stvarno jako poštujem to što ste mi stali ,,na na na ćuti

HeBePoBaTaH_:

Hahahhahaha
E, pazi sad: prošlog leta, otišao ja sa ortacima na basket, i posle na pivo u Pevac. Nakon ture, krenem sa nekim tipom u pravcu kuće. I kaže mi lik " Znaš brate, nisam nastran, ali nekad mi dođe da popušim ortaku". :shock:
Strašno, ljudi su uvek luđi nego sto misliš :lol:
:shock: :shock: :shock:
Ma, kakvi nastran... :shock:
 
Gazdarica:
avesic:
bari me jedna forumašica
Pa, sto se bunis...? :mrgreen:


pa i to šo kažeš ,,,mogu ja sa njom malo zez ,,pa kasnije odem kod nekog rmpalije da me izgnječi,, to bi me baš primilo jel?

e ljudi saznala sam koji je najveći baja na forumu ,,, ono big frajer big big,,sada me on nagovara na pp ,,,a ja se nećkam ,,,yeba ti ovaki život samo se nećkam nešto ,,,,ma šta me briga ,,pristajem et na sve ,,,oće još neko ,,, ajde ponude važe do 12 i 15 ,,,,,, evo moja adresa
REDMUŠKOREDŽENSKO MANKI ET JAHU KOM
 
lav607:
loop:
jel mogu ja da otkupim autorsko pravo da snimimo jedan filmic kako avesic tvrdi pazar ali na kraju ipak ispadne neki dobar erotski triler :idea:

Nema tu leba sinko..........moz samo neku grupu da navuces i to ti je to....... :wink:


alo brate a kondomi -- il nema broj za neke jel?? ,,a ooovaj picajzle --tu ti nema spasa i ako natakariš kondom ... pa dobro pre seksa prebereš partneru ili partnerki po rondji ,,pa ako ništa ne mrda ti raspali
 
avesic:
lav607:
loop:
jel mogu ja da otkupim autorsko pravo da snimimo jedan filmic kako avesic tvrdi pazar ali na kraju ipak ispadne neki dobar erotski triler :idea:

Nema tu leba sinko..........moz samo neku grupu da navuces i to ti je to....... :wink:


alo brate a kondomi -- il nema broj za neke jel?? ,,a ooovaj picajzle --tu ti nema spasa i ako natakariš kondom ... pa dobro pre seksa prebereš partneru ili partnerki po rondji ,,pa ako ništa ne mrda ti raspali

Koliko puta treba da ti kazem da dolazis uredna ovde.......a ne tako......misli nije u redu..... :wink:
 

Back
Top