Flash, disketa, restart???????????????

Jesam, nego da li je moguće sledeće: Posle reinstalacije sam skenirao komp sa AdAware Personal-om i on mi je nasao neke Registry Key-ove kao Spyware i smestio ih u karantin pa ih posle odatle(kreten) izbrisao. Inače izmenio sam ih verovatno "registrujući" "one" programe. Mozda su oni imali neku funkciju??? Šta mislite?
 
Ne verujem da ti je adaware nesto lose uradio, ono sto on stavi u karantin je OK a iz karantina ce prebrisati samo ako TI kliknes na delete from karantin...

Medjutim, to nije puno bitno, sustina je to da AdAware STVARNO detektuje SPY u registriju... Izbaci AdAware kao "krivca" za novonastali problem...

Ja ti ne umem vise pomoci sem ovoga sto sam ti vec rekao, mogu sa tobom podeliti jedan slican problem za koji jos nisam skontao resenje a u pitanju je sledece:

Imao sam LEP Win98 sa Adobe PhotoShopom 5,0 i sve je sljakalo OK dok nisam instalirao BS Player i par CODEX-a... e, dobro, BS player i Kodexi su radili OK ali mi je Adobe Photoshop samo izazivao RESTARTOVANJE racunara prilikom samog startovanja Adobe Photoshop-a.... Jos nisam skontao sta je uzrok, naime, UnInstalirao sam i ponovo Instalirao PhotoShop (nije pomoglo), posto je Photoshop krahirao i uslovljavao restart sistemu kada je prilikom startovanja PhotoShopa pisalo Initialising Type tool onda sam reinstalirao i SVE FONTOVE (svih 950 komada koliko fontova imam) i to nije pomoglo, onda sam lepo pobacao na uninstal sve CODEX-e i sam BS player NI TO NIJE POMOGLO sem u smislu da sada PhotoShop NEKAD HOCE da mi se pokrene i radi sasvim normalno, a nekad i dalje prilikom startovanja krahira na opisani nacin (resetuje sistem). Jos imam i Norton CrashGuard - i nista ne pomaze... A sigurno je neka GLUPOST u pitanju (NIJE memorija ili graficka ili sl. posto su iste komponente dobro poznate (duze vremena ih koristim i znam da su one OK) a nije ni ploca (ona je nova) a i svi drajveri su mi (bar - bili ) OK. Steta sto ne mogu u Safe Modu da pokrenem PhotoSHop (trazi bar 256 boja paletu da bi se pokrenuo, sto je i logicno za ovaj program...

U svakom slucaju i meni bi pomoc za (slican) problem bila dobro dosla a ako ja prvi skontam sta je tacno bio uzrok odnosno koje resenje da primenim, postiracu ga ovde...

www.prevodilacka-agencija-bulma.netfirms.com

Brana
 

Back
Top