Superliga Srbije

Drugom timu pantera nije bilo dosta +20 fore, pa smo i njih na kraju dobili u nebitnoj utakmici, gde su oni svetili prvi tim.
Sa lica mesta kažu da je suđenje bilo najveći očaj do sada, kao da su namerno želeli da isprovociraju reakciju, a pre penal-završnice je razlika u faulovima bila drastična, uz nekoliko tehničkih greški. Pavlović je u roku od minut dobio 2-3 lične i tehničku... Lovernj tehničku zbog lupanja lopte o parket pre izvođenja auta... Pevalo se "penal za zvezdu", kao ilustracija suđenja u jednoj rezultatski nebitnoj utakmici.
Pošto je Gurović i fizički nasrnuo na Daloa, i Dule je otišao sa živcima i dočepao Bogdana jednom prilikom. To im je već drugi sukob ove godine.
Mi ako svi u kompletu živi i normalni dočekamo kraj ove apokalipse od Čovićeve lige, postigli smo uspeh. U titulu slabo verujem posle svih ovih demonstracija moći i mržnje, koja se oslikava i na nas, našu nervozu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zaplakao bih od muke

Verujem :mrgreen:
10367177_10202180467463659_412644586945781752_n.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Poslednja izmena od moderatora:
Evo ga i Čičino junačko delo:


Ako ćemo realno, iako Bogdanova glupost ne opravdava Duleta da ga dohvati i otera u svlačionicu, tako ni Gurovića ne opravdava ništa za ovo istresanje na dečku, ali i ovaj je bio isprovociran publikom, a pride nema karakter i mirnoću da bi radio to što pokušava da radi. Nikad nije ni imao.
 
Poslednja izmena od moderatora:
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=06&dd=02&nav_id=856181

O cemu se ovde radi?
Dajte neko od vernika da mi detaljno objasni?
Kakav je ovo pogled na slici?
Pokret?
Ovo neka nova mantra za vas vernike?

Ili, u njegovom stilu:
Ova slika je nesto najbolje iz familije Vujosevic?

Koliko god se vi vernici trudili, ipak je frula progovorila: U cara Trojana kozje usi...........
Tako to ide sa mentalnim bolestima.Ne moze se kriti doveka.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Iskreno, nemoguce je opravdati onakav potez Vujosevica.

Razumem u kakvom je teskom stanju on i klub ali opet ne treba to sve ispoljavati na takav nacin, posebno ne on.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Normalno.
Jeste da ima gorih primera, jeste da su treneri bukvalno tukli igrače, jeste Željko bacao Bjelicu u tunel, jeste Boža klepao Muriča sve nedavno, al' kod nas je to drugačije. Ovo je sve dokaz kako gubimo kontrolu nad sobom pod unutrašnjim i spoljnim pritiscima, a Dule je prvi koji mora ostati miran, strog i pravedan u ekipi (tu mislim na odnose u ekipi), jer nama ta disciplina znači sve. On više ne može da zadrži Bogdana od silovanja lopte u pokušaju da se vrati u formu, niti da sačuva igrače od maltretiranja lopovskih trojki koje nam isporučuje novopostavljeni komesar lige, i povrh svih frontova koje je već načeo, kao predsednik sportskog društva, front protiv Čovića i Vučića, još mu se ekipa raspada pred njegovim očima, a on se raspada još više. Nikad nismo bili ovoliko nedisciplinovani. Zato u ovom trenutku ne vidim da osvajamo titulu, kad se sve sabere i oduzme.

PS: Inače je interesantno kako je sve medijski propraćeno jer je to uradio Vujošević. Normalno, tolikima je stao na žulj za svo ovo vreme, a svaki njegov potez je pod lupom. No, mislim da je polako vreme da reši na kraju sezone hoće li otići koliko toliko dostojanstveno, ili kao groteskni anti-heroj u kog se polako pretvara.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Povlačim šta sam rekao za Gurovića, tj. ono malo opravdanje za njega da su ga isprovocirali sa tribina. Čovek je na konferenciji rekao da je krenuo da brani Kaplanovića od Daloa koji je kao nasrtao na njega.
Čiča nije normalan, kraj priče, običan lažov. Verovatno mu je Čović rekao da zajedno sa sudijama pokuša da iscenira nešto, dobiće bonus na platicu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Odgledao sam danas Radnicki - Mega

I kad su gubili 24 razlike znao sam da ce se vratiti, Radnicki sa Mutom su prava indijanska run n gun ekipa. Cim je stao sut za 3 raspala im se "igra".

Ubica na nivou, onaj mali Jaramaz ili kako se vec zove me pozitivno iznenadio.
 
Normalno da je odlepio pošto se sa bolešću bori glavom u zid protiv ove vaše gamadi, i nema kontrolu nad igračima zato što ih urnišu sudije ovog vašeg mafijaša od gazde.
Al on je bar odlepio na kraju trenerske karijere, dok je ovaj vaš budući trener Čiča prs'o još pre početka iste i napao klinca iz čista mira.

Čemu ovakva paranoja i jarost?
Šta go da je uradio Mag ti si ga branio. Čovek je konstantni generator problema. Iskreno, očekujem velike incidente od strane JSD ukoliko nekim čudom Zvezda osvoji ovu nebitnu titulu. Nešto poput šamaranja sudija, gepekovanja, opasavanja dinamitom...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ti mislis da je Nelson ovde kriv. Jbg covek naseo na provokaciju Pavlovica koji uopste nije takvo nevinasce. Budi malo realan za promenu umesto sto postavljas gluposti

ti mora da si mnogo realan
ovo je kao prvo namerna licna pa onda i tehnicka cak bi bilo svirano i u istocnoj dzamahiriji ali ne protiv fmp-a
ovo ti pisem ne kao grobar nego kao bivsi kosarkaski sudija
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bogdan nije smeo da reaguje jer smo se taman priblizili ali dule je preterao
pa koliko puta je samo on sam dobio tehnicku pa ga tosa nije hvatao za vrat
NAJVAZNIJE JE DA I BOGDAN I DULE SHVATE DA MI HOCEMO DA SE TEROR NIZ U TITULAMA NASTAVI A TO MOZE SAMO HLADNE GLAVE
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top