Telefonski razgovori - 1000 zašto traže svoje zato!

etotako

Domaćin
Banovan
Poruka
3.568
Da li vam se desilo da se igrate sa nekim gluvih telefona?
u redu, reši se cosmo stila i pređi na stvar... nećeš dobiti honorar...
čitala sam nešto o šizofreniji, pa sam pod uticajem... a valjda sam usamljena večeras pa pričam sama sa sobom...
dobro... da pređemo na stvar

zašto ljudi to rade?
zašto su muškarci grubi?
ili sam ja preosetljiva... dobro, ovo nije o meni, ali počeće tako...

mada se bavim komunikacijama, i meni ponekad izmakne nešto bezveze... recimo, nešto neobjašnjivo... nikako da krenem sa objašnjavanjem... ne umem valjda... a jel može svedočenje kao...?

gospođice etotako, da li ćete govoriti istinu?
da :D

da li ste se večeras javili gospodinu X?
jesam, dva puta,... jednom u 19h, nije bio kod kuće, a drugi put 20 min nakon njegovog poziva na koji se nisam javila

da li ste mu poslali sms?
jesam, nakon neuspelih telofonskih pokušaja lepo sam mu rekla kada ću biti kod kuće da me pozove

da li se on ipak naljutio?
jeste, rekao mi je večeras da mu se javim kada budem imala vremena da se onda lepo dogovorimo da se vidimo jer on neće da se tako juri sa mnom danima (kao prošla 4 dana)

koje je vaše pitanje gospođice etotako?
zašto je bio grub? lepo sam ga zvala... nisam ja kriva što on nije bio kod kuće... naravno da ga neću zvati posle toga! I nije lepo što mi je tako odbrusio, bila sam baš tužna zbog toga.
 
eee moja etotako poznato svima ,,, ima muškaraca i muškaraca ,,, ali normalnih teško --mislim normalnih u smislu održavanja kontakta -- ili ne šiša da te pozove ili te mrcvari pa ne ispušta ni trenutak slobodnog vremena da se nakači na liniju ,,, mada imam i ja taj problem sa ne zvanjem ... tada mu pošaljem poruku ,, za pet min vadim karticu iz tf i ne planiram više da te vidim ,, -- i pazi čuda ,,,mali se javi za devet sekundi ,,, probaj
 
kako ti se,bre,vesicka,javlja kad si izvadila karticu :roll: ...mislis "javlja se",vizija i te fore i sve place:nemoj mi dati otkaz,plz! :lol:
salim se ja malo :wink:
nego,etotako sto se ti nama komplexiras oko nebitnih stvari?! garant je prica u stilu:on bio prezauzet poslednjih 4-5 dana,ti takodje,njega neko iznervirao pa se malko istres'o na tebe,a ti imas 100% PMS i onda te to mnogo vise potreslo nego sto zasluzuje...i tako :? .mislim,ako vam se takvi nesporazumi stalno javljaju i ako se u drugim stvarima ne razumete,onda znas sta ti je ciniti.a,ovo,cujemo se 10 puta na dan-cujemo se 2 puta nedeljno,mislim:who gives a sh*it sve dok mislite jedno na drugo :wink: .mislim,ljudi imaju zivote i pored veze,zar ne? 8)
 
E, pa kako si mogla gospodinu SVEVISNJEM da se ne javis?? :wink:
Inace poznato je da oni niti kapiraju niti vole te nase-igrice......
A , ne znam zasto nisi pokusala na mobilni da ga pozoves, vec samo kuci......?
I ja isto imam sa mojim tih problema...(a i on sa mnom :wink: ) pa stalno gledam da imam mobilni kod sebe...da ne bi ulazili u frku...
ali..desi se....skoknem do komsiluka...ispred zgrade...ne ponesem tel....pa frka...
Ako ti je stalo do njega ...popricajte...dogovorite se ...poizvinjavajte.....izljubite...itd... :wink:
i nemoj mu to vise raditi....pa ce mozda i on biti -sladji- :wink:
 
telefonske igrice i sve ostale vrste infantilnih strategija su pogubne po normalnu vezu.po meni su takodje apsolutna glupost i nikad ih nisam praktikovala :? .mozda sam glupa pa sam povremeno dozvoljavala da me "izdresiraju",mada tesko:muski svet se ne zamara takvim tricarijama,bar ne oni neiskompleksirani za koje je imam sklonost.ali,u svakom slucaju:cifras li se ti previse u mentalnom smislu,natezes i eksperimentises s njim-sve su ti manje sanse da se opustis i uzivas i coveka s kim si zaista upoznas...samim tim i da se stvarno volite :wink:
 
etotako:
da li ste se večeras javili gospodinu X?
jesam, dva puta,... jednom u 19h, nije bio kod kuće, a drugi put 20 min nakon njegovog poziva na koji se nisam javila

da li ste mu poslali sms?
jesam, nakon neuspelih telofonskih pokušaja lepo sam mu rekla kada ću biti kod kuće da me pozove

da li se on ipak naljutio?
jeste, rekao mi je večeras da mu se javim kada budem imala vremena da se onda lepo dogovorimo da se vidimo jer on neće da se tako juri sa mnom danima (kao prošla 4 dana)

koje je vaše pitanje gospođice etotako?
zašto je bio grub? lepo sam ga zvala... nisam ja kriva što on nije bio kod kuće... naravno da ga neću zvati posle toga! I nije lepo što mi je tako odbrusio, bila sam baš tužna zbog toga.


1.ljudi koriste mobilne telefone da bi bili dostupni drugim ljudima kada nisu kuci
2. ako ti je stalo sa nekim neshto da se dogovorish , nazvacesh ga (verovatno)
3.dizanje "cene" sebi, konstantnim ispaljivanjem nekog verovatno ne vodi normalnim medjuljudskim odnosima
4.kad vec ispitujemo granice tudjeg strpljenja verovatno ne bi trebali da budemo iznenadjeni reakcijom nastalom usled gubljenja istog

moj stav :arrow: ljudi previshe kenjaju i jedu gov.na sa tim naravno da ga necu zvati drugi put
naravno da necu telefonirati izmedju 15 i 17 h
naravno da ne treba da ga nazovem samo da chujem glas ( jer bozhe moj josh ce pomisliti da mi je stalo )

mozda kad ljudi krenu neke stvari da rade od srca bez preseravanja, mozda ih oni ostali pochnu tretirati drugachije :roll:
 
etotako:
... da pređemo na stvar

zašto ljudi to rade?
zašto su muškarci grubi?
ili sam ja preosetljiva... dobro, ovo nije o meni, ali počeće tako...
Pa...
TEŠKO JE REĆI ZAŠTO UOPŠTE POSTOJI PROBLEM...
GENERALNO NIJE SVAKOM PARU SUDJENO...
USPEŠNA VEZA...UVEK POČIVA NA POŠTOVANJU I SVOG I TUDJEG VREMENA...
MOŽDA SHVATIŠ DA TI NISI U NAJ SREĆNIJOJ VEZI SA TIM TIPOM...
MOŽDA SHVATIŠ DA SI POGREŠILA AKO TI JE STALO...
MOŽDA YBOG SVEGA TOGA POSTANEŠ LOŠIJI ČOVEK
A MOŽDA SE OSLOBODIŠ I SHVATIŠ DA TVOJA SREĆA NEMA NIKAKVE VEZE SA DRUGIM OSOBAMA...
...SVE TO BUDE SMEŠNO NA KRAJU...
JER SVE ŠTO IMAŠ U ŽIVOTU JE SAMOG SEBE!
VELIKI POZDRAV ZA ETOTAKO, OD SABORCA :wink:
 
raindog:
etotako:
da li ste se večeras javili gospodinu X?
jesam, dva puta,... jednom u 19h, nije bio kod kuće, a drugi put 20 min nakon njegovog poziva na koji se nisam javila

da li ste mu poslali sms?
jesam, nakon neuspelih telofonskih pokušaja lepo sam mu rekla kada ću biti kod kuće da me pozove

da li se on ipak naljutio?
jeste, rekao mi je večeras da mu se javim kada budem imala vremena da se onda lepo dogovorimo da se vidimo jer on neće da se tako juri sa mnom danima (kao prošla 4 dana)

koje je vaše pitanje gospođice etotako?
zašto je bio grub? lepo sam ga zvala... nisam ja kriva što on nije bio kod kuće... naravno da ga neću zvati posle toga! I nije lepo što mi je tako odbrusio, bila sam baš tužna zbog toga.


1.ljudi koriste mobilne telefone da bi bili dostupni drugim ljudima kada nisu kuci
2. ako ti je stalo sa nekim neshto da se dogovorish , nazvacesh ga (verovatno)
3.dizanje "cene" sebi, konstantnim ispaljivanjem nekog verovatno ne vodi normalnim medjuljudskim odnosima
4.kad vec ispitujemo granice tudjeg strpljenja verovatno ne bi trebali da budemo iznenadjeni reakcijom nastalom usled gubljenja istog

moj stav :arrow: ljudi previshe kenjaju i jedu gov.na sa tim naravno da ga necu zvati drugi put
naravno da necu telefonirati izmedju 15 i 17 h
naravno da ne treba da ga nazovem samo da chujem glas ( jer bozhe moj josh ce pomisliti da mi je stalo )

mozda kad ljudi krenu neke stvari da rade od srca bez preseravanja, mozda ih oni ostali pochnu tretirati drugachije :roll:
Da sam na ovu temu pre tebe dosao isto bih napisao, tako da hvala sto si ti to za mene vec odradila :D
Samo bih jos dodao da i taj tvoj decko mozda (a verovatno da da) misli i muci sebe istim pitanjem.
 
Dobro veče :D

spark :D ... nešto slično sam i ja pomislila i rekla tom momku sinoć... slično onom što si ti rekao... možda nam nije suđeno :idea:
a možda i jeste, videćemo... ja stojim iza toga da ga neću zvati, ne zato što sam ljuta, nego zato što on sam mora da oladi glavu i shvati da ga ja jesam zvala... dakle, nisam tako hladna kako je on pomislio

raindog
ponovo me ocrnila... pa zvala sam čoveka na mobilni, baš zato što sam anticipirala da će da poludi jer ga ne zovem... već se neko vreme žali na moju telefonsku apstinenciju... stvar je u tome da on ne shvata ozbiljno taj mobilni telefon, a i ne nosi ga sa sobom... nikad :roll:
nisam htela da pomisli da ga šetam... i baš me je to zabolelo... ostala sam bez teksta... šta ja da mu kažem kad je ćorav pored očiju?!
Niti je on neki zlikovac, niti sam ja... desio se nesporazum, zato sam i rekla da se igramo gluvih telefona... problem je u emociji, a ne u protokolu...
 
peach:
kako ti se,bre,vesicka,javlja kad si izvadila karticu :roll: ...mislis "javlja se",vizija i te fore i sve place:nemoj mi dati otkaz,plz! :lol:
salim se ja malo :wink:
nego,etotako sto se ti nama komplexiras oko nebitnih stvari?! garant je prica u stilu:on bio prezauzet poslednjih 4-5 dana,ti takodje,njega neko iznervirao pa se malko istres'o na tebe,a ti imas 100% PMS i onda te to mnogo vise potreslo nego sto zasluzuje...i tako :? .mislim,ako vam se takvi nesporazumi stalno javljaju i ako se u drugim stvarima ne razumete,onda znas sta ti je ciniti.a,ovo,cujemo se 10 puta na dan-cujemo se 2 puta nedeljno,mislim:who gives a sh*it sve dok mislite jedno na drugo :wink: .mislim,ljudi imaju zivote i pored veze,zar ne? 8)
pa jeste... u pravu si...
sve je tačno... osim pms-a, ali ko da ga imam, ovih dana sam hiperosetljiva :D :cry: :D :cry: :D itd :lol:

problem je što niko od nas dvoje ne voli da se raspravlja i sada je samo pitanje vremena da oboje izduvamo i ponovo komuniciramo :)
 
avesic:
eee moja etotako poznato svima ,,, ima muškaraca i muškaraca ,,, ali normalnih teško --mislim normalnih u smislu održavanja kontakta -- ili ne šiša da te pozove ili te mrcvari pa ne ispušta ni trenutak slobodnog vremena da se nakači na liniju ,,, mada imam i ja taj problem sa ne zvanjem ... tada mu pošaljem poruku ,, za pet min vadim karticu iz tf i ne planiram više da te vidim ,, -- i pazi čuda ,,,mali se javi za devet sekundi ,,, probaj
pa jeste, to je drastična mera kojom možeš da skreneš pažnju nekom ... ali ne možeš je iskoristiti više od jednom... onda moraš da smišljaš drastičnije i drastičnije... zato je to vrlo uzaludan proces...
 
NatasaNatasa:
Cim osete da se neko malo pocima oko njih, oni se naprave vazni i krenu da te dresiraju kao psa ... tako ti je to u zivotu, neko je kerovodja, neko je ker ... pa sta ti zapadne ... nazalost.
ko zna... možda ima i toga... čim sam ga zvala počeo je da me emotivno ucenjuje...

možda je to suština veze, neko ima emotivnu vlast nad tobom... pa to je ok, ali ne treba da je koristiš da činiš neprijatnosti ili da povrediš nekog...
 

Back
Top