BURMA
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: BURMA

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano BURMA

Ljudi, sta da radim?
    Moze li da se kupi neki prsten koji mi se dopada umesto burme ili mora da bude burma?
    I jel' moram ja to da nosim uopste? :?

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

jao bre mi cemo da te ucimo kako ces da se udajes!
    ja nemam burmu jer sam se udala na brzinu a htela sam nesto originalno pa smo odlozili kupovinu za posle.a posle je bilo vaznijih stvari,koje su nam pruzale vise zadovoljstva(qrve i kocka npr )pa evo me udata vec 3 god i nemam burmu.big deal bez burme me i dalje muvaju frajeri haha misle da je slobodno

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma kupis sta ti se svidja
    evo moja je od belog zlata i nije konveksna nego konkavna i uopste ne lici na burmu ali meni bas odgovara
    valjda je bitan feeling kad je stavis i kazes : e to je to
    u svakom slucaju ako resis da je kupis, zdravo da je nosis sto kazu komse pazarci :wink:

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BURMA

pa to je neki znak da se zna da si udata. i da tebe podseti hahahah kad krenesh da svrljash
    ima neke platinaste ili belo zlato burme, nisu okrugle nego kao mnogougao, ne vidi se to ali se dobija efekat.....meni su malo napadne ali lepo bljeshte...meni je bolja diskretna

konveksna konkavna kako to

sanja
    Guest

Podrazumevano

istetovirajte burme.
    nema sanse da ih izgubite, zaboravite ili skinete.
    provereno :wink:

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio divlja u srcu
    Ljudi, sta da radim?
    Moze li da se kupi neki prsten koji mi se dopada umesto burme ili mora da bude burma?
    Ej divlja, pročitala sam i ranije da ne voliš prstenje pa da ti je zato bedak zbog burme, ali sam nekako zaklključila da si jako ponosna osoba pa mislim da ćeš od svih prstenja na ovom svetu, ovakvih ili onakvih voleti jedino taj svoj i mislim da ti uopšte neće smetati... Pogotovo ako izgravirate na njima nešto romantično i samo vama jasno :wink:

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

sto ljudi-sto cudi! i sto bi morala da se nosi burma uopste? znam mnoge koji je nose pa to nema nikakvog "efekta" na njihovo slobodnjikavo ponasanje.s duge strane,gomila happy brakova sa burmama u nekom budzaku. :? eto,moji-zivi primerrekjuce im bila 37. godisnjica braka,a batalili burme posle par meseci braka (caletu se zakacio prst kad je cackao nesto oko kola onako nestrucan,pa mu je to bio dobar izgovor za "meni ovo cudo smeta a i musko s prstenom-seljacki,brate",a keva se nagojila tako da bi za ovo vreme trebalo jedno 5 puta da ju je prosirivala )
    da,inace,upoznala sam jednog tipa koji ladno NIJE ozenjen,a nosi onu najvecu crkvenjak burmu,s objasnjenjem:znas ti kako mene ribe salecu zbog ovog!misle-ozenjen baja:vredi,a garant ima i para :?
    ako se ikad budem udavala,u sta cisto sumnjam :x ,ima da nabacimo i on i ja neke neobicne prstencice,bitno je da budu unikatni i identicni
    e,da i ono s tetoviranjem burme mi je skrooooz 8) ,samo ne znam kako to prolazi pri crkvenom obredu vencanja :?

Zainteresovan član banchi (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Ljudi, sta da radim?
    Ma kupi šta ti odgovara, šta ti se svidja, ne mora da se nosi, ali da taj čin ispoštuješ možda ne bi bilo loše da kupiš neki prsten koji se tebi svidja.
    Mi smo gledali u Zlatari Majdanpek i šlogirali se, za dve burme kod njih treba skoro 50.000 din
    Ko zna gde ima da se kupe kvalitetne burme a po normalnijoj ceni? :wink:

sanja
    Guest

Podrazumevano

to za tatoo "burme", pitacu komsiju, on i zena su to uradili. ne znam jel bilo crkveno vencanje, nisu u tom fazonu, a za opstinsko burme i niko ne trazi.

volim svoju burmu, birala sam je da mi bude lepa i laka za nosesnje, moj muz je ne nosi i to mi ne smeta uopste. ali kad sam ovo dvoje komsija videla sa tatoom na prstu, i pitala sta je, cool su odgovorili "sve ostalo se skida, ovo je vecno" i bas su mi bili simpaticni.

vazna je ljubav, i nju treba cuvati i negovati u braku, uz razumevanje, toleranciju i sve ostale zivotno bitne stvari. prsten ili mindjusa, slovo na papiru, sta to menja?

Zainteresovan član banchi (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio banchi
    Ljudi, sta da radim?
    Ma kupi šta ti odgovara, šta ti se svidja, ne mora da se nosi, ali da taj čin ispoštuješ možda ne bi bilo loše da kupiš neki prsten koji se tebi svidja.
    Mi smo gledali u Zlatari Majdanpek i šlogirali se, za dve burme kod njih treba skoro 50.000 din
    ISPRAVLJAM SAMU SEBE NIJE U ZLATARI MAJDANPEK NEGO U ZLATARNI CELJE U MERKATORU!!!
    (KO RADI TAJ I GREŠI)

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Burma je simbol ''braka'' zato se i nosi .... ali nije obavezno.

sanja
    Guest

Podrazumevano

pred svadbu smo stosta pronalsi bas preko neta.
    pogledaj www.burme.com
    zlatar andrejevic (bulevar) ima sjajan izbor.

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ?
    pa to je neki znak da se zna da si udata. i da tebe podseti hahahah kad krenesh da svrljash
    ima neke platinaste ili belo zlato burme, nisu okrugle nego kao mnogougao, ne vidi se to ali se dobija efekat.....meni su malo napadne ali lepo bljeshte...meni je bolja diskretna

konveksna konkavna kako to
    ispupcena ili izdubljena, nego meni lakse konveksna i konkavna za izgovor, olenjila se nesto u zadnje vreme
    a za platinu, imas pravo i meni se strasno svidjaju i sigurno kad se budem sledeci put udavala bice platina

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mojra
    ispupcena ili izdubljena, nego meni lakse konveksna i konkavna za izgovor, olenjila se nesto u zadnje vreme
    a za platinu, imas pravo i meni se strasno svidjaju i sigurno kad se budem sledeci put udavala bice platina
    kako udubjlena? kao cev presecena na pola pa oko prsta?

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio majcheki

Ej divlja, pročitala sam i ranije da ne voliš prstenje pa da ti je zato bedak zbog burme, ali sam nekako zaklključila da si jako ponosna osoba pa mislim da ćeš od svih prstenja na ovom svetu, ovakvih ili onakvih voleti jedino taj svoj i mislim da ti uopšte neće smetati... Pogotovo ako izgravirate na njima nešto romantično i samo vama jasno :wink:
    Tu si u pravu :wink: , al' moram da nadjem neki koji mi se mnooogoo svidja!
    Ljudi, gde ima lepog prstenja, da krenem u potragu?!
    Iskreno, ne volim zuto zlato i volim starinski nakit, mozda antikvarnice, a?

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ne moras da ides u antikvarnice. Vecina, d ne kazem svaka zlatara ima za svakoga po nesto. Ja sam dobila na poklon prsten koji izgleda kao da je prilicno star. Cak i zlato ima taj starinski sjaj, onu patinu vjecnosti, a safircic dopunjuje takav izgled. A pouzdano znam da je nov i da je kupljen u zltari. Sigurna sam da u Bg ima dovljno zlatara koje imaju odlican izbor. Vjruj mi, iako je skupo, jeftinije je nego u antikvarnicama. Tako da se ne sekiras. Javi sta si uradila, kako je sve proslo, trebace mi savjeti... Uskoro ops: SRECNO!!!

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ?
    aha, oblik je takav, ali je sasvim blago izdubljeno, moras bas da pogledas jer je u pitanju mozda milimetar razlike izmedju srednjeg i donjeg i gornjeg dela, interesantna je

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Ljudi, sta da radim?
    Znam ja znam ja
    U Turskoj!
    U Bodrumu u Golden centru - Versaćeovi modeli (ja se nešto samo za to hvatala, bože bože) - u bescenje - do 200 jura itekakavi prstenovi! (Ne klasične burme, ima i toga al nisam se zadržavala)
    Dakle, jedan mali suptilni prsten zlatni sa biserom i listićem (dvokraki, baš kakav ja nosim) je bio, posle njihovog obaranja cene - 80 jura
    Znači, Turska 8)

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Ljudi, sta da radim?
    Znam ja znam ja
    U Turskoj!
    U Bodrumu u Golden centru - Versaćeovi modeli (ja se nešto samo za to hvatala, bože bože) - u bescenje - do 200 jura itekakavi prstenovi! (Ne klasične burme, ima i toga al nisam se zadržavala)
    Dakle, jedan mali suptilni prsten zlatni sa biserom i listićem (dvokraki, baš kakav ja nosim) je bio, posle njihovog obaranja cene - 80 jura
    Znači, Turska 8)

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Mislim...dijamnti pravi, sa sertifikatom, uz mogućnost zamene kad ti dosade i kupoprodajom u 4 oka - razmena energije i te fore....uh :wink:
    Jel znate da se dijamant ne vidi na aerodormskim skenerima?
    Kad negde begaš, dakle, samo dijamante i tutanj

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Znaci da idem u Tursku za prsten?

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Turska, Tunis ili Egipat ... ljudi su rodjeni da prave dobar nakit

Veoma poznat limunada (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    646

Podrazumevano

Znaci da idem u Tursku za prsten?
    Ma prvo odes na medeni mjesec,a onda burma... :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Ljudi, sta da radim?
    Draga evo ja moju prodajem..koji ce mi andrak...daj 100 evra i nosi je ko i ja u kutijici dosad...

Slične teme

1. burma belo zlato/kako ocistit?
    Autor sunny55 u forumu Arhiva
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12.08.2007., 15:14
  2. Burma
    Autor kandela u forumu Žene
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.12.2005., 12:43

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor