mape za warcraft III

ZalePniCa:
Lore:
Igra li ko DotA-u junaci?
Ides li ti na battle net itd...
.

Majstore jel imas originale ili divcu :)
Kako nalazis servere za igranje a da te ne odbiju zbog cdkey-a?
Ja sam se za ut2004 snasao preko all-seeing eyes
I jos jedna stvar mi nije jasna.
Kad igras strategiju preko neta koja kao warcraft zahteva vreme za razvijanje. Kako pocinjete odnosno ti ako se ulogujes nekih pola sata posto su drugi poceli ti si toliko slab da nemas sanse protiv njih???
 
tab503:
ZalePniCa:
Lore:
Igra li ko DotA-u junaci?
Ides li ti na battle net itd...
.

Majstore jel imas originale ili divcu :)
Kako nalazis servere za igranje a da te ne odbiju zbog cdkey-a?
Ja sam se za ut2004 snasao preko all-seeing eyes
I jos jedna stvar mi nije jasna.
Kad igras strategiju preko neta koja kao warcraft zahteva vreme za razvijanje. Kako pocinjete odnosno ti ako se ulogujes nekih pola sata posto su drugi poceli ti si toliko slab da nemas sanse protiv njih???


Vidi ovako, postoji nešto na ovom svetu što se zove Rusi. E sad, ti rusi su smislili da bi bilo lepo kad bi neki entuzijasta podigao svoj server i sam hostovao BESPLATNO. PA oni su to i uradili tako da svi mi sa piratskim CD-jovima možemo da uživamo u mrežnom igran ju.

Što se tiče razvoja i strategije i sl. ja ne igram warcraft mape na net-u! Samo DotA-u!
 
Lore:


Vidi ovako, postoji nešto na ovom svetu što se zove Rusi. E sad, ti rusi su smislili da bi bilo lepo kad bi neki entuzijasta podigao svoj server i sam hostovao BESPLATNO. PA oni su to i uradili tako da svi mi sa piratskim CD-jovima možemo da uživamo u mrežnom igran ju.

Što se tiče razvoja i strategije i sl. ja ne igram warcraft mape na net-u! Samo DotA-u!

DotA je neka skracenica, ili shta?
Nikad nisam igrao dotu, ali me uwek zanimalo shta znachi to "DotA"...
 
Nije to neko si sigurno krakovao igricu zar ne.Jel sam u pravu a :D.Tvoj krak ne valja sad lepo sve da izpoobrises u vezi war crafta i frozen throna pa da skines negde patch 1.21 i neko normalan krak i sve ce da ti radi.Ja neznam gde sam skinuo moj krak ali cu da ti posaljem mejlom ako oces a patch je preveliki :D:D:D:D:D
 
Lore:


Vidi ovako, postoji nešto na ovom svetu što se zove Rusi. E sad, ti rusi su smislili da bi bilo lepo kad bi neki entuzijasta podigao svoj server i sam hostovao BESPLATNO. PA oni su to i uradili tako da svi mi sa piratskim CD-jovima možemo da uživamo u mrežnom igran ju.

Što se tiče razvoja i strategije i sl. ja ne igram warcraft mape na net-u! Samo DotA-u!


Kako da udjem na njihov server? :D :D :D ja nikad nisam cuo za taj jel treba neki krak ili mozda patch?Imam v1.21.
 

Back
Top