa koje si ti planete???????
A sad kr*eses... a, lepo ti slatko ti ??????
Znaci fore cico volim te, ti si mi sve dok je ne potrpas u krevetu a posle ajde cao, idemo sledeca!!!!
cccccc.....a sutra bi da ti zenica bude nevina, pa kako da ti bude nevinasce kad si ih sve procesljao?????
E stvarno svasta covek da procita.......
... ustvari mozda i nadjes neku nevinu u dvadeset i nekoj godini ali moraces prvo da se popnes po nekoj planincini da je trazis...... :lol:

i da znas da cu se na vrh planine popet da nadjem neku budalu koja je samo za kuce da pere cisti sprema itd dok ja budem uzivao na Ibizi sa svalerkom ona nek´ sjedi kuci sa djecom.

He he zezam se.

Pa da ti kazem ja sam spavao sa svega dvije cure koje su bile nevine, a ostatak zna se, i sta je trebalo da uradim da kazem "ne necu je ne mogu da ti uzmem nevinost" e tu malo grijesis koja god hoce da se kara izvoli na raspolaganju sam.
Ali mjesto u Crnoj Gori koje je blizu mene je pravi rasadnik postenih i lijepih a jos glupih cura koje ce za papire da se udaju i za najvecu Njemacku penu samo da izadju iz Srbije i Crne Gore.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top