SGH E800 - USB data cabel - PC = PROBLEM ! ! !
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: SGH E800 - USB data cabel - PC = PROBLEM ! ! !

Dzontra VoltAmperMetar
    Guest

Podrazumevano SGH E800 - USB data cabel - PC = PROBLEM ! ! !

Imam samsung SGH E800, kupio sam za njega kabal (USB) kojim ga povezujem sa kompom da bih prebacio fotke koje sam nakupio na njemu.....sve zivo moze ali da se prebace slike ne.....jel jos neko imao neko lose iskustvo sa ovim telefonom i da li zna kako da prebacim slike? interesuju me konkretni saveti a ne ono "skini drajvere za njega ili programe" jer sam sve zivo vec radio i ne pomaze..... zelim da razvijem te slike u foto radnji ali ne mogu nikako da ih prebacim na komp i samim tim narezem na disk.... neko ko je to sa ovog modela to uspeo da uradi njegov savet bi mi dobropdosao!!!
    HVALA!!!

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Budi srecan imam X100 pa in to nisam uspeo a kabel je misterija verovatno nisi doibo kao in ja kompatabilni 100%

Dzontra VoltAmperMetar
    Guest

Podrazumevano

zar niko od vas "strucnjaka" nema odgovor??????

Početnik
    Učlanjen
    26.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Dzontra VoltAmperMetar
    zar niko od vas "strucnjaka" nema odgovor??????
    kupi irda ali kvalitetniji radi provereno nabavi gprs data program za e 800 ili e 850

Guest

Podrazumevano Re: SGH E800 - USB data cabel - PC = PROBLEM ! ! !

e probaj sa samsungovog sajta da skines programe ili sa sajta et-mobile to je hrvacki sajt program ima 40mb program je easy gprs i preko tog programa sve radis i uzmi infra red

Guest

Podrazumevano Re: SGH E800 - USB data cabel - PC = PROBLEM ! ! !

Citat Original postavio Anonymous
    e probaj sa samsungovog sajta da skines programe ili sa sajta et-mobile to je hrvacki sajt program ima 40mb program je easy gprs i preko tog programa sve radis i uzmi infra red
    mora preko gprs data NE moze ni jedan drugi softver sve sam probao imao sam sgh e 310 njega sam flesovao pri raznim pokusajima sad imam sgh e 850 isti je softver za e 800 radi samo preko irda instaliras prvo softver od irda pa tek onda easy gprs i pimms file menager

Aktivan član gusha (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

da, definitivno probaj sa irda, usb kablovi sa samsunga su vrlo nekvalitetni, jedino ako znas nekoga ko je dobio kabel u full paketu sa telefonom, znaci originalan...

p.s. dali ti na kablu pise e800 ili e700, posto vecina prodavaca u radnjama prodaje e700 kablove kao univerzalne za sve modele?

Dzontra VoltAmperMetar
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio gusha
    da, definitivno probaj sa irda, usb kablovi sa samsunga su vrlo nekvalitetni, jedino ako znas nekoga ko je dobio kabel u full paketu sa telefonom, znaci originalan...

p.s. dali ti na kablu pise e800 ili e700, posto vecina prodavaca u radnjama prodaje e700 kablove kao univerzalne za sve modele?
    kupio sam u romingu kabal za e800 i nikako nije hteo sliek da prebaca samo smsove i propustene pozive i imenik..inace koji irda da kupim.....postoji jedan sad ne znam tacno naziv i vise o njemu znam da je u romingu 1700 a u tc na konjarniku 900 stim sto sam u tc na konjarniku isprobao taj IR kabal i nije funkcionisao....tj prebacivao je kao slike i kad dodje do kraja izbaci neki erorr i ceo posao uzaludan..... ako moza neka preporuka biobih zahvalan veoma jer su me vec zivci popustili i hteo sam da prodam fon....

ps. svi saveti tipa vidi nesto na samsungovom sajtu su nepotrebni jer nema sta nisam gledao dakle kabal ne funkcionise..... idemo na oopciju infra red za koju sam takodje citao po nekim casopisima da je nemoguca misija no vidim nekima uspeva pa svaki savet je korisan po tom pitanju!

Dzontra VoltAmperMetar
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Dzontra VoltAmperMetar
    Citat Original postavio gusha

kupio sam u romingu kabal za e800 i nikako nije hteo sliek da prebaca samo smsove i propustene pozive i imenik..inace koji irda da kupim.....postoji jedan sad ne znam tacno naziv i vise o njemu znam da je u romingu 1700 a u tc na konjarniku 900 stim sto sam u tc na konjarniku isprobao taj IR kabal i nije funkcionisao....tj prebacivao je kao slike i kad dodje do kraja izbaci neki erorr i ceo posao uzaludan..... ako moza neka preporuka biobih zahvalan veoma jer su me vec zivci popustili i hteo sam da prodam fon....

ps. svi saveti tipa vidi nesto na samsungovom sajtu su nepotrebni jer nema sta nisam gledao dakle kabal ne funkcionise..... idemo na oopciju infra red za koju sam takodje citao po nekim casopisima da je nemoguca misija no vidim nekima uspeva pa svaki savet je korisan po tom pitanju!
    jos nesto ja sam fon kupio u nemackoj u orginal pakovanju naravno i kabal se ne dobija....

Početnik
    Učlanjen
    26.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

usb uda101
    sifra proizvoda 2100237
    usb to irda adapter
    uvoznik PAKOM AD Rajiceva 12. Nis
    to jedino pise druge oznake nema ostavi mail jos jedino da ga slikam pa kupi po fotografiji
    deluje malo kvalitetniji od ostalih ali isto kinez

Slične teme

1. data kabl za nokiu-problem!
    Autor lerdi u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 13.05.2006., 00:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •