muski sexualni problem

wenera

Početnik
Poruka
29
pazite ovu situaciju!
Problem je poceo od prve devojke.Tek posle 6 meseci smo spavali jer do tada ponos nije hteo da me slusa i jedva sam ga naterao da nekako "udje".Kada je "usao" posle je sve islo normalno(sledeci odnosi).
Sa ovom sadasnjom nesto slicno.Isto sam imao problem u pocetku,doduse resio sam ga vijagrom i posle je islo sve ok,normalno.
Zasto se to desava?
Kada sam bio u Nemackoj pokusao sam da resim problem u javnoj kuci ali samo sam dzabe pukao pare.(25eura)
Nista nisam uradio..
 
STRAH
imala sam slicnu situaciju...jednostavno...bio ga je strah....da -ne omane- .....u momentu prevelike zelje da se bas pokaze....
kasnije....nikad bolje....desava se..nista strasno, to nije pokazivac da si -los- vec da imas bespotrebnu tremu... :wink:
 
potrazi savet nekog sexologa,prelistaj literaturu i pokusaj da se "opustis" na neki drugi nacin a ne vijagrom :? ,to je za dede.
btw,i najbolji yebachi povremeno omanu,nije to nista,mislim:nece ti to ona uzeti za zlo ako joj je stalo do tebe,a ne samo deo sexa. 8)
 
Verovatno je nesto u glavi,ali sta?!?
Evo skoro sam imao istu jednu situaciju.Jedna mala mi se stalno nesto nabacivala i ja rek'o ajde da je pozovem kod mene.I ona dodje iz prve.I krenemo mi tu ovo,ono,shema,levo,desno.Meni erekcija u redu,teram je na oralni sex,ona jedva da prihvati,kaze prvi put to radi.Posle sat vremena ubedjivanja nesto malo proba ali traljavo.Pazite sad ovo:ja ustajem da se okrenem da krene sex i dok sam se okrenuo-nije bilo vise erekcije..kao da je nikad nije ni bilo!
Ja odustajem sa pricom da sam se smorio sa ubedjivanjem...
Da li ce to stalno da se desava ili...?
Sa devojkom imam normalne odnose ali u pocetku je bila ista prica..
 
Ja sam izgradila jedno misljenje o tom muskom problemu koje zvuci dosta surovo i mozda i nema veze sa psihologijom-sexologijom,ali ako procita neko ko ima vise teorijskih znanja o ovoj pojavi, volela bih da prokomentarise. Mislim da jedan od uzroka moze biti to da se muskarac plasi da se preda, tj da da devojci bilo sta svoje, pa cak i "onu stvar". Mislim da je ovaj problem cest kod emotivnih cicija. Zanimljivo je to sto takav decko moze da vazi za velikog zavodnika, jer njemu i jeste stalo da se dopadne devojkama, ali da i nije bas mnogo sposoban da se usredsredi na jednu devojku, kako u toj situaciji, tako i u drugim.
Bas sam grozna, jel' da?
 
Strah i trema, nista drugo.
Klasika je kod prvog/ih snosaja da imas taj strah i tremu. Kasnije se to gubi i sve dolazi na svoje.
Sve ti je to u tvojoj glavi i nema tu neke velike mudrosti. Sa iskustvom ti se taj period smanjuje. Mnogi prave veliku frku oko toga bespotrebno i samo pogorsavaju situaciju time. Samo se opusti i uzivaj.
 
wenera:
pazite ovu situaciju!
Problem je poceo od prve devojke.Tek posle 6 meseci smo spavali jer do tada ponos nije hteo da me slusa i jedva sam ga naterao da nekako "udje".Kada je "usao" posle je sve islo normalno(sledeci odnosi).
Sa ovom sadasnjom nesto slicno.Isto sam imao problem u pocetku,doduse resio sam ga vijagrom i posle je islo sve ok,normalno.
Zasto se to desava?
Kada sam bio u Nemackoj pokusao sam da resim problem u javnoj kuci ali samo sam dzabe pukao pare.(25eura)
Nista nisam uradio..

Ja znam da sam kod prvog puta bio toliko napaljen da sam mogao i na sred ulice ako je trebalo...

Ne znam sta da ti kazem, problem je psiholoske prirode i moze sze lako resiti budi bez brige. :wink:

Citao sam negde o tome, ako se setim javicu ti, sada zurim!
 
wenera:
pazite ovu situaciju!
Problem je poceo od prve devojke.Tek posle 6 meseci smo spavali jer do tada ponos nije hteo da me slusa i jedva sam ga naterao da nekako "udje".Kada je "usao" posle je sve islo normalno(sledeci odnosi).
Sa ovom sadasnjom nesto slicno.Isto sam imao problem u pocetku,doduse resio sam ga vijagrom i posle je islo sve ok,normalno.
Zasto se to desava?
Kada sam bio u Nemackoj pokusao sam da resim problem u javnoj kuci ali samo sam dzabe pukao pare.(25eura)
Nista nisam uradio..

Ma daj, nije to nista. Vas muskarce unisti trema... Samo se opustite.... mada znam da to nije lako. Probaj sa par pica pre odnosa (ali nemoj da se napijes :) )
 
a koliko ti imas godina pa koristis Vijagru? :shock:

Ej bre...nije to za zezanje !!!

Treba da se obratis nekom lekaru(naravno ne ovde na forumu ,molim te...nego u RL)

Imas problem...ali nije neresiv.
 
Ulazi momak u apoteku i kaze: Molim vas imate li nesto protiv vijagre?Apotekarka zbunjeno:Vijagru imamo ali to sto trazite ne postoji.Da li je to za Vas? A, ne, odrovara mladic. Umro nam deda pa ne mozemo da zatvorimo sanduk".
 

Back
Top