...Batine...da ili ne ?

''Uzmesh macolu, mlatnesh cho'eka po sred bronzina i ne'a vishe problema...''

________________________
macola-valjda neshto kao chekic
bronzin-glava (koriste se josh izrazi poput ''bocun, bidon, badanj'' :lol:

Eto tako prichaju seljaci u mojoj ''dragoj'' Crnoj Gori :roll: :roll: :roll:
 
batine reshavaju probleme samo medju klincima, mada postoje ljudi koji se ne razlikuju od klinaca i kojima bi neshto samo batinama mogao objasniti.
siliti se ne volim niti sam ikad voleo, uglavnom sam se branio od drugih.
 
Lanfear:
''Uzmesh macolu, mlatnesh cho'eka po sred bronzina i ne'a vishe problema...''

________________________
macola-valjda neshto kao chekic
bronzin-glava (koriste se josh izrazi poput ''bocun, bidon, badanj'' :lol:

Eto tako prichaju seljaci u mojoj ''dragoj'' Crnoj Gori :roll: :roll: :roll:

:) ili one prijetnje tipa: "alo mali saka,nos,patos jel' kapiras?" :D
 
nikad se nisam bi ni sa kim. nisam ni imao zasto :)
uglavnom kada neko uspe da me iznervira (sto se veoma retko i tesk desava) razderem se na njega, ali nekako rezeci, ebem li ga kako, bitno da se lik izbechi i odmakne nekako pogubljeno, tako da ni nemam potrebe da ga bijem :D
sta cu kad sam strasan....(i gromoglasan:)
 
"Just, don't push me to the Dark Side...:mrgreen:"

@Peruzzi
Samo pokazes zube i svi tajac odma, a?
62.gif
 
spring_storm:
Koliko puta i da li ste se uopste nekada potukli sa nekim i zbog cega ? Sta mislite o resavanju sukoba i problema na takav nacin ?


uvek idem na to da eskiviram tuchu, josh mi se pre mesec dana zavrshilo sudjenje i dobio sam uslovnu(zbog muchenja) tako da....


ne diram te ne diraj me i krajjj....mrzim istripovane leekove :x ...uhhhhhh i mrzim kad mi neko kaze JELI SHTA ME GLEDASH!!!!
ja pored ovoliko istripovanih klinaca i ovim mojim zivcima ako izdrzim godinu dana da se ne pobijem sa nekim ili tako neshto...sve vas chastim picem!
 
Peruzzi:
nikad se nisam bi ni sa kim. nisam ni imao zasto :)
uglavnom kada neko uspe da me iznervira (sto se veoma retko i tesk desava) razderem se na njega, ali nekako rezeci, ebem li ga kako, bitno da se lik izbechi i odmakne nekako pogubljeno, tako da ni nemam potrebe da ga bijem :D
sta cu kad sam strasan....(i gromoglasan:)

uh shto ja volim te shto vataju na galamu :twisted:
uhhh... :twisted:
 
d4ch4:
spring_storm:
Koliko puta i da li ste se uopste nekada potukli sa nekim i zbog cega ? Sta mislite o resavanju sukoba i problema na takav nacin ?


uvek idem na to da eskiviram tuchu, josh mi se pre mesec dana zavrshilo sudjenje i dobio sam uslovnu(zbog muchenja) tako da....


ne diram te ne diraj me i krajjj....mrzim istripovane leekove :x ...uhhhhhh i mrzim kad mi neko kaze JELI SHTA ME GLEDASH!!!!
ja pored ovoliko istripovanih klinaca i ovim mojim zivcima ako izdrzim godinu dana da se ne pobijem sa nekim ili tako neshto...sve vas chastim picem!
Hehe dobar si... i ja bih poludeo ali mene retko ko dira i sme nesto da mi "kaze" :wink:
 
POP Mare:
d4ch4:
spring_storm:
Koliko puta i da li ste se uopste nekada potukli sa nekim i zbog cega ? Sta mislite o resavanju sukoba i problema na takav nacin ?


uvek idem na to da eskiviram tuchu, josh mi se pre mesec dana zavrshilo sudjenje i dobio sam uslovnu(zbog muchenja) tako da....


ne diram te ne diraj me i krajjj....mrzim istripovane leekove :x ...uhhhhhh i mrzim kad mi neko kaze JELI SHTA ME GLEDASH!!!!
ja pored ovoliko istripovanih klinaca i ovim mojim zivcima ako izdrzim godinu dana da se ne pobijem sa nekim ili tako neshto...sve vas chastim picem!
Hehe dobar si... i ja bih poludeo ali mene retko ko dira i sme nesto da mi "kaze" :wink:
To je zato sto si ti od onih koji kazu "Sta me gledas?" :lol:
 
POP Mare:
d4ch4:
spring_storm:
Koliko puta i da li ste se uopste nekada potukli sa nekim i zbog cega ? Sta mislite o resavanju sukoba i problema na takav nacin ?


uvek idem na to da eskiviram tuchu, josh mi se pre mesec dana zavrshilo sudjenje i dobio sam uslovnu(zbog muchenja) tako da....


ne diram te ne diraj me i krajjj....mrzim istripovane leekove :x ...uhhhhhh i mrzim kad mi neko kaze JELI SHTA ME GLEDASH!!!!
ja pored ovoliko istripovanih klinaca i ovim mojim zivcima ako izdrzim godinu dana da se ne pobijem sa nekim ili tako neshto...sve vas chastim picem!
Hehe dobar si... i ja bih poludeo ali mene retko ko dira i sme nesto da mi "kaze" :wink:


ma uvek se nadje neka budalla. :wink:
 
Dah_andjela:
Lanfear:
''Uzmesh macolu, mlatnesh cho'eka po sred bronzina i ne'a vishe problema...''

________________________
macola-valjda neshto kao chekic
bronzin-glava (koriste se josh izrazi poput ''bocun, bidon, badanj'' :lol:

Eto tako prichaju seljaci u mojoj ''dragoj'' Crnoj Gori :roll: :roll: :roll:

:) ili one prijetnje tipa: "alo mali saka,nos,patos jel' kapiras?" :D
:lol: moze i tako :wink:
 
Poslednji put sam se tukao u 4. razredu osnovne i jos jednom pre toga... :oops: Sebe smatram anti-fighterom, UVEK sam ja onaj koji razdvaja i obicno ja popijem najvise batina u tim situacijama!!! :lol: :cry: :x
Zato me i respectuju vecina mojih prijatelja...
Imao sam zelju nekoliko puta da iznabadam neke likove, ali obincno izbrojim do 3 i iscooliram, jedina osoba koja moze da me gurne preko granice je moj stariji brat...
U poslednjih 3-4 dana sam mogao nekoliko puta da se pobijem sa njim, ali ono bas do krvi...feget me namerno provocira!!! :shamed:
 
IH ja sam onaj tip koji se pobije jednom i neiko ga posle ne dira..hehehe....u osmom do krvi.....davno bilo..posle toga niko ne sme da me pipne...ali ja se ne kurcem..znate ona fora kao povucen tip koji polomi pitcku onome koga napadne
 
Shinoda:
Poslednji put sam se tukao u 4. razredu osnovne i jos jednom pre toga... :oops: Sebe smatram anti-fighterom, UVEK sam ja onaj koji razdvaja i obicno ja popijem najvise batina u tim situacijama!!! :lol: :cry: :x
Zato me i respectuju vecina mojih prijatelja...
Imao sam zelju nekoliko puta da iznabadam neke likove, ali obincno izbrojim do 3 i iscooliram
, jedina osoba koja moze da me gurne preko granice je moj stariji brat...
U poslednjih 3-4 dana sam mogao nekoliko puta da se pobijem sa njim, ali ono bas do krvi...feget me namerno provocira!!! :shamed:
Isti ja, kad se potpuno iznerviram mogu da izudaram koga hoces, ali u rolku od 3 sec. da pocne tuca! Ne mogu ja ladno da stanem pored nekoga i udarim ga pesnicom (isto kao i on mene) samo da bih mu vratio za nesto sto je bilo juce :roll: I na ovom svetu samo jedno dete postoji kojeg bi pojeo samo da mi da neki razlog :x A vec sam zapocinjao tucu sa njim pa me razdvoje i sl. Joooooj najebacu ti se majke jednog dana, svinjo jedna debela!!!!!!! :x :x :x Sva sreca pa smo se raspustili, ali zivi on u blizini...
Mada ja i da se pobijem sa nekim nisam bas siguran da bih ga ugazio :oops: ...
 
Hmmmm... Izgleda da nisam pravi za ovu temu...
Iskreno tukao sam se jako puno...
Mada sam samo jednom u zivotu ja zapoceo tucu, ostalo su zapocinjali drugi, a ja sam se samo branio... :twisted:
*egi ga kada nikada necu da precutim kada je neko kreten... Mada gledam da izbegnem tucu kada je to moguce. Ali ako vec dodje do konflikta onda nema nazad...
 
inspirion:
poslednji put sam se tukao pretprosle sa izbacivacima.
Bilo je luuudddooooo :P
E sad me podseti...moja najludja zamisao
Prosle godine sam na jednom splavu hteo da prebijem gorilu koji pusta ljude zato sto nije hteo da pusti mene i ortaka. Ja sam rekao ja cu njega da razbijem a posle sto ce mozda mene ove ostale gorile pored da prebiju *******... Ipak me drug odgovorio od toga :x
 

Back
Top