WAKEBORDERS
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: WAKEBORDERS

Guest

Podrazumevano WAKEBORDERS

Koji board je najbolji za pochetnike? Gledala sam neke na sajtu LIQUIDFORCE-a. Najvishe mi se svideo FISH :shock: , medjutim, jasno mi je da je to preveliki zalogaj za mene, s obzirom da sam tek skoro prvi put stala na board. Kupila bih vecj sada neki kvalitetniji, jer imam neki ludi osecjaj da cju se ovim sportom sigurno baviti i nerdnih godina. Ne bih bash da uzmem neki skroz bezveze :? , kako ne bih morala da menjam kompletnu opremu vecj sl. godine, kada malo ovladam tehnikom.
    Wakeborderi, pomozite mi da napravim pravi izbor. :wink:

Zainteresovan član AtilaHunt (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano uzmi

Kad skapiras glavne fore u voznji onda ostalo ide samo od sebe.Uzmi odma pro dasku i nista neces izgubiti...

Početnik
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: uzmi

Citat Original postavio AtilaHunt
    Kad skapiras glavne fore u voznji onda ostalo ide samo od sebe.Uzmi odma pro dasku i nista neces izgubiti...
    'Fala, 'fala! Tako sam nekako i mislila... Samo, to uchenje mi mnogo sporo ide. Trebalo mi je 3 sata da krenem sa rampe . Ziva sam se smorila i smezurala, ali nisam odustala :wink:

Početnik
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ooops! Ja zaboravila da se registrujem kada sam postavila ovu temu. E pa, za neupucjene, happy... je potavila pitanje o boardovima :wink:

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •