Sa koliko godina je to normalno???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nefela:
Mislim da u svakom slucaju ne postoji neka starosna granica za sex...Jednostavno, kad imas stabilnu vezu, kad si siguran da to zelis i da on/ona to zeli, onda ne postoji nikakva prepreka, pa sad da li sa 15 ili 19 ili 23... NIje bitno!! :shock: :wink:
Cek malo...kako kazu sta zna dete sta je 100kg. Pa kako mislis da neko dete neki balavac,balavica znaju sta je veza,a jos stabilna, kako oni mogu da znaju da su sigurni da nesto zele da urade ma joj necu da se nerviram... :x
 
Tinar:
I ja se slazem da bi trebalo do da uradish "kad ti se zalomi". Ali, ipak mislim da pre 16 nije ok. I fizichki i psihichki. Mislim, mozda je neko razvijen pa mu se hoce, ali ipak... I zashto, Lupetalo, je tebi nenormalno da neko izgubi nevinost posle 19? Nekome se mozda to ne radi, ne oseca se spremnim. Zbog ljudi kao shto si ti, deca to i rade prevremeno. :P


frigidnost,kah-kah :lol: ili aseksualnost?a tinar?
 
Nefela:
Mislim da u svakom slucaju ne postoji neka starosna granica za sex...Jednostavno, kad imas stabilnu vezu, kad si siguran da to zelis i da on/ona to zeli, onda ne postoji nikakva prepreka, pa sad da li sa 15 ili 19 ili 23... NIje bitno!! :shock: :wink:
Ma kad tako krenesh da cekas, pravu ljubav, stabilne veze... ******-materine, normalno da ces da docekas tamo dvaes' i neku. A posle ces da se pitash cemu sve ta filozofija i tupljenje.
 
Ma, mora sa 17,5! Ja sam za to da se donese zakon, koji ce da kaze, kada osoba napuni 17,5 godina, mora u roku od 30 dana, da izgubi nevinost. Ukoliko to ne uradi, snosice zakonske posledice bla bla bla. I da ne bi bilo varanja kod muske populacije, obavezna su tri posmatraca iz UN, zemlje i sveta. Toliko.
 
DJ_MaRe:
Kad_LupimLupim:
Ma, mora sa 17,5! Ja sam za to da se donese zakon, koji ce da kaze, kada osoba napuni 17,5 godina, mora u roku od 30 dana, da izgubi nevinost. Ukoliko to ne uradi, snosice zakonske posledice bla bla bla. I da ne bi bilo varanja kod muske populacije, obavezna su tri posmatraca iz UN, zemlje i sveta. Toliko.
Pa ti bi nayebo kada bi usvojili zakon... :P
:lol:
 
DJ_MaRe:
Kad_LupimLupim:
Ma, mora sa 17,5! Ja sam za to da se donese zakon, koji ce da kaze, kada osoba napuni 17,5 godina, mora u roku od 30 dana, da izgubi nevinost. Ukoliko to ne uradi, snosice zakonske posledice bla bla bla. I da ne bi bilo varanja kod muske populacije, obavezna su tri posmatraca iz UN, zemlje i sveta. Toliko.
Pa ti bi nayebo kada bi usvojili zakon... :P
Pa kad drugo ne pomaze!
 
Kad_LupimLupim:
DJ_MaRe:
Kad_LupimLupim:
Ma, mora sa 17,5! Ja sam za to da se donese zakon, koji ce da kaze, kada osoba napuni 17,5 godina, mora u roku od 30 dana, da izgubi nevinost. Ukoliko to ne uradi, snosice zakonske posledice bla bla bla. I da ne bi bilo varanja kod muske populacije, obavezna su tri posmatraca iz UN, zemlje i sveta. Toliko.
Pa ti bi nayebo kada bi usvojili zakon... :P
Pa kad drugo ne pomaze!

Ti si stvarno ludak (u pozitivnom smislu). :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top