Novosađani po svetu

ggb.jpg
 
Samuraj_NS:
Eto bee ove godine idem u LA tako da će mi dobro doći vodič :D :D :D
Nisam stigla da idem u LA! :? Ove godine necu ici na zapadnu obalu zbog faksa, ali eto mozda sledece... Bila sam u San Hozeu i San Francisku, i dosta sam proputovala obalom. Ali eto, iskopacu sve ono sto sam skupljala i zapisivala tamo, pa cu ti preporuciti dosta toga :wink:
 
nsbee:
Samuraj_NS:
Eto bee ove godine idem u LA tako da će mi dobro doći vodič :D :D :D
Nisam stigla da idem u LA! :? Ove godine necu ici na zapadnu obalu zbog faksa, ali eto mozda sledece... Bila sam u San Hozeu i San Francisku, i dosta sam proputovala obalom. Ali eto, iskopacu sve ono sto sam skupljala i zapisivala tamo, pa cu ti preporuciti dosta toga :wink:

Hvala unapred, ali šteta što idem samo na 20 dana :( :( ...mislim hoću što više da vidim za taj kratak period....
 
Ja sam bila odusevljena velicinom svih tih prelepih zgrada, to je ne pojmljivo za nase uslove!
O arhitekturi da ne pricamo!
Ej, pcelice, jel su im devojke na plazama onakve kao na filmovima, ili imaju probleme sa hamburgerima?
Znas, da to nas zanima! :D Moramo da drzimo korak sa njima!
 
@Samuraj, to je uzasno malo vremena, ali nadam se da ces obici dosta toga. Evo recimo, ja sam provela tamo 2,5 meseci. Kada sam stigla, svi prijatelji te moje druge porodice su me pitali koliko ostajem, pa je reakcija bila "To je prilicno malo". Sta su hteli da kazu, shvatila sam tek n kaju. Stvarno je bilo malo!
Ali eto, bices sludjen 100% kad se vratis ovde ;) U svakom slucaju, slikaj jako jako mnogo, hocu i ja da vidim lice i nalicje LA-a :D

@Nevice, izgled tipova i devojaka, generalno je pravo razocaranje! :( U mom kraju, nesto dalje od mora, imas ljudi koji prosecno izgledaju, ono, nista posebno. Medjutim, neki su toliko debeli, da se krecu u kolicima! Uzas! Dok, nasi ljudi koji zive tamo paze na svoju ishranu, mahom zato sto su stekli tu naviku ovde, i znaju da kuvaju i uzivaju u tome. Iskreno, ne mogu da se setim naseg coveka tamo (a druzila sam se sa dosta njih,i sada, samo preko mejla :( ) koji izgleda lose, ali zaista! Ali moram da priznam da sam se ja malo vise ugojila, jer je sve bilo fino i ukusno (na star kilazu sam se vratila dve nedelje po povratku kuci BEZ DIJETE, samo kretanje, kuca-skola, izlasci, i naravno, mamina i tatina kuhinja :D ).
S druge strane, ljudi koji zive negde na obali, zaista dobro izgledaju. Mislim, praznik za oci :cool: Zato Nevice, ako uzmes u obzir da je nama nase more Dunav blizu, nemamoo razloga da ne izgledamo dobro... nemamo izgovor!!! ;)
 
Neva:
Ja sam bila odusevljena velicinom svih tih prelepih zgrada, to je ne pojmljivo za nase uslove!
O arhitekturi da ne pricamo!
Ej, pcelice, jel su im devojke na plazama onakve kao na filmovima, ili imaju probleme sa hamburgerima?
Znas, da to nas zanima! :D Moramo da drzimo korak sa njima!

Jel mi veruješ, bar po mom iskustvu, da su ovde devojke ubedljivo najlepše. To svi govore i ja u to nisam verovao ali stvarno je tako...Recimo o tajlanđankama sam mislio da su extra...a nisu...dobro, ima par izuzetaka :D :D ...
 

Back
Top