Grafiti

zox6385

Primećen član
Poruka
766
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?
 
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

Ko da pocne da preuzima mere?! Kostunica?!
 
ma, niko ne negira niti ignorise ispade tih celavih pacenika...ali to su pojedinacni slucajevi (za posmatranje)...
u svakoj zemlji ti imas takve grupe debila koje drzava drzi pod kontrolom kada vec ne moze da ih kompletno unisti...

Zox, ja znam da ti je, kao komunisti, tesko to da shvatis, ali u demokratskim zemljama niko se bez dokaza ne moze osuditi ni za sta...
nije dovoljno sto ja znam da je neko skins, nego moram da imam dokaze da radi nesto protiv zakona...
 
Sttttvarno...fasizam u Srbiji...
Mislim, par svastika i ajmo na sva zvona kako je Srbija ogrezla u fasizam.
Ne ignorisu nasi politicari tako nesto, ali u Srbiji ne cvetaju ruze pa da se sad oni nesto specijalno bakcu svim i svacim.
 
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

A sta bi ti da se preduzme!
Da nas sve pohapse!
Ko ti daje pravo to da trazis?
Kao sto ti mozes da se zalazes za sta oces tako mozemo i mi?
Cuo sam ovde da si komunista. I jel oces da budes uhapsen.

Tako su mlade demokrate pocele da pustaju svoja muuuu... i da prekrecuju te grafite.
E pa nece to tako moci.
Ja njima za svaki prekrecen napisem po 10 novih.

SRBIJA SRBIMA!
NAPOLJE SA ROMIMA
88
 
...a zasto CIKLONU jedan? Romi su tako bezopasni - nikad nikom ne prave krupne probleme, zive od danas do sutra, pevaju i vesele se zivotu... pre par dana sam u samousluzi srela Romkinju kojoj je mesar dao neke kosti besplatno a ona je sva sijala od srece - ja ne znam sta treba da mi se desi u zivotu da bih bila toliko sretna
...hajde procitaj od Maksima Gorkog neku pripovetku o Romima - skoro ceo zivot je proveo druzeci se sa njima - mozda promenis misljenje
 
migud:
Sttttvarno...fasizam u Srbiji...
Mislim, par svastika i ajmo na sva zvona kako je Srbija ogrezla u fasizam.
Ne ignorisu nasi politicari tako nesto, ali u Srbiji ne cvetaju ruze pa da se sad oni nesto specijalno bakcu svim i svacim.
Ja opet kazem,cim ja imam ortaka Edina,idem kod Muje na sarajevski burek a sef mi se zove Vjekoslav niko ne mora da se sekira zbog fasizma i sovinizma u Srbiji...
 
dopuna:
njima ne treba da se bave politicari nego policija...

kad nemaju sta da rade, umesto da maltretiraju posten svet u stilu "dobrovece, vozacku i saobracajnu" ili "licne karte, molim vas", lepo naprave raciju na neko mesto okupljanja skinsa, nadju im "nedozvoljene supstance" ili tako nesto, i malo im pokazu kako fasizam funkcionise u praksi...
 
CIKLON B:
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

A sta bi ti da se preduzme!
Da nas sve pohapse!
Ko ti daje pravo to da trazis?
Kao sto ti mozes da se zalazes za sta oces tako mozemo i mi?
Cuo sam ovde da si komunista. I jel oces da budes uhapsen.

Tako su mlade demokrate pocele da pustaju svoja muuuu... i da prekrecuju te grafite.
E pa nece to tako moci.
Ja njima za svaki prekrecen napisem po 10 novih.

SRBIJA SRBIMA!
NAPOLJE SA ROMIMA
88


Treba te hitno hospitalizovati, a pre toga odvesti u Ausvic-Brikenau da vidis da su tamo patili milioni ljudi samo zato sto su druge nacije. Mislim da je kod tebe u pitanju nesrecno detinjstvo.
 
CIKLON B:
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

A sta bi ti da se preduzme!
Da nas sve pohapse!
Ko ti daje pravo to da trazis?
Kao sto ti mozes da se zalazes za sta oces tako mozemo i mi?
Cuo sam ovde da si komunista. I jel oces da budes uhapsen.

Tako su mlade demokrate pocele da pustaju svoja muuuu... i da prekrecuju te grafite.
E pa nece to tako moci.
Ja njima za svaki prekrecen napisem po 10 novih.

SRBIJA SRBIMA!
NAPOLJE SA ROMIMA
88

Немој да се палиш на Зокс-а, он је стара комуњара а
комуњаре су 100 пута горе од фашиста.
Али, ја ту сада имам један мали проблем, Ти нападаш
Цигане - а ја их веома волим. Ево зашто,
Цигани су освојили по мом мишљењу највећи ниво
СЛОБОДЕ - они су потпуно
независни од материјалних добара, они не желе да поседују, они желе да играју,
певају и путују, ТО ЈЕ ЗА МЕНЕ ВРХУНАЦ СЛОБОДЕ И БОЕМИЈЕ.
Имају својих врлина, али и великих мана, па стога
баш и немам неке пријатеље међу њима.
Ми ту имамо проблем са "западом" јер они желе да Србе прогласе да су Цигани, а то је
рецепт који смо ми гледали 60 година.
 
Izgleda da vas zanimaju cigonje i moj problem sa njima.
Izgleda da ste pogledali par filmova od ciganskog PR-a Kusturice.

Na ulicama Srbije ovi se ne ponasaju bas tako, kako ih zamisljate. Jos od kad su dosli na balkan naegde za vreme turaka, Romi su ucestvovali u tirskim odredima " basibozlucima" zajedno sa cerkezima i jos nekima. Ti su odredi sluzili da obavljaju najprljavije poslova za tursku kao sto su klanja, silovanja i sl. U isto to vreme cigani su bili jako cenjeni strucnjaci za nabijanje na kolac te su i to radili kao honrarni posao za turke.

Danas Cigonje zive na nas racun!
Ova bagra moze da dobija stanove u zamenu za 4 kile lima i kartona u kome zive na teritoriji gradskog zemljista a koje nemaju papire.
Oni su izvor zaraznih bolesti koje mogu preneti nasem stanovnistvu posebno ako odlaze a odlaze kod istog lekara, ginekologa i sl.
Danas zive od kradje i prevara sto im je osnovni zanat. Bave se prodajom sopstvene dece, ne retko ih sakateci radi prosjacenja i sl.

Kako Madjari i druge manjine mogu normalno da zive u cistom i bave se postenim poslom a jedino cigani nisu to u stanju.

KO GOD SMATRA DA JE NJIHOV NACIN ZIVOTA ISPRAVAN NEKA PROVEDE PAR DANA SA NJIMA I VIDECE KO SU ROMI...
 
CIKLON B:
Danas Cigonje zive na nas racun!
Ova bagra moze da dobija stanove u zamenu za 4 kile lima i kartona u kome zive na teritoriji gradskog zemljista a koje nemaju papire.
Oni su izvor zaraznih bolesti koje mogu preneti nasem stanovnistvu posebno ako odlaze a odlaze kod istog lekara, ginekologa i sl.
Danas zive od kradje i prevara sto im je osnovni zanat. Bave se prodajom sopstvene dece, ne retko ih sakateci radi prosjacenja i sl.

a jesi ti svestan da si ti zarazhen u glavu? od kog ti je to ginekologa?

gde si video da romi dobijaju stanove u zamenu za 4 kile lima ili kartona? shta mlatarash? gde si ti video rome da idu kod redovnog lekara? ja to nikad nisam video. i ne zhive uglavnom od kradja i prevara, uglavnom zhive od prosjachenja i preprodavanja gluposti kao shto je gvozhdje, ne znam kako je u gradu, ali na selu znam da je ovako kako kazhem. ne pamtim da sam ikad chuo da su nekog opljachkali. za gradove se zna, vidim i u novinama slike il imena pa se vidi da i romi umeju opljachkati, a to je zato shto su im u gradu daleko manje mogucjnosti da se bave nechim poshtenijim.

naravno da romi nisu u redu ovakvi kakvi su.
al razmisli malo zashto je to tako.
jel to zato shto oni vole da zhive prljavo i jadno?
il je to zato shto ih okolina ne podnosi i diskriminishe?
 
Joj ljudi,pustite Rome,imaju oni svoje probleme,a mi imamo svoje.Nemam nista protiv njih i ne vidim zasto trosite energiju na njihovu zajednicu koja zivi ovako kako zivi vec vekovima.Ja licno gotivim filmove Dzima Dzarmusa(covek je ciganin :idea: ).A sto se prljavstine tice,svi bi mi smrdeli kad se ne bi kupali,svi bi mi bili lopovi kada bi krali,svi bi bili prostaci kada bi psovali...
 
cumulonimbus:
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

Ko da pocne da preuzima mere?! Kostunica?!

Pa naravno ne on.Kostunica onim svojim jednim vrljavim okom na to gleda sa simpatijama,pa on je veci desnicar od svog javnog prikazivanja!Da ovaj narod ima malo mozga uzeo bi stvari u svoje ruke i tom olosu bi dao sta zasluzuju!
 
Nexus 6:
ma, niko ne negira niti ignorise ispade tih celavih pacenika...ali to su pojedinacni slucajevi (za posmatranje)...
u svakoj zemlji ti imas takve grupe debila koje drzava drzi pod kontrolom kada vec ne moze da ih kompletno unisti...

Zox, ja znam da ti je, kao komunisti, tesko to da shvatis, ali u demokratskim zemljama niko se bez dokaza ne moze osuditi ni za sta...
nije dovoljno sto ja znam da je neko skins, nego moram da imam dokaze da radi nesto protiv zakona...

Ja kao komunista vrlo dobro znam kako funkcionise LIBERALNA demokratija,samo se sa njom NE SLAZEM!To je jedan licemeran sistem!Ja sebe isto smatram demokratom!
 
zox:
cumulonimbus:
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

Ko da pocne da preuzima mere?! Kostunica?!

Pa naravno ne on.Kostunica onim svojim jednim vrljavim okom na to gleda sa simpatijama,pa on je veci desnicar od svog javnog prikazivanja!Da ovaj narod ima malo mozga uzeo bi stvari u svoje ruke i tom olosu bi dao sta zasluzuju!

Pa da, vi komusnisti ste navikli na takve metode....al proslo je vase nesrecno vreme i nikad se u Srbiju vasa diktatura nece vracati :!:

A Kostunicu mozete samo da mrzite, ne tvrdim da je sjajan kao ni njegova stranka, al kakvih sve ima on je extra...

I zaebi nas vise sa tvojim komunistima...oni su nas i doveli dovde...

"Orasi su kao komunjare - tesko padaju bez motke!"
 
zox:
cumulonimbus:
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

Ko da pocne da preuzima mere?! Kostunica?!

Pa naravno ne on.Kostunica onim svojim jednim vrljavim okom na to gleda sa simpatijama,pa on je veci desnicar od svog javnog prikazivanja!Da ovaj narod ima malo mozga uzeo bi stvari u svoje ruke i tom olosu bi dao sta zasluzuju!


Mislim da sto Kostunica misli, radikali kazu. Dosta mi je fasista!
 
Zox, imas onaj film sa Svarcenegerom kad glumi sovjetskog policajca, pa dodje u Ameriku gde mu objasnjavaju da "ovde i olos ima ljudska prava"

e, pa pre bih voleo da svi imaju prava, nego samo politicka oligarhija komunizma...
 
crni djordje:
Ja licno gotivim filmove Dzima Dzarmusa(covek je ciganin :idea: ).

"dead man" so johny dep-om je zakon 8)
a jel znash kako se zove onaj film u kojem se pojavljuje indijanac na krovu zgrade i hocje da prebije neke tipove shto su ubili goluba? znam da je dzarmushev a samo to sam video.....
e da, jesi nashao onog tipa? :)
 
CIKLON B:
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

A sta bi ti da se preduzme!
Da nas sve pohapse!
Ko ti daje pravo to da trazis?
Kao sto ti mozes da se zalazes za sta oces tako mozemo i mi?
Cuo sam ovde da si komunista. I jel oces da budes uhapsen.

Tako su mlade demokrate pocele da pustaju svoja muuuu... i da prekrecuju te grafite.
E pa nece to tako moci.
Ja njima za svaki prekrecen napisem po 10 novih.

SRBIJA SRBIMA!
NAPOLJE SA ROMIMA
88

Kada bi vas sve pohapsili to bi bio samo dobar pocetak!Ja smatram da vas treba sve POBITI ko pse i IMAM pravo to da trazim jer ste vi olos koji ja ne mogu smatrati homosapiensom,pa vasa likvidacija je usluga covecanstvu!

SMRT FASIZMU!
POBEDA KOMUNIZMU!
 
zox:
U svetlu desavanja u Nisu(iscrtavanje kukastih krstova i ispisivanja rasistickih poruka),sta mislite da li je vreme da drzava najzad uoci i prizna da je u Srbiji ipak prisutan fasizam(naravno,ne kao sistem) i da pocne da preduzima odredjene mere,a ne da ide linijom negiranja i ignorisanja?

Па можеш ти то ваљда боље. Графити напаљених пубертетлија који трипују да је бити скинс- "ин" не значи ништа.

Да би рекао да је у Србији присутан фашизам, морала би да постоји медијска кампања која би директно или индиректно подржавала фашизам. Морају да постоје људи у власти који би својом политиком према мањинама давала фашистоидне сигнале. Морали би да се злостављају Шиптари, Роми, Мађари и остале мањине по Србији, да им се на даје посао.........

Разумеш ли сад какве глупости ти износиш овде?
 

Back
Top