LAŽ.......

Felerična

Ističe se
Poruka
2.381
Istina postoji.....može se izmišljati samo laž....

Koliko ste iskreni u životu, i koliko se i da li se koristite lažima.....da li nekada lažete zato što morate ili lažete kao neki ljudi iz mog okruženja bey potrebe samo da bi bili drugima interesantni pa izmišljaju raznorazne priče...a ima i onih koji lažu tako da ponekad pomislim da i oni veruju u to što kažu....
Vaša iskustva.......
 
Ne volim laži i ljude koji se bave lažima.
Uvek sam iskrena i mogu reći da me to najčešće skupo košta.
U mom poslovnom okruženju (životnom manje-više), ljudi lažu na kile tj. tone.
To je strašno.
Istina uvek izađe na videlo ma koliko vremena prošlo.
Gde li su nestale ljudske vrednosti poput iskrenosti i dobrote?!?!
 
ma i ja isto...zato sam inace vrlo cutljiva sa ljudima koje ne znam.ali ponekad mi se omakne.
uglavnom ne lazem...osim ako znam da ce to povrediti pa ako je bezazlena stvar ja malo slazem.
 
Trudim se da ne lažem. Kada sam bila mala lagala sam mnogo, ali me je prošao taj period. Inače znam dobro da lažem, ako treba. Odlična sam u smišljanju najrazličitih opravdanja.
No tu svoju sposobnost držim čvrsto vezanu
za svaki slučaj, ma koliko dobra bila, u laži su noge samo naizled i kratko duge...
 
guda:
Queen_:
Da, lažem kad je neophodno, cilj opravdava sredstvo 8) :lol: :lol:

mrzim bolesno ambiciozne koji su nuzno beskrupulozni :evil:

Prezirem laz :evil:

Slušaj, ne moramo da se vređamo- samo mi reci da ti nikad nisi izgovorila ni najmanju, bezazlenu laž? I ko ovde priča o ambicioznosti?
Ja sam samo bila iskrena- da, desilo se da slažem roditelje kad sam prošlu noć došla kući, da slažem na poslu da sam bila bolesna, a nisam, da slažem mužu da sam haljinu platila 50, a ne 70 evra i tako to. Baš sam beskrupulozna
 
ja bas ne umem da lazem...sem kad sam opasno prinudjena...i to sto rece kraljica kupim haljinu od 70€ a smislim da kazem da je jeftinija a ne mogu bre nego sve radim da me on ne pita koliko kosta...volela bih da umem vise da lazem.ok lazem klijente kako ce krema da ih podmaldi 10 god. :lol: ma ni to
 

Back
Top