ПУКЛО ЈОШ ЈЕДНО КУМСТВО НА ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
PUKLO KUMSTVO
: Razišli se Beba i Čeda!


Ako me pitate o politici, nas dvojica više nemamo nikakvih dodirnih tačaka, LDP više nije ni bleda senka onoga što su bili, rekao je Popović

Nekadašnji šef Biroa za informacije Vu vladi Zorana Đinđića Vladimir Beba Popović u negativnom kontekstu ponovo pominjao Borisa Tadića, Vojislava Koštunicu, Aleksandra Tijanića, kao i i lidere crnogorske opozicije, ali nije imao lepe reči ni za doskora bliskog saradnika Čedomira Jovanovića.

"Ako me pitate o politici, nas dvojica više nemamo nikakvih dodirnih tačaka, LDP više nije ni bleda senka onoga što su bili", rekao je Popović u drgom delu intervja za crnogorsku TV Atlas .

"Uvučen sam u jedan odnos da sam krstio njegovu decu i tu se moje komentarisanje kad je on u pitanju prekida".



:super::super::super::rotf::rotf::rotf::rotf:
Ово постало нормално у Србији...
 
...kumstvo kao prijateljstvo do druge flaše viskija ili vezanosti za jednu žensku tj. otimanje o nju
onda politička kumstva i poslovna novopešena kao garant negriješenja
imaju jadno mali rok trajanja...
Kumstva su uvijek u tradiciji sa prijateljem ili staro kumstvo na distanci i što manje sretanja
i ne davati šansu profanim susretima jer kum se nikad ne dovodi tj. očekuje na tužne susrete
jer kum je za veselje i lijepu riječ...a sve to drugo je,- kumakanje...
 

Back
Top