Hoce li ikad biti mira medju rockerima i raperima?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 99

Tema: Hoce li ikad biti mira medju rockerima i raperima?

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hoce li ikad biti mira medju rockerima i raperima?

Svi znamo da se raperi i rockeri uglavnom ne vole...Ja imam drugaricu koju znam 6 godina i u poslednje vreme je postala rockerka,ona prava,a ja,ja obozavam rap...Svi mi pricaju kako treba da prestanem da se druzim sa njom,da li da to uradim? :?

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Obavezno, smisli razlog zbog koga ne bi!

Obećava immortalgirl (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Svi ti prichaju??????
    Da li se ti druzis sa nekim zato shto ti je lepo sa tom osobom ili zato shto ti je neko rekao da se druzish sa njom

Iskusan shushu (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    115

Podrazumevano

i kakve veze ima sto slusate drugaciju muziku? pa ne druzite se vi zbog toga...dobro, mozda cete prestati da izlazite na ista mesta, ali ako ste prave drugarice, vas odnos se nece promeniti. A sto se tice rapera i rockera, mislim da je to glupo, treba biti otvoren prema svemu,a ne ogranicen... ja ne volim metal, slusam domaci stari rock i house (koja kombinacija),a oblacim se fancy... a najbolji ortak mi je metalac!

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio immortalgirl
    Svi ti prichaju??????
    Da li se ti druzis sa nekim zato shto ti je lepo sa tom osobom ili zato shto ti je neko rekao da se druzish sa njom
    Pogledaj koje je RAP_GIRL godishte i bice ti jasno zasto slusa sta joj drugi kazu

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Глупости, музика не треба да стоји на путу људима. Ти људи који се идентификују на основу музике су највећи комплексаши. Зашто ја не бих могао да се дружим са неким ко слуша Гранд. Само не причам о теом. Не знам, најсмешмнији су ми они металци који морају да имају на себи све црно и неће да причају са тобом ако имаш плаву мајицу :shock: Па ти људи су брука пута већи фенсери од нас "обичних". када устанем ја могу да бирам шта ћу обући, да ли ћу белу, плав, зелену, црну, жуту или какву год мајицу. Они могу да бируају само назив групе који ће нсити. А и то стварње идола ми је одвратно, а и кршење заповести.... Тако ми прича другарица (коај инае слша метал) да јој је нека металка рекла нешто у фазону: "Ти носиш плаву мајицу и слушаш метал, нема шансе! А и коса ти је чиста, не, дефинитивно ме лажеш...". Какви мајмуни.... Е сада сам баш скренуо са теме. Дакле нема логике зашто би смо се идентификовали на основу музике коју слушамо, људи који то раде су огромни комплексаши!!!!

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

@RAP_GIRL
    Idi ubi se.

Ja sam definitivno omatorio za ovaj deo foruma.
    Sad mi je jasno kako se roditelji osecaju
    Nisam vise cool.

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Чупи НС
    Глупости, музика не треба да стоји на путу људима. Ти људи који се идентификују на основу музике су највећи комплексаши. Зашто ја не бих могао да се дружим са неким ко слуша Гранд. Само не причам о теом. Не знам, најсмешмнији су ми они металци који морају да имају на себи све црно и неће да причају са тобом ако имаш плаву мајицу :shock: Па ти људи су брука пута већи фенсери од нас "обичних". када устанем ја могу да бирам шта ћу обући, да ли ћу белу, плав, зелену, црну, жуту или какву год мајицу. Они могу да бируају само назив групе који ће нсити. А и то стварње идола ми је одвратно, а и кршење заповести.... Тако ми прича другарица (коај инае слша метал) да јој је нека металка рекла нешто у фазону: "Ти носиш плаву мајицу и слушаш метал, нема шансе! А и коса ти је чиста, не, дефинитивно ме лажеш...". Какви мајмуни.... Е сада сам баш скренуо са теме. Дакле нема логике зашто би смо се идентификовали на основу музике коју слушамо, људи који то раде су огромни комплексаши!!!!
    Ma daj bwe, pa nije bash uvijek tako :? !
    Ja slusham metal i NE oblachim se samo u crno... i DEFINITIVNO cu popricati sa bilo kim, bez obzira na njegovu odjecu ili opredjeljenje kad je muzika u pitanju (ponavljam, po ko-zna-koji put, moj najbolja drugarica je ToTaLnA fenserka, koja se ne vadi iz drececjih rozih, narandzastih i zutih stvari)... A moja kosa? Hmmm... perem je svaki 2. dan, a nekada i svaki dan... mislim, i JooGooD (ne znam kako se tachno pishe, je l' mogu da te zovewm Mawi Jogurt :wink:?)ce ti sigurno reci isto, tako da...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.06.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Hoce li ikad biti mira medju rockerima i raperima?

Citat Original postavio RAP_GIRL
    Svi znamo da se raperi i rockeri uglavnom ne vole...Ja imam drugaricu koju znam 6 godina i u poslednje vreme je postala rockerka,ona prava,a ja,ja obozavam rap...Svi mi pricaju kako treba da prestanem da se druzim sa njom,da li da to uradim? :?
    Hahaha
    Mozda je tako kod vas ali kod nas su stvari mnogo smirenije...
    Eto npr ja i moj najbolji drug iz shkole:
    Ja slusham Techno,house,Dram 'n' Bass,Rave i Rap
    a on je slushao metal,rock i sve te zejebancije
    Pa samo se super slagali i sve..
    Malo on moje muzika malo ja njegove i sretnemo se posle godinu-2 i kaze mi da ima rap grupu sa josh 2 momka
    Makar sam dobor uticao na njega...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Citat Original postavio Nasty_Mind
    ma strava si uticao.
    sad dechko misli da je Yo!Nigga!
    aj gona pul d triga.

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano THX

Stvarno zahvaljujem na savetima!

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Keeper
    ma strava si uticao.
    aj gona pul d triga.

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Stvarno zahvaljujem na savetima!
    shat ap mada faka.
    ne mogu da verujem da si uopshte bila u nedoumici dal da se druzhish s nekim koji slusha drugu muziku.
    e stvarno.... respect+.

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Citat Original postavio Lanfear
    ma strava si uticao.
    aj gona pul d triga.
    e al stvarno ne volim kad se belci tripuju da su ono reperi, znash onoooooo rep rula sve ostalo nula.
    nigerska muzika je nigerska muzika, rep je bio rep samo dok su nigeri bili u njujorshkom getou i jedino je tad imao smisla, a kad se rep preselio u LA vile sa bazenima i silikonskim ribetinama i kad je eminem pocheo da repuje, e tu se brateeeeeee pricha zavrshila

jedini chovek koji je znao da svira crnachku muziku je bio Steve Ray Vaughan, i svirao je bluz ;-)

znam da ovo nema veze sa tinejdzerima, ali ono
    respect+.

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma strava si uticao.
    aj gona pul d triga.
    e al stvarno ne volim kad se belci tripuju da su ono reperi, znash onoooooo rep rula sve ostalo nula.
    nigerska muzika je nigerska muzika, rep je bio rep samo dok su nigeri bili u njujorshkom getou i jedino je tad imao smisla, a kad se rep preselio u LA vile sa bazenima i silikonskim ribetinama i kad je eminem pocheo da repuje, e tu se brateeeeeee pricha zavrshila

jedini chovek koji je znao da svira crnachku muziku je bio Steve Ray Vaughan, i svirao je bluz ;-)

znam da ovo nema veze sa tinejdzerima, ali ono
    respect+.
    Heh, i znaci ovaj moj siroti smajli '' '' te je naveo da se ovako raspricas? Neka, neka :wink: ... ali si u pravu, mislim, crnci su (koliko ja znam) repovali jer nisu mogli da koriste skupe instrumente, je l' da? A sad ovaj mentol od Eminema nesto kao soli pamet, uff, ne podnosim gaa... A inace, meni se neki rep textovi stvarno svidjaju, ali sta cju kada mi muzika uOpStE ne odgovara...

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Heh, i znaci ovaj moj siroti smajli '' '' te je naveo da se ovako raspricas? Neka, neka :wink: ... ali si u pravu, mislim, crnci su (koliko ja znam) repovali jer nisu mogli da koriste skupe instrumente, je l' da? A sad ovaj mentol od Eminema nesto kao soli pamet, uff, ne podnosim gaa... A inace, meni se neki rep textovi stvarno svidjaju, ali sta cju kada mi muzika uOpStE ne odgovara...
    ma respect+.
    nema mira izmedju metala i repa
    smrt reperimaaaaaa

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

wow,ako ti to svi govore onda oni nisu normalni...ako tjes zbog muzike koju slusas da prekines prijateljstvo onda bolje emigriraj sto dalje od tog mesta...mislim sta sve ljudima netje pasti na pamet.
    Moja situacija je mozda josh gora,ja slusam trance koji ni po ceme nije slican metal-muzici koji svi moji drugovi slusaju i sve koje znam slusaju metal,svi se oni oblache u crno,svi imaju dugu kosu,jedino se meni cuje bas iz kola...al opet ja njih postujem i oni mene...

Podrazumevano

Naravno da ne treba da prestanes da se druzis sa njom!To sto je pocela da slusa rock ne mora da znaci da se ona promenila.Ja imam dva najbolja druga i nas troje se super druzimo,iako jedan slusa rep,drugi metal,a ja r'n'r i rock.

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

HOĆE, ALI U GROBU!!

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Podrazumevano

Ja se odavnooo nisam susrela sa tim problemom. Kod mene svi zive u harmoniji. Ne stvarno, to su priche za mali decu...

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Jaooo.... ovde se ne zna sta je smesnije, da li ova sto pita, ili ovi sto kao daju promisljene i veoma inteligentne savete....
    bez uvrede ikome...

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nije tacno!"grandovci"i npr.rockeri,metalci nikad nece biti potpuni ortaci.oni mogu da caskaju o tome kakvo je vreme toga dana,ili sta ce da jedu za uzinu(pitanje dal'ce se i tu sloziti),ali NI O CEMU VISE!muzika je sveprisutna i opsta odlika necije licnosti,i zato se takve osobe nikad nece u potpunosti slagati.a moj ti je savet da ipak ostanes ortakinja sa tom svojom rokerkom.......mozda se predomislis hehe

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

Ma dajte ljudi, muzika je samo jedan segment naših života. Ma koliko nam ona bila važna, ne možemo proceniti (podceniti) osobu samo na osnovu toga što sluša, ali ćemo svakako saznati dosta o njoj.
    Dobro se slažem i s metalcima i s reperima, ali eto - moj nabolji drug sluša Grand....

Podrazumevano

Citat Original postavio LPhoklica
    Ma dajte ljudi, muzika je samo jedan segment naših života. Ma koliko nam ona bila važna, ne možemo proceniti (podceniti) osobu samo na osnovu toga što sluša, ali ćemo svakako saznati dosta o njoj.
    Dobro se slažem i s metalcima i s reperima, ali eto - moj nabolji drug sluša Grand....
    :shock: :shock: :shock:

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio Чупи НС
    Ma daj bwe, pa nije bash uvijek tako :? !
    Ja slusham metal i NE oblachim se samo u crno... i DEFINITIVNO cu popricati sa bilo kim, bez obzira na njegovu odjecu ili opredjeljenje kad je muzika u pitanju (ponavljam, po ko-zna-koji put, moj najbolja drugarica je ToTaLnA fenserka, koja se ne vadi iz drececjih rozih, narandzastih i zutih stvari)... A moja kosa? Hmmm... perem je svaki 2. dan, a nekada i svaki dan... mislim, i JooGooD (ne znam kako se tachno pishe, je l' mogu da te zovewm Mawi Jogurt :wink:?)ce ti sigurno reci isto, tako da...

slazem se...tolerancija dude,tolerancija 8)
    and ponavljam,ti 100% black odeca su obicni foliranti-pozercine a st se tice teme,alo nabavi si kicmu ortakinju zbog "drugarica mi je rekla..." da ostavish je nisko

Slične teme

1. Hoćemo li ikad biti manje prepredeni?
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 26.10.2007., 00:23
  2. Hoce l` biti?
    Autor senoviti u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 12.07.2007., 09:33
  3. Hoce li Srbija ikad doziveti taj dan?
    Autor sever.sena u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.04.2007., 07:07
  4. hoce li biti ankona-parma 2
    Autor giga u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.01.2004., 19:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku